چشم بزرگ: با وجود ثروت خود را از تجربه کمال نات کاملا بد تعبیر کردن Scindia و نفوذ

کنگره تنها خود را مقصر برای کمال نات دولت سقوط در, Madhya Pradesh. کمال نات را به غم و اندوه خود را از شانه های سرد به Jyotiraditya Scindia که سهام از صبر و شکیبایی در نهایت زد. Scindia شده است می تواند جایگزین با نماینده کنگره و رئیس پست و یا مطمئن Rajya سبها صندلی. اما Nath و خود را متحد Digvijaya سینگ اشتباه محاسبه Scindia وفاداری به کنگره و به پایان رسید تا پرداخت قیمت سنگین. یک ویفر نازک اکثریت در مجلس خواستار mollifying های بلند غرور اما دو جانبازان باید به جای به ثمر رساند وابسته به ‘پیروس’ پیروزی با رانندگی سرخورده Scindia به BJP را در حال انتظار اسلحه.

این دو در حال حاضر یکی کمتر جناحی رقیب اما انفجار ضعیف صحبت می کند برای خود فراست سیاسی. خود را tactlessness بود فقط باز که BJP دست و پنجه نرم کردن با ضد تصدی در متحده مورد نیاز است. MP مجازی پخش کارناتاکا که در آن کنگره داخلی کشمکش با استعداد BJP دولت است. پس از کارناتاکا سنت که در آن کنگره-JD(ع) turncoats به BJP به راحتی می تواند از طریق بادبان در bypolls با وجود انگ ارتداد کنگره را پیدا کنید 22 Scindia وفاداران تقویت شده توسط BJP پشتیبانی سخت به ضرب و شتم.

BJP فوری چالش این است که به نام آن سانتی متر انتخاب کنید. Shivraj سینگ Chouhan است MP بلندترین رهبر. هر چند او تا سال 2018 شکست است تقویت رقیب دیگر با توجه BJP آرای امروز Chouhan ثابت اداری مهارت های او را به حزب است بهترین شرط بندی. در مشابه قرار داده شده کارناتاکا BJP به حال عاقلانه تصمیم گرفتند برای BS Yediyurappa به حداقل رساندن اختلاف عقیده. تعداد خانه در حال حاضر به نفع BJP در کف تست اما با Covid-19 رویه در جبلپر آن نیز ضروری است که اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات فوری اولویت بیش از سیاست است. جدید با تکنولوژی زرنگ و دانا پروتکل های قانونی کار ضروری و مورد نیاز. در ضمن کنگره هدر دادن قدرت و BJP را بی امان تلاش برای آن را می توانید ببینید عمل شیفت به راجستان بعدی. خواهد یک گوشه Sachin خلبان تلاش برای تقلید Scindia?

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>