تخته ریست اجرایی پرداخت سهام کمک های مالی در بازار تار و مار

Vornado Realty Trust جدید صادر سهام جایزه به مدیر عامل استیون راث در مارس 30 که حاکی از ارزش بالقوه از حدود 4.9 میلیون نفر است.

عکس: میشا فریدمن/مهر نیوز

در میان بازارهای اقتصادی و انقباض شرکت را تنظیم و اجرایی جبران با کاهش حقوق و دستمزد برای رهبران اغلب همراه با سهام جدید کمک های مالی.

به عنوان شرکت های furloughed یا گذاشته کارگران و کاهش هزینه های دیگر بسیاری از مدیران ارشد را به حال خود پایه حقوق برش برای سال 2020 با هر نقطه از 50% به 100%. در بسیاری از موارد, آنها, نیز دریافت کرده اند سهام و یا گزینه جوایز به منظور ایجاد انگیزه و پاداش عملکرد بلند مدت — در برخی موارد به عنوان سهام آمار پایین ترین نرخ های اخیر در ماه مارس است. شرکت هایی که ساخته مارس سهام جایزه شامل Vornado Realty Trust, Gap Inc. و هس Corp.

پایین قیمت سهم در اعطای بار ارائه چشم انداز دستاوردهای بزرگ اگر بازار دوباره بجای اول برگشتن. به طور کلی شرکت ها می گویند جوایز مجموعه در پیشبرد به دلایل کسب و کار و که هر گونه حرکت صعودی بالقوه از آنها را زمانی که قیمت سهم پایین است تصادفی. و همانطور که با هر گونه سرمایه گذاری در سهام هستند خطرات وجود دارد به خصوص در یک بازار فرار در میان دررفتگی اقتصادی.

اگر قیمت سهم سقوط بیشتر سهام جایزه از دست دادن ارزش. گزینه کمک های مالی ساخته شده در نسبتا کم قیمت سهم هنوز هم می توانید منقضی بی ارزش اگر قیمت سهم افزایش می یابد هرگز, و یا اگر آن افزایش می یابد و سپس سقوط دوباره قبل از گزینه های منقضی و یا اجرایی تمرینات آنها.

“زمانی که بازار دچار سردرگمی شرکت ها به موقع فرصت برای جایزه معنی دار سهام کمک های مالی به مدیران, به دلیل وجود دارد ساخته شده است در پتانسیل قدردانی می گوید:” استوارت Reifler یک وکیل متخصص در اجرایی پرداخت.

بسیاری از تابلوهای بررسی ترتیبات جبران در اوایل سال. در سال های اخیر مارس بوده است دوم معمول در ماه برای S&P 500 شرکت به سهام جایزه بعد از فوریه. این راهپیمایی 95 شرکت ها در شاخص جوایز به 615 مدیران حمایت $2.2 میلیارد دلار در سهام با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل اوراق بهادار براده ها و داده ها از شاخص S&P در بازار جهانی هوش.

در بسیاری از این شرکت ها حقوق صاحبان سهام جوایز مشابه در اندازه و زمان برای آنهایی که ساخته شده در سال گذشته هر چند در به طور چشمگیری کاهش قیمت سهم نسبت به سال گذشته با توجه به بازار downdraft.

برخی از شرکت های دیگر اعطا مدیران سهام بسته های بزرگتر در زمان مشابه در سال گذشته کمک های مالی و یا ساخته شده در زمان آنها معمولا نیست. در 48 شرکت ها در شاخص S&P 500 سهام اساسی اجرایی سهام جایزه تا به حال در مجموع ارزش حداقل 20 درصد بالاتر از جوایز ساخته شده در مارس 2019 با توجه به مجله تجزیه و تحلیل.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این جایزه ارائه پتانسیل سود در سال های آینده? پیوستن به مکالمه زیر.

ارزش کل اجرایی جایزه می تواند بالاتر حتی زمانی که قیمت سهم در حال افسرده اگر این شرکت کمک های مالی بیشتر سهام یا گزینه های در یک زمان.

قبل از همه گیر آمار املاک و مستغلات سرمایه گذار استیون راث ایستاده بود برای به دست آوردن حدود 4.9 میلیون در گزینه های سهام از Vornado Realty Trust تجاری املاک و مستغلات غول او اجرا می شود. وی برگزار این گزینه برای یک دهه و می تواند اعمال آنها را در سود قبل از مارس 9, زمانی که این شرکت قیمت سهم کاهش یافت و در زیر گزینه ها ” ورزش قیمت برای اولین بار در بیش از یک سال است. در مارس 11, گزینه های تمام شده بود بی ارزش است.

این شرکت قیمت سهم کاهش یافت و بیشتر. Vornado صادر آقای راث جدید سهام جایزه در مارس 30, زمانی که قیمت سهم در بسته $37.60, نشان می دهد یک ارزش بالقوه از حدود 4.9 میلیون—بعد گرانت و یک بزرگتر از او است به طور معمول دریافت کرد در ماه مارس در سال های اخیر است. او به همین ترتیب با ارزش کمک های مالی در اوایل سال در سال های قبل.

به عنوان بازار و Vornado سهام را بهبود ارزش سهام زمینه ای آقای راث مارس 30 جایزه افزایش یافته است حدود 11.8 درصد به حدود 5.5 میلیون دلار که از روز جمعه نزدیک است. اگر Vornado سهام بازگشت به ماه فوریه بسته شدن بالا از $67.89 آن می ایستد به رشد در ارزش حدود 80 درصد به بیش از $8.8 میلیون نفر است.

روز دوشنبه Vornado گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که آقای راث و دیگر Vornado مدیران را پرداخت کاهش, موثر, آوریل 1 باقی مانده از سال 2020 است. تشکیل پرونده گفت: آقای راث لغو 50 درصد از حقوق و دستمزد پایه است که 1 میلیون دلار در سال از سال 2001.

Vornado کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد سهام جایزه فراتر از آن نظارتی براده.

سهام جایزه را ساخته اند تا بخش عمده ای از مدیران ارشد’ پرداخت برای سال—تقریبا دو سوم از آن پس 2015 برای مدیران ارشد از S&P 500 شرکت, مجله تجزیه و تحلیل از مدیر عامل شرکت پرداخت نشان داده اند.

به طور کلی سرمایه گذاران ترجیح می دهند مدیران بالا پرداخت می شود در سهام استدلال که در این راستا از منافع خود با کسانی که از سهامداران. جوایز تمایل به آمده در ماه های فوریه و مارس به دلیل این که پس از مدت کوتاهی بسیاری از شرکت های نزدیک این کتاب در سال مالی خود را به تخته زمان و اطلاعات آنها نیاز به تعیین اندازه جوایز.

شکاف گفت: در 30 مارس آن را می کردند و کارکنان آن مدیران ارشد را به طور موقت قطع پرداخت. یک هفته پیش از این شرکت صادر کرده است گزینه های به شش مدیران در حدود 6 دلار سهم در نزدیکی های اخیر کم و پایین حدود 66% از ماه فوریه آن بالا بستن قیمت $18.68 در فوریه. 5. گزینه های جلیقه بیش از چهار سال است. مارس 23, جوایز, شد و حمایت 56 درصد سهام بیشتر از جوایز در تمام مارس 2019. شکاف سهام افزایش یافته است پس از این جوایز به جمعه نزدیک از $8.35.

فاصله گفت: آوریل سهام جایزه بودند انتصاب جدید تیم رهبری از جمله مدیر عامل شرکت سونیا Syngal و تقدم بزرگترین تاثیر این بیماری همه گیر در عملیات شرکت از جمله فروشگاه تعطیلی. “زمان بندی این جوایز بر اساس شرکت ما تقویم مالی و استاندارد ما سالانه پاداش فرآیند اتفاق می افتد که در این زمان هر سال” شکاف در بیانیه ای گفت.

برخی از شرکت ها ساخته اند تلاش برای جلوگیری از ساخت سهام جایزه در کاهش قیمت سهام.

Mistras Group ,Inc. فراهم می کند که دارایی-خدمات حفاظت از انرژی و بخش های صنعتی گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده در تاریخ 6 آوریل که آن را حقوق صاحبان سهام جایزه به مدیران در 9 دلار سهم “با وجود این شرکت را در معاملات سهام در قیمت های مختلف از $3.69 دلار 5.13 طول مربوط به دوره است.” شرکت تیم اجرایی همچنین توافق کردند برای کاهش حقوق و دستمزد اعم از 25% تا 45% برای آن مدیر عامل شرکت تشکیل پرونده گفت. Mistras نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

جان هس, مدیر عامل شرکت هس Corp. می تواند از دست رفته را جبران گزینه های سهام اگر خود شرکت سهام بازیابی از ماه مارس پایین. در اوایل سال او ایستاده بود برای به دست آوردن حدود 2 میلیون دلار در گزینه های است که مجموعه ای به پایان می رسد در فوریه. 3. هس سهام تضعیف زیر قیمت ورزش در گزینه های آن در پایان ماه ژانویه و بسته در زیر سطح است که در فوریه. 3 ارائه آنها را بی ارزش است.

هس مدیر جان هس.

عکس: F. کارتر اسمیت/مهر نیوز

در ماه مارس این شرکت ساخته شده سهام و گزینه کمک های مالی به مدیران ارشد حمایت $35.5 میلیون نفر در سهام 23 درصد بیشتر از $28.8 میلیون آن تعلق می گیرد به مدیران در مارس 2019. که جوایز حمایت در حدود 16 میلیون دلار در سهام رفت و به آقای هس. اگر هس سهام بازگشت به ماه فوریه قیمت گزینه های در آقای هس مارس سال 2020 جایزه می تواند عملکرد سود حدود 3.5 میلیون. بقیه جایزه می تواند در افزایش ارزش به میزان $2.6 میلیون اگر این شرکت مطابق با عملکرد های مختلف اهداف; اگر اهداف از دست رفته کسانی که سهام می تواند ثابت کند بی ارزش است.

“سهام جایزه اعطا شده در اوایل ماه مارس در به رسمیت شناختن شرکت ما برجسته 2019 عملکرد” یک حس سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

مربوط تصویری

خزانه داری و دموکرات ها می گویند که آنها در حال نزدیک در نجات معامله برای کسب و کارهای کوچک بحث بر مستندات رمپ به عنوان ایالات متحده coronavirus در صدر تلفات 40,000 و چه انتظار از درآمد این هفته است. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: دیوید Poller/زوما پرس

برخی از مدیران’ گزینه در حال حاضر به ارزش بیشتر بر روی کاغذ از زمانی که آنها صادر شده در ماه گذشته.

صنعتی-الکترونیک ساز Ametek , Inc. صادر گزینه های در حدود 220,000 سهام به مدیران در 20 مارس از جمله 99,080 به مدیر عامل دیوید Zapico, vesting بیش از سه سال است. این نخستین بار بود که این شرکت تا به حال صادر شده گزینه در ماه مارس پس از حداقل سال 2004 با توجه به نظارتی براده.

یک Ametek سخنگوی هیئت مدیره این شرکت تصمیم گرفت در ماه نوامبر به تغییر تمام سهام جایزه به ماه مارس است. قبلا برخی از جمله گزینه های سهام جایزه شده است. “این زمان را تغییر دهید تا به چیزی برای انجام با زمان نوسانات بازار” سخنگوی گفت.

این سهام پس از بازگشت منجر به یک کاغذ به دست آوردن حدود 1.7 میلیون آقای Zapico گزینه همانطور که از روز جمعه نزدیک است.

نوشتن به تئو فرانسیس در [email protected] کولتر جونز در [email protected] و سوزان Pulliam در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>