مایکل بلومبرگ در حال اجرا است هر دو خفا و فرش-بمب مبارزات انتخاباتی. تا همین اواخر او شده است deemphasizing خرده فروشی سیاست برقراری ارتباط با رای دهندگان از طریق تبلیغات آنلاین فیلم های یوتیوب و تلویزیون لکه های نامحدودی ملی و محلی امواج رادیو و تلویزیون – به خصوص در 14 متحده شرکت در ماه آینده ماموت سه شنبه رای دادن.

و آن را ممکن است کار. حتی به عنوان نیوهمپشایر رای دهندگان بودند تایید برنی ساندرز و پیت Buttigieg به عنوان اوایل جبهه دموکراتیک-دوندگان در سه شنبه شهردار سابق نیویورک – که اعلام نامزدی خود را بیش از حد دیر به دریافت برگه های رای از چهار متحده – طاقی به 3 محل در نظر سنجی های ملی.

منتقدان را متهم میلیاردر از تلاش برای خرید نامزدی و استدلال سابق جمهوریخواه است که بعید است پرچمدار برای یک حزب است که تغییر باقی مانده است.

اما حتی اگر او برنده نیست او را آشکار چقدر ریاست جمهوری سیاست در حال تغییر است – نه بر خلاف دیگر ثروتمند نیویورکر که در سال 2016 توزیع های مختلف سیاسی سنت و مهار دیجیتال جهان از رسانه های اجتماعی و دقت داده ها را در راه های جدید است.

“بین [تهمت و بلومبرگ] آنچه من فکر می کنم آنها در حال انجام است نشان از پایان سنتی سازمان های سیاسی به عنوان ما می دانیم که آنها می گوید:” کن Sherrill استاد بازنشسته علوم سیاسی در کالج هانتر در نیویورک است.

نیویورک

فقط یک ماه پیش بسیاری از ناظران سیاسی معتقد بودند سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار شانس برنده شدن نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری بودند قطعا خیلی خوب نیست.

نیویورک میلیاردر اعلام نامزدی خود را بیش از حد دیر به دست آوردن نام خود را روی برگه های رای از چهار متحده است. و در دوران مدرن هیچ نامزد جمهوری خواه یا دموکرات – برنده خود را نامزدی بدون قرار دادن حداقل 2 یا آیووا, یا, New Hampshire. بیل کلینتون تنها نامزد برای جذب نامزدی بدون برنده شدن حداقل یکی از این دو است.

اما شهردار بلومبرگ معتقد است که او می تواند انجام دهد آنچه را که هرگز قبل از انجام شده است. درک یک چشم انداز سیاسی اساسا تغییر توسط تکتونیک صفحه ای از رسانه های دیجیتال و هدفمند پیام – به عنوان به خوبی به عنوان دموکراتیک رای دهندگان در حال رشد نفرت و بیزاری نسبت به اثر دو شدت سفید متحده – او را دیدم یک مسیر است که نمی شامل خوشحالم-توزیع در آیووا و نیوهمشایر اتاق زندگی می کنند.

در برخی از راه های آقای بلومبرگ در حال اجرا است هر دو خفا و فرش-بمب مبارزات انتخاباتی. تا همین اواخر او شده است deemphasizing خرده فروشی سیاست به جای برقراری ارتباط با رای دهندگان از طریق هدفمند تبلیغات آنلاین فیلم های یوتیوب, و, سنتی, تلویزیون, لکه های که در حال نامحدودی ملی و محلی امواج رادیو و تلویزیون – به خصوص در 14 متحده شرکت در ماه آینده ماموت سه شنبه رای دادن.

و آن را ممکن است کار. حتی به عنوان نیوهمپشایر رای دهندگان بودند تایید برنی ساندرز و پیت Buttigieg به عنوان اوایل جبهه دموکراتیک-دوندگان در سه شنبه سه دوره شهردار از نیویورک طاقی به مقام سوم در نظر سنجی های ملی.

آقای بلومبرگ در اواخر ورود gambit ثابت کرده است به خصوص prescient در دو جبهه: این فرض سقوط توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن که مبارزات انتخاباتی در حال حاضر بر روی طناب پس از نتایج ضعیف در آیووا و نیوهمشایر. همچنین banked در سناتور ساندرز – که بسیاری از رای دهندگان دموکرات بر این باورند که بیش از حد لیبرال به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – کشورهای در حال ظهور به عنوان یک پیشتاز.

هنوز هم آقای بلومبرگ چهره تعدادی از موانع است. منتقدان را متهم میلیاردر از تلاش برای خرید نامزدی و استدلال سابق جمهوریخواه است که بعید است پرچمدار برای یک حزب است که تغییر باقی مانده است. خود را بیشتر خودنمایی ضعف ممکن است میراث نیویورک توقف-و-frisk پلیس تاکتیک که یک قاضی فدرال حکم داد نژادی مغرضانه و خلاف قانون اساسی در پایان سه-مدت تصدی.

شهردار سابق نمی خواهد به نظر می رسد بر روی برگه های رای در کارولینای جنوبی اولیه بعد از این ماه که در آن رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی خود را برای اولین بار قابل توجهی می گویند در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات. اما مبارزات انتخاباتی خود معتقد است که او ظهور خواهد کرد به عنوان یک نیروی جدی در سه شنبه زمانی که نزدیک به یک سوم از کل نمایندگان به کنوانسیون اهدا خواهد شد در یک روز.

حتی اگر او نمی نامزدی برنده کارشناسان می گویند موفقیت او در حال حاضر نشان داده شده نشان می دهد چقدر ریاست جمهوری سیاست در حال تغییر است. چهار سال پیش یکی دیگر از ثروتمند نیویورکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز سر در گم کارشناسان او به عنوان توزیع با سنت های مختلف ریاست جمهوری, سیاست مهار بیکران دنیای دیجیتال از رسانه های اجتماعی و جادوگری از دقت اطلاعات و تبلیغات هدفمند آنلاین.

“بین هر دو آنها چه من فکر می کنم آنها در حال انجام است نشان از پایان سنتی سازمان های سیاسی به عنوان ما می دانیم که آنها می گوید:” کن Sherrill استاد بازنشسته علوم سیاسی در کالج هانتر در نیویورک است.

پل هایس/کالدونین-رکورد/AP

نام دموکرات و نامزد سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ نوشته شده است در هیئت مدیره حمل و نقل, فوریه. 11, 2020, در Dixville شکاف نیوهمپشایر به عنوان اولیه انتخابات در دولت در جریان است. آقای بلومبرگ به عنوان یک نوشتن در نامزد دریافت سه از پنج رای در طول نیمه شب رای دادن.

$2 میلیارد کمپین

چه چیزی باعث این همه ممکن است پول است. جهان 13th, ثروتمندترین مرد آقای بلومبرگ به نظر می رسد آماده به صرف حداقل 2 میلیارد دلار از ثروت شخصی در این انتخابات استراتژی برخی از گزارش های خبری می گویند. خود را پرداخت کمپین کارکنان در حال حاضر سه برابر بزرگتر از آن است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پنج بار بزرگتر از آن است که آقای بایدن و دو بار که از الیزابت وارن سناتور. با توجه به Axios.

هفته گذشته پس از آیووا قفقاز شد ملی punchline با بلومبرگ کمپین pounced اعلام آن دو خواهد بود آن زمان تلاش های تبلیغاتی که در حال حاضر در صدر $350 میلیون, گسترش پیام رسانی به بازارهای جدید و استخدام بیشتر پرداخت کارکنان در 40 متحده است.

“در حالی که مبارزات دیگر متمرکز شده اند در آیووا و نیوهمشایر, کمپین ما شده است ساختمان یک عملیات گسترده در برخی از بزرگترین میدان نبرد متحده در سراسر کشور است که بی بدیل و حیاتی خواهد بود به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر می گوید:” سابرینا سینگ ارشد ملی سخنگوی بلومبرگ مبارزات انتخاباتی. در واقع این کمپین در حال ساخت یک زیرساخت و عملیات موازی – و شاید بزرگتر از – حزب دموکرات خود سازمان ملی.

“چه بسیار بی سابقه ای است که مقدار پول بلومبرگ می توانید بدون نیاز به حزب می گوید:” کریستینا گریر استاد علوم سیاسی در دانشگاه فوردهام در نیویورک است. “هدف از احزاب سیاسی این است که به شما نهادی حمایت و هنگامی که شما دیگر نیاز است که حمایت شما را به تعجب آنچه که نقش حزب؟”

این همه نشان دهنده بزرگتر تغییرات ساختاری شده اند که تغییر شکل سیاست آمریکا در طول دهه گذشته می گوید رابرت Boatright استاد و رئیس بخش علوم سیاسی در دانشگاه کلارک. او با اشاره به 2010 شهروندان ایالات حکم دادگاه عالی که در بر داشت که سیاسی صرف یک شکل از حفاظت گفتار در قانون اساسی و لغو محدودیت در هزینه های شرکت ها و اتحادیه های کارگری.

“در حالی که بلومبرگ استراتژی نوع رمان – پرش چند متحده – ظهور نامزدی خود را ندارد:” استاد Boatright می گوید. “توانایی از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه طرفین به مشورت نامزدی در یک روش سازمان یافته نابود شده است توسط شهروندان ایالات تصمیم گیری و کاهش استفاده از بودجه عمومی در انتخابات ریاست جمهوری.”

فقط چند ثروتمند فوق العاده PAC اهدا کنندگان قادر به افزایش نامزدهای جمهوریخواه در سال 2012 و 2016 که نمی ساخته اند آن را به خارج از زمین در چرخه ی قبلی او می گوید. و در حالی که دموکراتیک ترین نامزدهای اند و علیه شهروندان آمریکا و اجتناب از استفاده از سوپر پکس “به جای ما افراد مانند [تام] Steyer و بلومبرگ که به تامین مالی خود” استاد Boatright می گوید.

دیگران توجه داشته باشید که آقای بلومبرگ متعهد به حفظ منابع خود را بر روی زمین حتی اگر او را نامزد. “بنابراین صرف نظر از جایی که او به پایان می رسد تا در نامزدی روند او می گذرد تاثیر می گوید:” مرا Suttmann-Lea استاد دولت در کانکتیکات ،

توقف-و-frisk

بر خلاف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برای تلویزیون نمایشگری آقای بلومبرگ پروژه یک نوع فن صلاحیت که حداقل تا کنون است skated بالای معاند ایدئولوژیک درگیری در حال حاضر مواج در سیاست آمریکا است. و به عنوان ردیف بالا دموکراتیک نامزدها به طور فزاینده حمله یکی دیگر شهردار سابق شده است تمرکز خود را barbs منحصرا از رئیس جمهور به عنوان اگر تطبیق رونالد ریگان معروف 11th فرمان به خواندن: “نباید صحبت بد از هر همکار دموکرات.”

به عنوان او افزایش یافته است در این نظر سنجی با این حال او به ناچار جذب بیشتر موشکافی. ضبط صدا از آقای بلومبرگ بحث توقف-و-frisk سیاست در سال 2015 ارسال شده آنلاین در این هفته توسط یک حامی سناتور ساندرز ممکن است نشانه ای از آنچه آمده است.

زمانی که او اعلام کرد نامزدی خود را در ماه نوامبر آقای بلومبرگ عذرخواهی برای این بحث تاکتیک و گفت: این اشتباه بود. اما ضبط ارائه گزارش یادآوری جدی از یک بار خود را قاطعانه برای حمایت از توقف-و-frisk.

“راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها را” آقای بلومبرگ می گوید در ضبط. “قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. … آنها مرد و اقلیت های 16-25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهرستان. … شما رو به گرفتن اسلحه از دست افراد که در حال کشته شدن است.”

آن باقی مانده است دیده شود که آیا این موضوع را تعدیل چه شده است یک افزایش قابل توجه در نظر سنجی های ملی به خصوص در میان رای دهندگان سیاه. در بیش از یک ماه آقای بلومبرگ سه برابر حمایت خود را در سراسر کشور از جمله garnering حمایت از 22 درصد از رای دهندگان با توجه به اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی دوشنبه منتشر شد. آقای بایدن انتخاب بالا از رای دهندگان برای ماه کاهش یافته و به 27 درصد از 52 درصد در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا قبلی نظرسنجی.

“احساس دل و روده من این است که رای دهندگان در سال 2020 را یک رویکرد نسبت به بلومبرگ در راه شبیه به برخی از سفید مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در سال 2016 می گوید:” استاد گریر. “این یک چیز محبوب برای گفتن و یا انجام آن را محبوب می گویند ‘من حمایت از بلومبرگ” اما من فکر می کنم برخی از رای دهندگان فقط نگه داشتن آرام است.”

به طور قابل توجهی تعدادی از قوی سیاه شهرداران باید تایید آقای بلومبرگ. موریل Bowser خود در واشنگتن مایکل Tubbs در Stockton, California, Steve بنیامین در کلمبیا, کارولینای جنوبی, سیلوستر ترنر در هوستون تگزاس و ششم Lyles شارلوت کارولینای شمالی باید همه پرتاب حمایت خود را پشت سر او. “من فکر می کنم که او متوجه می شود به اشتباه گذشته” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد که او نیز تایید شهردار بلومبرگ گفت: NPR این هفته است.

در یک آگهی که شروع به اجرا در هفته گذشته بلومبرگ کمپین استناد میراث رئیس جمهور, باراک اوباما, نشان دادن یک کلیپ قدیمی از رئیس جمهور محبوب سابق ستایش شهردار نیویورک. “آن را مانند یک خنجر در قلب بایدن کمپین می گوید:” استاد Sherrill خواهد شد که بر روی یک تخته سنگ از شهر نیویورک نمایندگان در حمایت از شهردار Buttigieg.

و در حالی که منتقدان نمی بینید او تولید لازم است شور و شوق در میان دموکرات پایه به شکست رئیس جمهور تهمت دیگران می گویند آقای ترامپ خود را ارائه خواهد شد به اندازه کافی انگیزه.

“نهایی uniter حزب جمهوری خواه در سال 2016 شد ضرب و شتم هیلاری کلینتون می گوید:” کنت Syler استاد علوم سیاسی و سیاست عمومی در Middle Tennessee State University. “نهایی uniter از دموکرات ها در این زمان خواهد بود و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در هر صورت استاد گریر اشاره می کند که بسیاری از دانش آموزان خود را به نظر می رسد به صحبت کردن در مورد آقای بلومبرگ. آنها تمام شده است در معرض یک جریان ثابت از بلومبرگ کمپین تبلیغات در یوتیوب. در واقع او 8 ساله خواهرزاده می توانید تلاوت بلومبرگ آگهی “کلمه به کلمه.”

“چیزی است که اتفاق می افتد,” او می گوید. “او طنین با مردم است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su