مدیر عامل شرکت بوئینگ دیوید Calhoun است که انتظار می رود به نشانی سرمایه گذاران در زمانی که شرکت گزارش سه ماهه اول درآمد و دارای یک مجازی سهامدار جلسه در 27 آوریل.

عکس: کریستوفر Goodney/مهر نیوز

با Boeing Co. نقدی مواجه تخلیه, مدیر اجرایی, دیوید, Calhoun, عمومی رفت در ماه گذشته به درخواست دولت پول برای کمک به هوافضا لوله آب و هوا coronavirus بیماری همه گیر.

آقای Calhoun زخم undercutting ضرورت بوئینگ درخواست در تلویزیون, مصاحبه با این حال دفاع از تولید کننده می تواند امن خصوصی تامین مالی اگر دولت اصرار بر گرفتن سهام در بورس برای کمک به مالیات دهندگان.

“ما فقط می خواهم نگاهی به همه گزینه های دیگر و ما باید مقدار زیادی” او گفت:.

مدیر عامل پیام مخلوط پیچیده بوئینگ را در مورد محرک پولی در کاپیتول هیل, برخی از قانونگذاران گفت. “این نوع از داستان دو شرکت از یک طرف تحقیر نیاز به کمک اما از سوی دیگر بخش خصوصی هل دادن به شدت است که برای کمک” گفت: سناتور. ریچارد بلومنتال (D. Conn.).

بوئینگ دو 737 MAX 8 تصادفات و بررسی است که به دنبال از بین برد نه فقط تولید کننده هواپیما شهرت بلکه خط پایین خود را. وال استریت ژورنال به نقل هوایی خبرنگاران شکستن چه رسوایی آشکار و توضیح آنچه در پرواز عمومی می تواند در آینده انتظار می رود. عکس: گری او/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

او سه ماه در کار آقای Calhoun اتحاد در برابر مشکلات بدتر است. او برای اولین بار irked ارشد فدرال حمل و نقل هوایی مقامات دولت پس از حمایت یک شروع تازه با بوئینگ مهم ترین تنظیم کننده و سپس او antagonized خود رهبری تیم با این ادعا بوئینگ مشکلات شد و بدتر از او تصور و انتقاد از سلف خود publicly.

بوئینگ تا به حال به اندازه کافی مشکلات در حال حاضر. عظیم اقتصادی شوک تحویل جدید کروناویروس است پیشی گیرد و خود را در اوایل بحران ناشی از سقوط از آن 737 MAX جت.

چشم انداز رو به آقای Calhoun “تلخ است به عنوان جهنم حتی اگر لعنت MAX نبود مشکل گفت:” گوردون بتون سابق بوئینگ اجرایی که رفت به رهبری شرکت های هواپیمایی قاره به عنوان مدیر عامل. “هیچ کس نیاز هواپیما و در صورتی که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت برای آنها.”

این بیماری همه گیر جهانی خرید اینترنتی برای شرکت های هواپیمایی که خرید بوئینگ هواپیما است که انتظار می رود به کوتوله در درجه اول ایالات متحده آمریکا-محور travails صنعت مواجه شده پس از سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی. این باعث شده است تا حداقل در کوتاه مدت کاهش در تقاضا برای بوئینگ هواپیما و درخواست آقای Calhoun به وضع زمینه را برای کاهش تولید کننده و نیروی کار از برخی از 160,000 کارکنان. او هفته گذشته اعلام کرد بوئینگ را ارائه دهد buyouts. به گفته افراد آشنا با این موضوع بوئینگ است که با توجه به برنامه ریزی برای کاهش آن به طور کلی نیروی کار حدود 10٪.

کاهش شدید هواپیما تحویل و فروش قطعات یدکی و خدمات چپ بوئینگ متکی در آن واحد نظامی برای نقد و تیره و تار ترازنامه است. رتبه اعتباری شرکت های انتظار بوئینگ بدهی به آنجا که 45 میلیارد دلار در پایان سال پس از آن کشید پایین $13.8 میلیارد وام. به صرفه جویی در پول نقد سود سهام متوقف شده است در کنار کاهش هزینه برنامه.

شوک اقتصادی تحویل داده شده توسط این کروناویروس جدید پیشی گیرد بوئینگ در اوایل بحران ناشی از سقوط از آن 737 MAX جت.

عکس: لیندزی wasson/ایسنا

آقای Calhoun که بوئینگ کاهش یافته است را در دسترس برای یک مصاحبه است که انتظار می رود به نشانی سرمایه گذاران در هفته های آینده زمانی که بوئینگ گزارش های درآمدی و دارای یک مجازی سهامدار جلسه در 27 آوریل. به عنوان شرکت وزن, آیا به شیر محرک اقتصادی دولت کمک مدیر عامل شرکت مشغول به کار بوده است از راه دور مانند خیلی از شرکت های بزرگ امریکا و مدیریت بحران از خود, نیوهمشایر, صفحه اصلی, یک شرکت اجرایی گفت. آقای Calhoun شده است در تماس با مدیران بالا در خطوط هوایی و تامین کنندگان به عنوان آنها سعی کنید به برآورد چه مدت بهبود ممکن است.

“او خیلی صادقانه در مورد آنچه که او از دیدن” اجرایی گفت.

آقای Calhoun موفق دنیس Muilenburg که سرنگون شد در ماه دسامبر در میان انتقاد خود را از دست زدن به حداکثر که مبتنی بود پس از دو تصادفات مربوط به معیوب پرواز-سیستم کنترل کشته 346 نفر است. آقای Muilenburg را بیش از حد خوش بینانه پیش بینی برای زمانی که هواپیما را به پرواز دوباره خشم FAA.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید بوئینگ مدیر عامل جدید دیوید Calhoun رسیدگی به چالش های ایجاد شده توسط بیماری همه گیر کوروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

به زودی پس از آقای Calhoun آغاز شده به عنوان مدیر عامل در ماه ژانویه بوئینگ صادر آنچه در آن فکر بود که بیشتر واقع بینانه برآورد—midyear 2020—اما آن شگفت زده و irked ارشد آژانس رهبران دولت آمریکا مقامات آشنا با بحث های خود را گفت. آیا هواپیما ساز خواهد نیاز به آوردن برخی از سیم کشی به انطباق با مقررات فدرال تا به حال حل و فصل شده است. FAA در نهایت شرکت رد استدلال که سیم کشی نمی نیاز به نقل مکان.

بوئینگ رابطه با FAA است با این وجود بهبود یافته در سال جاری به گفته یکی از مقامات دولت و شخص دیگری آشنا با این موضوع.

اوایل به تصدی آقای Calhoun متمرکز در بخش های بزرگ در بازسازی بوئینگ مهندسی فرهنگ پس از حداکثر حماسه. او صرف یک روز با مهندسین ارشد و بازدید از کارخانه و زده گفتگو با کارکنان برخی از آنها نمی بلافاصله او را تشخیص, چگونه درخواست بوئینگ می تواند به بهبود با توجه به زمان و مدیران سابق.

آقای Calhoun نذر به بوئینگ شفاف تر شده است و مورد استقبال رهبران شرکت به عنوان تمایل خود را برای تصمیم گیری به سرعت فعلی و مدیران سابق گفت.

آقای Calhoun را تلاش انتظاری, اما, نیز نتیجه معکوس. آقای Calhoun خشم همکاران در زمانی که در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت: بوئینگ مشکلات شد و بدتر از او قبلا تصور و پیشنهاد سلف خود متمرکز شد بر افزایش قیمت سهام شرکت را.

نظرات خود را به نام سوال خود اعتبار داخلی داده شده است که او در خدمت در هیئت مدیره این شرکت برای یک دهه و صرف مقدار در سال گذشته به عنوان آن منجر مدیر و بعد از آن رئیس. یک فرد نزدیک به بوئینگ مدیریت ارشد گفت: “او شناخته شده همه چیز.”

آقای Calhoun بعد گفت رهبران ارشد داخلی توجه او خجالت زده و پشیمان. افراد نزدیک به آقای Calhoun به گفته مدیر عامل شرکت بود که با داشتن یک روز بد زمانی که او ساخته شده آن سخنان. آنها اشاره کرد مربی خود جک ولش سابق مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک شرکت ، که در آن آقای Calhoun خود را صرف حرفه ای که به تازگی درگذشت.

فعلی بوئینگ اجرایی گفت: آقای Calhoun اظهارات منعکس اولویت خود را برای اجتناب از امن شرکت های بزرگ زبان و در هر رای بودند “آب در زیر پل” به عنوان شرکت چهره های همه گیر بحران است.

نوشتن برای اندرو Tangel در Andrew.Tangel@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو