بوئینگ می افزاید: محموله سفارشات به عنوان حداکثر معاملات کاهش

کارکنان مشغول به کار در موتور بوئینگ 737 MAX هواپیما در یک شرکت و کارخانه در رنتون, بشویید., در مارس 29.

عکس: استفان Brashear/گتی ایماژ

Boeing Co. گفت: jetliner لغو بیش سفارشات ممکن است هر چند این شرکت در بر داشت یک نقطه روشن با تخفیف برای هواپیماهای باری.

هواپیما-شرکت های اجاره لغو معاملات برای 14 بیشتر 737 MAX جت و بوئینگ همچنین ریختن سفارشات برای چهار وسیعی از بدنه هواپیما هر چند این کاهش کمتر از در ماه آوریل و در آمد یک ماه زمانی که رقیب ایرباس SE برنده جدید jetliner کسب و کار.

پارسیان United Parcel Service Inc. اضافه شده به موجود خود را به بوئینگ سفارش به عنوان محموله جت ارائه شده نادر مزیت رقابتی برای هوافضا غول هنوز hobbled ضعیف تقاضا برای هواپیماهای مسافربری و ادامه پایه 737 MAX.

بوئینگ باعث می شود سه نوع مختلف از محموله جت و همچنین تبدیل هواپیماهای مسافربری برای حمل محموله. شرکت حمل یک صف گسترده تر از ایرباس است که در حال گسترش خود را ارائه شده به شیر و تقاضا از تاسیس اکسپرس حمل و کسانی که جدید مانند آمازون هوا.

مربوط تصویری

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سنگ صنعت حمل و نقل هوایی دو غول صنعت در حال مبارزه برای حفاظت از میراث است. وال استریت ژورنال را Jaden Urbi توضیح می دهد که چه بوئینگ و ایرباس انجام می دهند برای زنده ماندن این بحران بی سابقه ای – و چگونه آن را می تواند تغییر شکل آینده حمل و نقل هوایی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

بیش از 14,000 جت هنوز هم پارک شده در سراسر جهان به دلیل رکود در تقاضای مسافر پس از coronavirus همه گیر آغاز شد. که غوطه حذف نیمی هوا-ظرفیت باربری بالا-ارزش اقلام مانند لوازم الکترونیکی مصرفی و پوشاک و میوه های تازه است که به طور معمول انجام شده در برگزاری منظم هواپیما و همچنین متخصص در باری.

کمبود حمل و نقل فضایی تقریبا دو برابر هزینه های حمل و نقل در شلوغ بازار مانند بین چین و ایالات متحده با توجه به داده های ارائه دهنده WorldACD. شرکت های هواپیمایی باید در پاسخ بازگشت محموله جت از صحرا سازی و تنظیم مجدد هواپیماهای مسافربری برای حمل و نقل در کابین اصلی.

دبی, امارات, هواپیمایی اتحاد اصلاح تقریبا 100 از آن بوئینگ 777s به حمل فقط حمل و نقل و آمریکایی حامل, از جمله هواپیمایی متحده Holdings, Inc. فشرده شده اند ده ها تن از هواپیماهای مسافربری به خدمات با تجهیزات پزشکی و باری حمل و نقل عمومی.

بوئینگ گفت: فدرال اکسپرس دستور اضافی بوئینگ 767 و یو پی اس اضافه شده یکی دیگر از 747 ادم تنومند و بدقواره است. ناشناس هواپیمایی دستور داد پنج 767s و دو 777s همه باری.

این هواپیما ساز نیز از دست داد معاملات برای چهار وسیعی از بدن جت سه نفر از آنها به مقصد Volga-Dnepr خطوط هوایی. بوئینگ است که درگیر در یک اختلاف قرارداد با روسیه هواپیمایی, اما گفت که این صف جایگزین مشتریان با توجه به دادگاه براده.

14 لغو حداکثر جت در ماه مه در مقایسه با 108 حذف از آن سفارش کتاب در ماه آوریل است. بوئینگ همچنین کاهش داد وضعیت معاملات برای یکی دیگر از 77 هواپیما به دلیل قراردادی تغییرات و هواپیمایی تضعیف سلامت مالی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایرباس و بوئینگ هر دو برش تولید و انتظار می رود توسط تحلیلگران به رنج می برند بیشتر لغو به عنوان شرکت های هواپیمایی کوچک است. همه گیر ممکن است هزینه حداقل دو یا سه سال از رشد صنعت با توجه به هواپیما سازان و مدیران شرکت هواپیمایی.

بوئینگ ریخته است بیش از 600 سفارشات تا کنون در این سال پس از بزرگترین سنبله در لغو کرده است. آن را تحویل یکی 767 باری در ماه گذشته به عنوان به خوبی به عنوان یک نظامی نسخه از 737 و دو 777s.

ایرباس در هفته گذشته گفت: آن را امن معاملات نه جت در مارس و تا به حال هیچ لغو تحویل 24 هواپیما.

نوشتن به داگ کامرون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>