طرح ملی یادگیری انقلاب

هر بحران ارائه می دهد فرصت های نامحدود اگر تنها یکی می تواند آن را تصاحب سرعت و شکستن رایگان از آشنا دریل به reimagine این وضعیت است. از آن زمان به عمل در حال حاضر ایجاد و اتخاذ نقشه جدید برای مهار دیجیتال, آموزش و پرورش برای تسریع پیشرفت انسان و شکل دادن به آینده است.

این COVID-19 سناریو تغییر کرده است آموزش و پرورش برای همیشه تأثیر نه فقط دانش آموزان و معلمان و خانواده ها و سازمان ملل بلکه اقتصاد. متاسفانه آموزش و پرورش برای بیش از 1.7 میلیارد آموزان تحت تاثیر قرار گرفتم با توجه به همه گیر. به عنوان یک نتیجه, آموزش و پرورش شده است مجبور به ایجاد یک به نوبه خود تیز به سمت یادگیری دیجیتال

با وجود تمام اشکالاتی که همه گیر ثابت شده است به عنوان یک کاتالیزور برای موسسات آموزشی به کشف راه حل های نوآورانه برای آموزش از راه دور. اما نباید فراموش کنیم که شکاف دیجیتال است که کشور ما با آن مواجه است. نزدیک به نیمی از جمعیت ما نمی باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. حدود 87.5 درصد از خانواده ها با دانش آموزان در هند ندارد دسترسی به اینترنت در خانه. این شکاف دیجیتالی می تواند تاثیر نامطلوب در آموزش و پرورش از این رو نیاز مبرم به شیوه های جدیدی از افزایش در دسترس آموزش و پرورش و توسعه مهارت های قابل اجرا.

فقط اتخاذ دیجیتال آموزش و پرورش نمی خواهد منجر به یک موفقیت ملی یادگیری انقلاب اما قطعی مجموعه ای از اقدامات نیاز به اعدام در یک نظم خاص است. بیشتر انعطاف پذیری باید ساخته شده را به سیستم های آموزشی و اکوسیستم ذینفعان نیاز به گرد هم می آیند به پل شکاف دیجیتال و پرورش فراگیر دیجیتال آموزش و پرورش است.

به اشتراک گذاشته شده در زیر مراحل است که ما به عنوان یک ملت باید در نظر طرح و اجرا در همان ترتیب اولویت به این انتقال به آموزش دیجیتال یکی بدون درز. آن از اهمیت به آدرس هر مرحله قطعی قبل از حرکت به یک بعدی. این خدمت به عنوان یک طرح گام به گام برنامه ریزی برای اطمینان از انتقال آرام به دوران بعد از یادگیری است.

1. ساخت آموزشی رهبری: رهبری یک تحول صفت رهبری. نوآورانه ترین و مترقی موسسات در حال شکستن رایگان از کلاس های درس سنتی. آن زمان برای سر مربیان به رهبری درک تفاوت های ظریف از دیجیتال مدرسه و قدم جلوتر دیجیتال رهبران. این تغییر برنامه مدیریت و ما باید آماده سران نهادهای ما منجر به این تغییر.

2. فعال کردن معلم/مربی تحول: هنگامی که ما آماده مناسب رهبری نظام ما باید تمرکز بر تبدیل مربیان است. یک برنامه جامع باید به کمک معلمان و مدرسان یادگیری مهارت های جدید برای دنیای جدید دیجیتال آموزش و پرورش است. مربیان و سیاستگذاران باید همکاری برای کشف اشکال جدید تدریس و یادگیری و ارزیابی به رانندگی مهارت های قرن 21. به عنوان خطوط بین انسان و ماشین محو ما نیاز به پرورش مهارت های است که معلمان و زبان آموزان منحصر به فرد انسان – را-شعرم AI – مانند تفکر انتقادی و خلاقیت ارتباط و همکاری است. نرم افزار-پشتیبانی یادگیرنده-محور یادگیری شخصی کمک می کند.

3. ارائه مناسب محاسبه دسترسی به زبان آموزان: این شامل قوی توزیع زیرساخت های گوشی های هوشمند, قرص, لپ تاپ با مناسب سازی بالاتر پیکربندی و با کیفیت بالا و صوتی و تصویری. به طور قابل توجهی 56 درصد از دانش آموزان عدم دسترسی به مناسب محاسبه قدرت. اکوسیستم سهامداران باید با تدوین یک برنامه ریزی و سرمایه گذاری در ساخت secure computing زیرساخت های در دسترس و پل های شهری-روستایی دیجیتال تقسیم.

4. کافی قابلیت های اینترنت: صاف تجربه یادگیری خواسته های قوی پهنای باند اینترنت دسترسی برای هر دو معلمان و دانش آموزان است. این کلید به تعامل یادگیرندگان به طور موثر با چندین مجازی تکنیکهای آموزشی. تجهیز معلمان و مدرسان با حق پهنای باند اینترنت است و در گام بعدی برای بدون درز دیجیتال آموزش و پرورش است. در حالی که ما را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی در این ما مایل به رفتن برای مقرون به صرفه و قابل اعتماد و با سرعت بالا پهنای باند در دسترس برای هر معلم و دانش آموز.

5. توسعه مربوطه مرکب محتوای دیجیتال: ترغیب آموزشی انقلاب از طریق دیجیتال تحول را نمی توان بدون یادگیری زبان agnostic. کلاسیک Pdf, پاورپوینت, مواد ممکن است درخواست تجدید نظر به دانش آموزان است. پویا مرکب محتوای دیجیتال مانند فیلم های کوتاه, gamified محتوا و Q&A جلسات باید گنجانیده شده است. این مطالب نیز باید سازگار با دستگاه های مختلف.

6. دوباره ابداع تکنیکهای آموزشی برای حمایت از آموزش دیجیتال: دیجیتال کلاس های درس نیاز به یک مجموعه ای متفاوت از تکنیکهای آموزشی. معلمان باید معرفی به ظهور یادگیری تکنیکهای آموزشی و ارائه کمک در اتخاذ آنها. کاهش دهانه توجه صفحه نمایش خستگی بر روی صفحه نمایش سوء رفتار همه واقع بینانه مشکلات است که باید به حساب گرفته شود در حالی که تعامل با دانش آموزان است. مربیان نیاز به اتخاذ ابتکاری جدید تکنیکهای آموزشی برای یادگیری جذاب و سرگرم کننده است. ما باید کمک به کودکان جذب سریع تغییرات موثر است.

7. پشتیبانی همزمان یادگیری با تکنولوژی توانایی: ما باید با فعال کردن همزمان یادگیری برای همه دانش آموزان شرکت کننده در زمان واقعی است. این یکی از مهم آموزشی عناصر در آموزش و پرورش است. دیجیتال کلاس های درس باید در یک موقعیت برای تصویری-فعال کردن دانش آموز به معلم تعاملات درست مثل فیزیکی در کلاس های درس. ایده این است که به ارائه دانش آموزان با یک برنامه ریزی و حس جامعه شبیه به تجربه در کلاس های درس معمولی.

8. ارائه پلت فرم نرم افزار است که پشتیبانی از این تکنیکهای آموزشی جدید: تغییر به امن و کاربر پسند توانمند سازی دیجیتال کلاس های درس باید با پشتیبانی از فن آوری های نوآورانه است که ریشه در جهانی بهترین شیوه ها در زمینه محلی. باید آن را پشتیبانی متنوع آموزشی مورد نیاز از قبیل مبتنی بر وب در زمان واقعی درس ویدئوها تکالیف و روش تعاملی که همه تقاضا مشخص رفتاری تغییر است.

9. سرمایه گذاری در قوی تست و ارزیابی قابلیت: به عنوان یادگیری حرکت های آنلاین بنابراین باید ارزیابی و آزمون. آن مهم است برای حفظ آزمون صداقت به عنوان تقلب و روش های در حال تکامل در یک سرعت سریع. سرمایه گذاری از راه دور در ارزیابی و برش لبه روش های تست یک نیاز حیاتی.

10. پرورش تعامل دانش آموز به معلم: پویا در زمان واقعی معلم-دانشجو در تعامل همهجانبه محیط زیست کلیدی است که به کیفیت آموزش و پرورش است. آن را نمی توان یک راه ترافیک در جایی که معلمان یا مربیان فقط عبور بر روی اطلاعات. دانش آموزان باید در تعامل با معلمان در دو حالت تعاملی رفتاری ارز است که باعث می شود آن جالب است. یک ارتباط قوی بین معلمان و دانش آموزان است حیاتی برای دانشجو انگیزه و دستاوردهای علمی.

مگر اینکه ما سرمایه گذاری و بالاتر در دسترس دیجیتال آموزش و پرورش ادامه خواهد داد به یک رویا لوله. موسسات آموزشی می تواند ادعا را منتقل به دیجیتال آموزش و پرورش است. اما به طور موثر و فراگیر و ارائه یک تجربه برتر برای سهامداران همه باید گرد هم آمده و برنامه ریزی برای اجرای اقدامات فوق در یک روش سیستماتیک.

در سخنان بنجامین فرانکلین “با عدم آماده سازی شما در حال آماده سازی برای شکست”. شکست را در آغوش مراحل ذکر شده در این طرح در همان جهت ممکن است از خط خارج تلاش های ما برای هموار تبدیل به دوره بعدی آموزش و پرورش است. ما باید درک کنند آن است که نه فقط در مورد اتخاذ آموزش دیجیتال است اما در مورد تبدیل آموزش و پرورش برای همیشه به تسریع پیشرفت انسان و شکل دادن به آینده است. وقت آن است که به عمل در حال حاضر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de