بوئینگ اعضای هیئت مدیره گرما را برای ایفای نقش در 737 MAX بحران

oeing مشکلات را انباشت اشیاء بدست آمده تا کنون پس از دوم 737 MAX سقوط کرد در ماه مارس 2019.

عکس: برایان اسنایدر/ایسنا

دو نفوذ پروکسی مشاوران توصیه Boeing Co. سهامداران رای در برابر کلیدی اعضای هیئت مدیره در اعتراض به هواپیما ساز را از دست داده و 737 MAX افتضاح.

پیش از بوئینگ سالانه سهامداران در جلسه روز شنبه یکی از سرویس های شرکت های شیشه لوئیس توصیه کرده است با رای دادن علیه رئیس لری Kellner سابق شرکت هواپیمایی اجرایی که قبلا نظارت هیئت مدیره کمیته حسابرسی.

“ما اعتقاد داریم که کمیته حسابرسی موفق به کاهش خطر ناشی از مدیریت را تصمیم گیری و باید پاسخگوی آن نظارت” شیشه لوئیس نوشت.

نهادی سهامداران, خدمات, یا ISS توصیه می شود سهامداران رای در مقابل چهار دیرین اعضای هیئت مدیره که در خدمت در طول 737 مکس توسعه و اجرای از جمله ادموند Giambastiani جونیور بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار که ریاست یک کمیته ایمنی بوئینگ شکل گرفته در پی دوقلو حداکثر سقوط.

مشکل شرکت باید در زمان مواجه توصیه می شود رای در برابر مدیران اغلب در نظر گرفته شده برای ارسال یک پیام.

بوئینگ مشکلات انباشت اشیاء بدست آمده تا کنون پس از دوم 737 MAX سقوط کرد در ماه مارس 2019. دو تصادفات مربوط به معیوب پرواز-سیستم کنترل ادعا کرد در مجموع 346 زندگی می کند. پس از آن و بدنبال آن اجرایی و متزلزل کردن آن هیئت مدیره از جمله اضافه کردن سه عضو جدید و تقسیم مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره نقش.

اعضای هیئت مدیره یا نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و یا کاهش یافته است به نظر.

یک بوئینگ گفت: این شرکت همچنان به یادگیری از حداکثر حوادث است و مصرف گسترده اقدامات برای بازسازی اعتماد است. “ما باید یک هیئت مدیره عمیقا درگیر در بهبود مستمر شرکت ما و حکومت آن” او گفت:.

در علاوه بر این به آقای Giambastiani جونیور ISS توصیه می شود رای گیری در برابر مدیران آرتور Collins Jr., سوزان شواب و رونالد ویلیامز. ISS گفت: بوئینگ “هیئت مدیره می تواند نه هیچگونه مسئولیتی در اولویت است که تنظیم شد و نه فرار از پاسخگویی با شفاعت جهل از مشکلات که قابل پیش بینی در نتیجه کسانی که در اولویت است.”

ISS ارائه پشتیبانی واجد شرایط برای اجرایی دیوید Calhoun یک مدیر از سال 2009 که در خدمت به عنوان رئیس هیئت مدیره در اواخر سال گذشته. آقای Calhoun شد مدیر عامل در ماه ژانویه پس از هیئت مدیره سرنگون دنیس Muilenburg از این کار بالا است.

رای گیری برای آقای Calhoun “موجه است با احتیاط” ISS گفت: “استدلال “او نیاز به نشان می دهد که او می تواند عامل موثر در تغییرات فرهنگی.”

در اوایل سال جاری بوئینگ گفت که نامزدی جدید اعضای هیئت مدیره: Akhil Johri که اخیرا رئیس امور مالی در هوا و فضا تولید کننده ایالات فناوری Corp. و Steve Mollenkopf مدیر اجرایی تراشه ساز کوالکام , Inc. آنها موفق دیرین مدیران ادوارد Liddy و مایک Zafirovski که پله پایین.

سابق سازمان ملل متحد سفیر نیکی هیلی استعفا داد بوئینگ هیئت مدیره در ماه مارس گفت: او مخالفت با این شرکت تصمیم به درخواست دولت فدرال مالیات دهندگان کمک کند.

نوشتن برای اندرو Tangel در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>