بوئینگ 737 MAX چهره جدید منبع تاخیر—Coronavirus

بوئینگ 737 MAX نیست و به احتمال زیاد به نفع خود اداره هوانوردی فدرال تصویب به پرواز دوباره تا ماه آگوست یا بعد.

عکس: استفان Brashear/گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است و انتظار می رود به تاخیر بازگشت Boeing Co. ‘s 737 MAX حداقل تا اواخر تابستان یا اوایل پاییز مردم در جریان این موضوع گفت به هواپیما ساز را نصب فشار مالی.

مشکل جت نیست به احتمال زیاد به نفع خود اداره هوانوردی فدرال تصویب به پرواز دوباره تا ماه آگوست یا بعد ثبت نام بوئینگ پیش بینی midyear هدف این است که به احتمال زیاد به لغزش به گفته این افراد است.

FAA نشده امضا کردن در جزئیات دو برجسته نرم افزار رفع برای پرواز-سیستم های کنترل زیرا کارشناسان آژانس هنوز در حال بررسی آنها با توجه به یک دولت ایالات متحده رسمی و سرایت کاهش پیدا کرده است و بخش های دیگر از این تلاش است.

مجلس با تصویب $484 میلیارد لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان بوئینگ مشکل 737 MAX بعید است به نفع خود تصویب قانونی تا مرداد یا بعد از ماه رمضان شروع می شود در میان سخت مستند سفارشات. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

تنظیم کننده کار به تصویب جت برای خدمات مسافر بوده و مانع از اقامت در خانه دستور پوشش کارکنان در حالی که سفر محدودیت ایجاد کرده اند که توانمند سد مورد نیاز برای پرواز تست های مربوط به خلبانان خارجی و FAA برنامه های کوتاه بین المللی تنظیم کننده برخی از مردم در جریان این موضوع گفت.

بوئینگ اجرایی دیوید Calhoun انتظار می رود که برای مقابله با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر در هفته آینده زمانی که سهامداران این شرکت دیدار و شرکت در روز چهارشنبه گزارش سه ماهه اول درآمد.

Coronavirus منابع

  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • اطلاعات در Coronavirus en Español
  • مرور زندگی خود را در طول یک بیماری همه گیر
  • یک راهنمای به دولت مستندات

آقای Calhoun قبلا گفته رگولاتور شد پیشرفت در recertifying حداکثر با وجود کار عملا گفتن CNBC در مارس 24, “ما بسیار نزدیک به خط پایان است.” یک بوئینگ گفت: این هفته به حداکثر بازگشت می تواند در صورت تاخیر بسته به چه مدت coronavirus بحران به طول می انجامد.

حداکثر تحویل چالش های محروم این شرکت از مقدار مورد نیاز پول نقد از شرکت های هواپیمایی حاضر به قبول هواپیما و پرداخت هزینه برای آنها. بوئینگ به دنبال فدرال محرک کمک و خانههای گلی خالی تولید کاهش و اخراج. آن را به تازگی به حالت تعلیق سود خود و جلب کردن $13.8 میلیارد وام.

شرکت های هواپیمایی دیگر تقاضاهای مصرانه برای سوخت تک راهرو هواپیما در حال حاضر که جهانی مسافرت هوایی سقوط کرده است به دلیل بیماری همه گیر. هواپیما ساز توافق با مشتریان به طور کلی اجازه می دهد آنها را به راه دور بدون مجازات اگر تحویل با تاخیر یک سال و افراد آشنا با ترتیبات گفت.

ارائه می تواند ترک بوئینگ با کاهش اهرم به عنوان شرکت های هواپیمایی چانه زدن با تولید بیش تعویق انداختن یا لغو سفارشات خود را برای هواپیماهای آنها به طور ناگهانی لازم نیست و یا نمی توانیم. بوئینگ در حال حاضر رنج می برد بیش از 400 حداکثر لغو شد. آن را متوقف حداکثر تحویل در ماه مارس 2019.

در ژانویه بوئینگ نشانه آن انتظار FAA را روشن حداکثر به پرواز دوباره در ژوئیه. در حال حاضر این بیماری همه گیر را ترک کرده است بسیاری از نهایی کار مهندسی و بررسی در برزخ است. تاریخ رسمی گواهینامه پرواز هنوز تعیین شده با توجه به برخی از افراد در جریان این موضوع است. و نه وجود دارد یک برنامه برای اجباری پرواز آزمایشی توسط یک گروه بین المللی از خلبانان شرکت هواپیمایی برای ایجاد آموزش های مورد نیاز.

تنظیم کننده های مبتنی حداکثر در مارس 2019 پس از دو تصادفات مربوط به معیوب پرواز-سیستم کنترل صورت گرفت که در مجموع 346 زندگی می کند.

FAA است گفت: اینطور نیست که یک شرکت جدول زمانی برای اجازه می دهد حداکثر برای حمل مسافر و عمل نخواهد کرد مگر اینکه بوئینگ مطابق با تمام الزامات صدور گواهینامه. مربوط به مسائل ایمنی باید حل شود به آژانس رضایت.

این بیماری همه گیر است که به عنوان یک میزبان از لجستیکی از موانع. محدودیت های مسافرتی ممکن است به جلوگیری یا تاخیر خارجی هوانوردان از آمدن به ایالات متحده برای شرکت در پرواز و یا شبیه ساز آزمون. با اکثر FAA کارکنان از راه دور, آژانس مهندسین و بازرسان هنوز در تلاش برای تصمیم می گیرید که چگونه آنها را بررسی چک نگهداری و تعیین اینکه آیا همه سیستم عامل به درستی قبل از پاکسازی فردی هواپیما به مسافران پرواز.

نوشتن برای اندرو Tangel در [email protected] و اندی Pasztor در [email protected]

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>