بلومبرگ می گوید او قصد دارد به فروش شرکت اگر رئيس جمهور منتخب

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار این شرکت بلومبرگ LP فروش می تواند تا آنجا که 60 میلیارد دلار, تحلیلگران برآورد کرده اند.

عکس: جرالد هربرت/آسوشیتد پرس

مایکل بلومبرگ فروش بلومبرگ LP چند میلیارد دلاری مالی-اطلاعات و رسانه های شرکت او تاسیس نزدیک به 40 سال پیش اگر او انتخاب رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی خود گفت:.

مبارزات انتخاباتی گفت: آقای بلومبرگ خواهد برای اولین بار قرار دادن این شرکت در یک نابینا اعتماد و در نهایت فروش. تحلیلگران تخمین زده اند شرکت می تواند فروش تا آنجا که 60 میلیارد دلار.

آینده از آقای بلومبرگ شرکت تا به حال شده است در سوال از او را اعلام کرد رئيس جمهور برای اجرا در ماه نوامبر با او و مشاوران او رفتن به جلو و عقب بر اینکه آیا او به محل کسب و کار در یک نابینا اعتماد اگر او برنده یا اگر او را محروم منافع خود را به طور کامل.

در ابتدا مبارزات انتخاباتی و مردم آشنا با این شرکت گفت: آقای بلومبرگ در نظر گرفته شده برای قرار دادن این شرکت به یک اعتماد و یا مشابه خودرو در صورت او شد برای برنده شدن در انتخابات. اما در دنباله آقای بلومبرگ بعد پیشنهاد فروش امکان بود.

روز سه شنبه پس از یک کمپین مشاور سیاست گفت: در سی ان ان که سابق شهر نیویورک شهردار در نظر گرفته شده به فروش شرکت خود را اگر او برنده مبارزات انتخاباتی سخنگوی Galia Slayen اذعان کرد که این شرکت در نهایت می تواند به فروش می رسد در صورت پیروزی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

آقای بلومبرگ ، 78 تا به شدت مبارزه کرد و با به چالش کشیدن آقای تهمت اخلاق اشاره کرد که رئیس جمهور هرگز خود قرار داده منافع کسب و کار در یک نابینا, اعتماد, به جای تبدیل آنها به بیش از پسران خود را به اجرا. دموکرات ها در کنگره را متهم کردند که رئیس جمهور از پذیرش پرداخت از دولت های خارجی از طریق خود هتل ها و استراحتگاه گلف ادعا او را نقض کرده emoluments بند از قانون اساسی که میله معاملات است. کاخ سفید معتقد است در دادگاه است که باقی می ماند در رئيس جمهور در هتل بودند در تخلف از قانون و دادگاه تجدید نظر به تازگی رد دادخواست توسط آمریکا گفت: آنها فاقد جایگاه را مورد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه سوالاتی از شما می خواهم به درخواست مایک بلومبرگ? پیوستن به مکالمه زیر.

به عنوان آقای بلومبرگ افزایش یافته است در, نظر سنجی, سوال در مورد چگونه او خود را مدیریت ثروت از دفتر بیضی بدست بلندتر. فوربس تخمین می زند آقای بلومبرگ خالص ارزش در حدود 54 میلیارد دلار است.

آقای بلومبرگ دارای حدود 90 ٪ از نزدیک برگزار می شود اطلاعات و رسانه های شرکت او شرکت تاسیس در سال 1981. با توجه به Burton-تیلور مشاور بین المللی, یک شرکت تحقیقاتی است که آهنگ های مالی و اطلاعات شرکت بلومبرگ LP آورده در حدود 10.5 میلیارد دلار درآمد در سال 2019 تا 5.7 درصد بیش از سال قبل است. بلومبرگ LP فراهم می کند اخبار و اطلاعات به برخی از 325,000 مشتریان هر پرداخت یک قیمت ثابت از $24,000 یک سال است.

بیشتر

  • بلومبرگ پیشنهاد می سفت وال استریت نظارت فوریه 18 سال 2020
  • سوزان کالینز چهره های دشوار انتخاب مجدد مسابقه در مین های نظرسنجی ها نشان می دهد فوریه 18 سال 2020
  • پس از استیضاح در مجلس سنا چشم انداز شکل می گیرد فوریه 18 سال 2020
  • دموکرات طوفان نوادا پیش از پر مخاطره قفقاز در 17 فوریه سال 2020

این شرکت در بخش اخبار به ارمغان می آورد تنها در حدود 3 درصد از درآمد کل شرکت با توجه به تحقیقات شرکت به ارمغان آورده است اما آستین ، توجه در طول مبارزات انتخاباتی به دلیل چگونه آن را پوشش صاحب آن نامزدی. در گذشته خبری بلومبرگ خودداری از پوشش آقای بلومبرگ ثروت و شرکت خود را. زمانی که آقای بلومبرگ اعلام کرد قصد خود را برای اجرا, اخبار, واحد گفت: این امر در ادامه به بررسی نیست صاحب آن خواهد بود و همین کار را برای دیگر نامزدهای دموکرات. اما گفت که این امر پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان دولت.

برتون-تیلور گفت: بر اساس 27 میلیارد دلار ارزیابی از تابستان سال گذشته فروش Refinitiv Holdings Ltd. سابق اطلاعات بازوی تامسون-رویترز به بورس لندن گروه PLC آن تخمین زده است که بلومبرگ LP فروش می تواند تا آنجا که 60 میلیارد دلار.

در حالی که لیستی از خریداران احتمالی کوتاه خواهد بود برتون-تیلور گفت: این می تواند شامل سهام مبادلات مالی کنسرسیوم و تکنولوژی سیستم عامل است.

پیشتر در روز سه شنبه آقای بلومبرگ واجد شرایط یکشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در لاس وگاس که در آن او خواهد شد به نظر می رسد در مرحله با بقیه نامزدها برای اولین بار.

آقای بلومبرگ آمار 19 درصد در سراسر کشور در یک نظرسنجی جدید منتشر شده صبح روز سه شنبه—چهارم واجد شرایط فرمانداری در 10 ٪ و یا بالاتر. او قرار داده شده دوم پشت سن. برنی ساندرز ورمونت با 31 درصد. کمیته ملی حزب دموکرات قوانین برای این بحث مورد نیاز چهار ملی و یا دولت انتخاب سنجی در این سطح تا پایان روز شنبه به عنوان یک راه برای یک کاندیدای واجد شرایط. نظرسنجی انجام شده توسط NPR, PBS NewsHour و Marist.

میلیاردر نشده برگزار می شود یک رویداد عمومی از شنبه شب شده است و آماده برای بحث در روزهای اخیر با توجه به افراد آشنا با برنامه ریزی خود را.

آقای بلومبرگ برای واجد شرایط نیست, قبلی بحث چرا که او ملاقات دهنده آستانه تعیین شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات به عنوان او به طور کامل خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود. در اوایل این ماه DNC حذف شده است که مورد نیاز است.

میلیاردر در حال حاضر صرف بیش از $385 میلیون در تلویزیون و رادیو دیجیتال و تبلیغات به تنهایی با توجه به آگهی داده های ردیابی از OECD/Kantar.

پیش از مناظره نامزدها حمله آقای بلومبرگ برای خود هزینه های سنگین و نظرات قبلی در یک بحث برانگیز پلیس عمل شناخته شده به عنوان توقف-و-frisk.

آقای بلومبرگ به احتمال زیاد ادامه خواهد هدفمند توسط دیگر نامزدها در مرحله چهار شنبه. او نیست و رقابت در نوادا قفقاز شنبه یا در کارولینای جنوبی در آینده اولیه, اما او به نظر می رسد در انتخابات در 14 متحده برگزاری نامزدی مسابقات در 3 مارس.

مرتبط

  • بلومبرگ مقررات مالی خواهد سفت وال استریت نظارت

در روزهای اخیر رقبا از جمله آقای ساندرز و ماساچوست الیزابت وارن سناتور. باید متهم آقای بلومبرگ از تلاش برای خرید نامزدی.

دیگران از جمله معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg, گفت که بحث گذشته دیدگاه و اتهامات علیه آقای بلومبرگ نشان می دهد که او نشده است و برای بررسی نقص است که می تواند او را آسیب پذیر در اولیه و یا در انتخابات عمومی ،

آقای بلومبرگ قبلا عذرخواهی کرد برای برخی از اظهارات منسوب به او و محروم ساختن دیگران است. این کمپین گفت: واشنگتن پست در این ماه است که آقای بلومبرگ آیا صرف عدم اطلاع موافقت با برخی از کارمندان سابق بلومبرگ LP.

نوشتن به Lukas I. Mathslice در [email protected] و Tarini Parti در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im