بلومبرگ Bankrolls اجتماعی-رسانه ای ارتش به فشار پیام

مایکل بلومبرگ مبارزات در هوستون.

عکس: برو ناکامورا/ایسنا

مایکل بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری استخدام صدها نفر از کارگران در کالیفرنیا به ارسال به طور منظم خود را شخصی حساب های اجتماعی رسانه ای در حمایت از نامزد و ارسال پیام های متنی را به دوستان خود در مورد او.

تلاش که می تواند میلیون ها دلار هزینه راه اندازی جلوتر از کالیفرنیا 3 مارس اولیه است و می تواند بعد از آن بود مستقر در سراسر کشور به گفته افراد آشنا با این موضوع و بررسی اسناد و مدارک توسط وال استریت ژورنال. این یکی از نامتعارف ترین و در عین حال سنگین و هزینه های میلیاردر و تار خط بین سنتی کمپین سازماندهی و توزیع حمایت و محتوا.

بیشتر مبارزات خود را تشویق هواداران به پست در رسانه های اجتماعی در مورد نامزدهای خود را, اما پرداخت آنها در این مقیاس برای ابراز حمایت خود به حساب شخصی غیر معمول است ،

کالیفرنیا کارمند و اسناد و مدارک و بررسی توسط مجله توصیف یک میلیون دلاری-یک-ماه تلاش با هدف کمک به آقای بلومبرگ جذب پشتیبانی بعد از وارد مسابقه طولانی پس از نامزدهای دیگر خود را ساخته شده زمین مبارزات. این اسناد همچنین می گویند کمپین اتخاذ یک استراتژی است که در آن اعتبارات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با استفاده از به اثر بزرگ به تلاش برای نفوذ رای دهندگان بالقوه از طریق مردم می دانند و اعتماد و نه از غریبه ها.

نمونه هایی از پیام های که بلومبرگ مبارزات انتخاباتی نشان می دهد حامیان ارسال به دوستان خود از طریق OutVote یک برنامه مبارزات انتخاباتی پرداخت کارگران به استفاده از.

به کارکنان تلاش کمپین استخدام بیش از 500 “معاون دیجیتال دهندگان” را به کار 20 تا 30 ساعت در هفته و دریافت 2500 دلار در ماه اسناد و مدارک نشان می دهد. در مقابل کسانی که کارگران در حال انتظار برای ترویج آقای بلومبرگ به هر کس که در تلفن های خود را’ تماس با متن هر هفته و اجتماعی-رسانه, پست, حمایت از او روزانه اسناد و مدارک نشان می دهد.

“مبارزه برای حقوق برابر شده است یکی از بزرگ دعوا مایک زندگی” می خواند یک چنین پیشنهاد بی درنگ در مورد آقای بلومبرگ اولیه برای حمایت از ازدواج همجنسگرایان.

در دسترس عموم کار برنامه های کاربردی برای آن موقعیت نیاز به متقاضیان ارائه خود را social-media دسته برای بررسی و دولتی که کارکنان ممکن است خواسته شود به انجام بیشتر سنتی field-سازماندهی کار مانند تلفن های بانکی.

کمک به سازماندهی تلاش است Outvote یک برنامه است که کاربران را قادر می سازد به ارسال از پیش نوشته شده متون پست کمپین مواد به رسانه های اجتماعی و ارسال داده ها به مبارزات. برنامه بودجه توسط زمین بالاتر آزمایشگاه های سیاسی دموکراتیک فناوری به طور کلی بر فشار داوطلبان برای ارسال مطالب. Outvote همچنین اجازه می دهد تا به کاربران برای نگاه کردن که آیا دوستان خود رای دادند در انتخابات گذشته مطابق با لیست تماس خود را در برابر اطلاعات عمومی.

سخنگوی کمپین مشخص کارگران پرداخت می شود به ترویج آقای بلومبرگ به عنوان آینده سیاسی سازماندهی. “ما در جلسه رای دهندگان در همه جا بر روی هر پلت فرم است که آنها مصرف خود را نیوز” یک سخنگوی بلومبرگ کمپین گفت. “یکی از موثر ترین راه های رسیدن به رای دهندگان است که با فعال کردن دوستان خود و شبکه به آنها را تشویق به حمایت از مایک برای رئیس جمهور.”

Facebook , Inc.’s سیاست های تاریخی را خطاب به کرات تبلیغات سیاسی و تاثیر گذار در بازاریابی به عنوان جداگانه. این شرکت اخیرا شروع به دست و پنجه نرم کردن با تقاطع دو.

بیشتر مبارزات انتخاباتی سال 2020

  • دموکرات مجموعه به مشاجره در نوادا بحث به عنوان بلومبرگ می پیوندد مرحله فوریه 19 سال 2020
  • بلومبرگ می گوید او قصد دارد به فروش شرکت اگر رئيس جمهور منتخب فوریه 18 سال 2020
  • بلومبرگ پیشنهاد می سفت وال استریت نظارت فوریه 18 سال 2020
  • سوزان کالینز چهره های دشوار انتخاب مجدد مسابقه در مین های نظرسنجی ها نشان می دهد فوریه 18 سال 2020

روشن است که اگر پیام های مانند کسانی که از بلومبرگ کمپین نشان می دهد که نیاز به برچسب به عنوان حمایت محتوای تحت Facebook را افشا قوانین. یک Facebook سخنگوی گفت: پست های خارج از “سازندگان محتوا” خواهد نیاز به برچسب اگر یک کمپین برای آنها پرداخت می شود اما این پست توسط کمپین کارکنان نمی خواهد نیاز به برچسب به عنوان تبلیغات. این شرکت در آدرس نیست, چگونه آن را طبقه بندی پست ها توسط کارمندان پرداخت می شود, برای ترویج محتوای شخصی خود را در شبکه های اجتماعی.

بررسی اجتماعی-رسانه, پست توسط برخی از مردم در حال پرداخت توسط کمپین در بر داشت آنها به عنوان اسپانسر محتوا.

مقامات در کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده گفته اند که صرفا با زدن یک نام تجاری و یا کسب و کار در رسانه های اجتماعی یک فرم تایید شده است که آبشار در آن اجراء–و باید افشا شود اگر مخاطبان خواهد نظر تایید متفاوت دانستن که تاثیر گذار بود و از نظر مالی بهره مند از این نام تجاری.

مربوط تصویری

تلویزیونی بحث ریاست جمهوری شده اند تكیه مدرن سیاست آمریکا برای شصت سال گذشته. در این ویدئو وال استریت ژورنال اجرایی واشنگتن ویرایشگر بازگشایی دفاتر دیپلماتیک شکسته شدن چگونه آنها در طول زمان تغییر کرده و آنچه که ما انتظار می رود در سال 2020 است. عکس: Elise Amendola/AP

به ایسنا سخنگوی کمپین گفت که مبارزات انتخاباتی باور ندارد پست از آن معاون زمینه دهندگان نیاز به برچسب توصیف آنها به عنوان یک شکل جدید از سیاسی سازماندهی به جای پرداخت محتوا گذار.

مبارزات سیاسی استفاده می شود ترکیبی از داوطلبان و کارگران پرداخت می شود به انجام کارهایی مانند اجرای تلفن بانک و دست کشیدن بر روی درب برای حمایت از یک نامزد. اما به گفته کارشناسان بلومبرگ کمپین تمايل به پرداخت به اهرم حامیان موجود در ارتباطات اجتماعی است رمان.

James Thurber استاد دولت در دانشگاه آمریکایی گفت گروه ترویج مسائل سیاسی گاهی اوقات استفاده از استراتژی های مشابه پرداخت مردم برای ابراز حمایت آنلاین, اما از آن است که غیر معمول از یک نامزد. “این کلاسیک AstroTurf تاکتیک” او گفت:. “هنگامی که شما به منابع نامحدود راه بلومبرگ به نظر می رسد شما می توانید انجام این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شامل کارکنان اختصاص داده شده به دیجیتال و رسانه های اجتماعی, اما آن را نمی کند جبران نفر به پست های خود را شخصی حساب های رسانه های اجتماعی یک سخنگوی گفت.

حداقل تا زمانی که به تازگی بلومبرگ کمپین همچنین برنامه ریزی برای جذب یکی دیگر از 2500 کمپین “دیجیتال سازماندهی همراهان” خواهد بود که پرداخت 500 $در ماه در ازای ارسال روزانه در رسانه های اجتماعی و قرار دادن هر فرد در لیست تماس خود را به بلومبرگ کمپین پایگاه داده با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط مجله و معاون سازمان که گفته شده بود به انتظار برای نظارت پنج تن از همراهان.

این سخنگوی کمپین گفت که آن را تا به حال تصمیم به ادامه با “همراهان.” او همچنین گفت: کمپین تغییر کرده بود عنوان $2,500-یک-ماه معاون دیجیتال نقش به “معاون زمینه سازمان” به منعکس کننده که نقش نیز ممکن است شامل سنتی فعالیت های انتخاباتی.

بلومبرگ را صرف کمک کرده جرقه ظهور در پای صندوق های رای را قادر می سازد او را به واجد شرایط برای چهارشنبه دموکراتیک بحث است.

هر چند او تنها اعلام نامزدی خود را در اواخر سال گذشته آقای بلومبرگ بیش از حد تبلیغات صرف ایالت ورمونت برنی ساندرز ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و ایالت مینه سوتا Ctq ترکیب شده است.

به بلومبرگ کمپین نیز به تازگی کار با ديدبان رسانه ها و بازاریابی شرکت جری رسانه ها به قرارداد با الگوی رفتاری حساب به فشار مبارزات نیویورک تایمز گزارش کرده است که منجر Facebook هفته گذشته برای روشن شدن قوانین خود را در اطراف مانند پست.

به بلومبرگ کمپین را نشان می دهد محتوای به اشتراک گذاری و اعمال برخی از کنترل های اجتماعی-رسانه ها تلاش های امداد رسانی با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط مجله. هر چند بلومبرگ کمپین نمی خواهد که دسترسی مستقیم و یا اقتدار بیش از آن در سازمان های اجتماعی-رسانه های تغذیه, یک تیم کنترل کیفیت کارکنان را تایید خواهد کرد که این سازمان در حال ارسال مناسب است.

“Ha! حتی جمهوری خواهان فکر می کنم Mike ما است بهترین شرط بندی برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن! اجازه دهید آنها را اثبات کند حق,” گفت: یک پیشنهاد پیام به صورت متن و یا رسانه های اجتماعی لینک به یک مقاله خبری با استناد به محافظه کار سیاسی فعالان صعودی در مورد آقای بلومبرگ شانس.

کمپین رویکرد خوب است با حداقل پرداخت نشده برخی از بلومبرگ حامیان مانند جیسون میلر.

یک خاخام در میشیگان اجرا می شود که یک رسانه اجتماعی بازاریابی شرکت آقای میلر گفت که او معتقد است که سابق شهردار نیویورک است “mensch” و تمایل خود را به صرف مقدار زیادی در مبارزات انتخاباتی خود باعث می شود او را منحصر به فرد مناسب برای ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت که او معتقد است این مهم است که به طور شفاف در مورد پرداخت تجاری, تبلیغات, اما او views اخلاق در فعالیت های سیاسی به عنوان کمتر روشن است.

“با یک کمپین وجود دارد یک منطقه خاکستری است,” او گفت: با توجه به استاندارد کمپین تمرین اختصاص هر دو داوطلب و پرداخت کارکنان به تلفن بانک و دست کشیدن بر روی درب. در حالی که ممکن است وجود دارد باید واضح تر خطوط کشیده شده در رسانه های اجتماعی او گفت: “از آن زمان چندین دهه برای رادیو و تلویزیون به شکل از آنچه افشا برای تبلیغات باید باشد.”

نوشتن به جف هورویتز در [email protected] و گرجستان در چاه [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im