بوئینگ جزئیات طرح جرم کاهش شغل

بوئینگ مدیران گفت: در ماه گذشته که این شرکت برنامه ریزی شده برای ریختن حدود 10 درصد از آن 160,000-قوی نیروی کار جهانی در این سال است.

عکس: jason ردموند/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Boeing Co. اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به ریختن بیش از 13000 نفر دور اول اجباری کاهش به عنوان بخشی از قبلا اعلام برنامه باعث coronavirus محور سقوط جهانی مسافرت هوایی.

اولیه tranche از کاهش بسیار بزرگتر نشان داده شده در روز سه شنبه توسط مقامات اتحادیه. هوافضا غول گفت: اخراج اعلامیه تحویل این هفته خواهد بود که بزرگترین بخشی از برنامه های اعلام شده در ماه گذشته به ریختن حدود 10 درصد از آن 160,000-قوی نیروی کار جهانی در این سال به عنوان آن را کاهش jetliner تولید در پاسخ به خطوط هوایی’ ناتوانی و عدم تمایل به گرفتن هواپیمای جدید زیر بزرگ در کاهش ترافیک مسافری.

بوئینگ اعلام کرد در اطراف 6,770 غیر ارادی اخراج میان ایالات متحده کارکنان در حالی که یکی دیگر از 5,520 تصویب شده به صورت داوطلبانه قطع بسته را ترک خواهد کرد و بیش از چند هفته آینده.

این شرکت گفت که در حال اتمام آن داوطلبانه-اخراج برنامه پس از ارائه کارکنان buyouts ماه گذشته با چندین هزار شغل بیشتر مجموعه تحت اجباری کاهش بیش از چند ماه آینده. آنها را علامت اول کاهش عمده توسط این شرکت پس از سال 2017, هنگامی که آن را گذاشته حدود 1500 کارگران به عنوان بخشی از یک گسترده تر هزینه-برش درایو.

بوئینگ گفت: آخرین کاهش تمرکز بر تجاری آن jetliner, کسب و کار, اما نمی, ارائه جزئیات بیشتر در واحد ها و یا مکان های آسیب دیده. مقامات اتحادیه گفت: کاهش تمرکز در سیاتل-منطقه هواپیما-عملیات مونتاژ. بوئینگ همچنین انتظار می رود به کاهش مشاغل در آن به سرعت در حال رشد خدمات بازو به عنوان خطوط هوایی کاهش هزینه های قطعات هواپیما و نیز در آن مرکزی دفاتر شرکت های بزرگ, مدیران گفت: در ماه گذشته.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سنگ صنعت حمل و نقل هوایی دو غول صنعت در حال مبارزه برای حفاظت از میراث است. وال استریت ژورنال را Jaden Urbi توضیح می دهد که چه بوئینگ و ایرباس انجام می دهند برای زنده ماندن این بحران بی سابقه ای – و چگونه آن را می تواند تغییر شکل آینده حمل و نقل هوایی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

هواپیمای بوئینگ نصف خروجی از آن 787 دو راهرو جت و برنامه ریزی برای از سرگیری تولید محدود از آن 737 MAX jetliner این سه ماهه داشتن متوقف خروجی در ماه ژانویه آن را به عنوان انتظار نظارتی ترخیص کالا از گمرک برای هواپیما به پرواز دوباره پس از دو تصادفات منجر به مرگ.

تعدادی از تولید کنندگان به بوئینگ هواپیما کارخانه در نزدیکی سیاتل اعلام کرد در حال حاضر کاهش شغل با توجه به دولتی سوابق اشتغال.

رقیب ایرباس SE آغاز کرده است خود را در آن گسترده هزینه-کاهش تلاش برش jetliner تولید در ابتدا با یک سوم. General Electric Co. که باعث می شود موتور و دیگر قطعات برای هر دو هواپیما سازان نیز برش هزاران شغل.

حدود 1,300 اعضای جامعه مهندسی حرفه ای کارکنان در هوافضا بوئینگ اصلی مهندسی, اتحادیه اروپا اعمال شده برای شرکت داوطلبانه اخراج بسته و پذیرفته شدند یک مقام اتحادیه روز سه شنبه گفت. International Association of Machinists and Aerospace Workers گفت: حدود 1200 از اعضای آن در بوئینگ پذیرش داوطلبانه اخراج.

مهندسی اتحادیه گفت که این شرکت را رد کرد و برخی از برنامه های کاربردی را داوطلبانه buyouts از کارکنان مشغول به کار در دفاع از برنامه و یا با دیگر مهارت های انتقادی.

KC-46A سوخت گیری تانکر و P-8 نیروی دریایی نظارت جت, هر دو بر اساس تجاری jetliners هستند کلیدی منابع نقدی برای بوئینگ به دلیل کاهش تحویل به خطوط هوایی است.

نوشتن به داگ کامرون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>