پایه بوئینگ 737 MAX تا به حال حذفی اثرات آن بر شرکت کنندگان. عکس: اندی باران/شاتر

لندن— Boeing Co. ‘s 737 MAX بحران ریختن به معاملات جهان است.

یک تامین کننده به جت ساز است و به تأخیر انداختن برنامه های خود را به فروش aerostructures واحد میان عدم قطعیت بیش از زمانی که هواپیمای مسافربری را به بازگشت به خدمات با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

ارشد SNR -0.36% PLC گفت: در ماه دسامبر کسب و کار برای فروش بود. آن بود که اخیرا با توجه به ارائه می دهد به عنوان بخشی از یک فرایند حراج بود که انتظار می رود برای پایان دادن به اواخر این ماه با توجه به برخی از افراد آشنا با این موضوع. به جای ارشد تصمیم گرفته است به فشار است که پس از مناقصه در آمد زیر £450 میلیون دلار ($588 میلیون) قیمت این شرکت به دنبال با توجه به یکی از مردم است.

دلیل: خریداران نتوانسته اند به درستی قیمت بسیاری از هوافضا دارایی به دلیل عدم قطعیت در اطراف 737 MAX این افراد گفت. ارشد یک تامین کننده عمده برای حداکثر ارائه جت با اجزای ساختاری برای بدنه و موتور.

بوئینگ گفت: در ماه دسامبر آن را متوقف ساخت که حداکثر در حالی که آن را در انتظار تایید از ایالات متحده و بین المللی تنظیم کننده به بازگشت آن را به خدمات. هواپیما مبتنی بود توسط تنظیم کننده در سراسر جهان در ماه مارس سال گذشته پس از دو تصادفات مرگبار در معرض مشکلات با آن پرواز-سیستم های کنترل.

این پایه دارای موج در سراسر اقتصاد ایالات متحده را وادار برخی از تولید کنندگان و برخی از بوئینگ شرکت هواپیمایی مشتریان به تاخیر سرمایه گذاری و شغل را کاهش دهد. بوئینگ است که از جمله بخش مهمی از اقتصاد ایالات متحده است که تولید متوقف شده است انتظار می رود به تاثیر کلی اقتصادی آمریکا خروجی.

عدم اطمینان است و تحت تاثیر دیگر می پردازد. کنتیکت-بر اساس تولید کننده Stanley Black & Decker , Inc. گفت: در هفته گذشته آن موافقت کرده بود برای خرید تخصص-بست ساز تثبیت هوافضا تولید LLC دیگر بوئینگ تامین کننده تا آنجا که 1.5 میلیارد دلار.

اما معامله با غیر معمول ارائه: Stanley Black & Decker است برگزاری 200 میلیون دلار از قیمت خرید را تا زمانی که اداره هوانوردی فدرال تصویب حداکثر بازگشت به خدمات و بوئینگ می رسد که قبلا توافق شده و سطح تولید.

برای آن بخشی ارشد گفت: سرمایه گذاران در هفته گذشته درآمد خود را در این سال است انتظار می رود در حدود 20 ٪ پایین تر از در سال 2019 به عنوان یک نتیجه از حداکثر تولید متوقف شد. بوئینگ گفت: در ماه گذشته که از آن انتظار هواپیما نمی توانید از تصویب تا اواسط سال اما نشان داد که تولید می تواند رزومه کاری قبل از آن.

نوشتن به بنیامین کاتز در ben.katz@wsj.com و بن Dummett در ben.dummett@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو