بوئینگ نظر 10% کاهش به نیروی کار

یک بوئینگ خط تولید در ماه نوامبر قبل از هواپیما ساز کارخانه های تعطیل شد, با توجه به اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: Yonhap News/زوما پرس

Boeing Co. با توجه به برنامه ریزی برای کاهش نیروی کار خود را در حدود 10 درصد از افراد آشنا با این موضوع گفت: به عنوان هوافضا غول هایش با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

این طرح می تواند شامل buyouts اوایل بازنشستگی و غیر ارادی اخراج.

پتانسیل کاهش نیروی کار در هوافضا غول پیکر که در سطح جهان مورد استخدام 160,000 مردم شد و انتظار می رود تا حد زیادی هدف بوئینگ تجاری بازوی این مردم گفت. واحد فوق العاده ای تحت فشار با توجه به بحران جهانی در صنعت هواپیمایی.

هیچ تصمیم گیری در کاهش قریب الوقوع بود یکی از افراد در جریان این موضوع گفت و پتانسیل کاهش 10 ٪ در میان سناریوهای در دست بررسی است. بوئینگ با هدف کوچک کردن نیروی کار خود را از طریق buyouts و ساییدگی قبل از تبدیل به اجباری اخراج این فرد گفت. آن را بلافاصله روشن چگونه هر گونه کاهش خواهد گذارد بوئینگ دفاع و خدمات آغوش.

بیشتر در Coronavirus

  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

هفته گذشته این هواپیما ساز اعلام کرد این امر ارائه داوطلبانه اخراج بسته اما هنوز نمی منتشر شد جزئیات از جمله چگونه بسیاری از کارکنان خواهد بود واجد شرایط. بوئینگ گفته است که انتظار می رود چندین هزار کارمند را به استفاده از ارائه.

بوئینگ نشده گفت که آیا این برنامه به درخواست برای وام های دولت ارائه شده تحت یک جدید 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی فدرال تصویب شده در اواخر ماه مارس است. شرایط را برای برخی از کمک خواهد نیاز به برخی از وام گیرندگان به حفظ حداقل 90 درصد از نیروی کار خود را از طریق هفت. 30.

بوئینگ اجرایی دیوید Calhoun در اعلام داوطلبانه اخراج در هفته گذشته گفت: پیشنهاد “با هدف کاهش نیاز به نیروی کار اقدامات است.” آقای Calhoun تاکید شده نیاز به حفاظت از بوئینگ نیروی کار تا هواپیما ساز خواهد بود آماده برای صنعت هواپیمایی احتمالی بازیابی.

به بازوی تجاری مشتریان را پارک خیلی از ناوگان خود را در سراسر جهان به عنوان دولت های بستن مرزها و نظم می تواند مسافران را به ماندن در خانه. شرکت های هواپیمایی با توجه به تعویق انداختن تحویل هواپیماهای مسافربری و یا بریده شده به عقب ، بوئینگ رقیب اروپایی ایرباس SE گفته شد کاهش تولید حدود یک سوم میان صنعت هواپیمایی گلایه.

تعدادی از بوئینگ تامین کنندگان و مشتریان باید نقل مکان کرد برای کاهش هزینه های نیروی کار. ماه گذشته General Electric Co. عمده بوئینگ تامین کننده گفت: این امر کاهش حدود 10 درصد از ایالات متحده مبتنی بر نیروی کار در آن جت-موتور کسب و کار. تا نیمی از بخش تعمیر و نگهداری و تعمیر کارکنان خواهد بود furloughed برای سه ماه این شرکت گفته است.

هواپیما ساز است که انتظار می رود به گزارش های درآمدی اواخر این ماه فاش نشده هر گونه تغییر در آن jetliner میزان تولید.

نوشتن برای اندرو Tangel در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de