خون بهبود Covid-19 بيمار در حال تبدیل شدن به یک کالا

خون کسب و کار پررونق است.

این به طور معمول مبهم تجارت تنظیم شده روشن شده توسط این مسابقه به منظور توسعه Covid-19 آنتی بادی آزمایش که با استفاده از خون به بگویید که آیا کسی در حال حاضر آلوده شده است با کوروناویروس. آزمون دیده می شود به عنوان کلیدی برای کاهش مستندات که باید تعطیل اقتصادهای سراسر جهان است.

در حالی که افزایش تقاضا ثابت کرده است که یک مزیت برای معامله گران شناخته شده به عنوان خون کارگزاران که منبع این کالا تشخیصی شرکت ها می گویند قیمت های بالا برای خون بهبود Covid-19 بیماران نما یک مانع برای توسعه آزمون.

“ما تا به حال یک زمان وحشتناک در تلاش برای به دست آوردن نمونه های مثبت در یک نرخ مناسب و معقول” گفت: Stefanie لنارت-Dallezotte مدیر عملیات کسب و کار برای سن دیگو-بر اساس اپی تپ صدا می کنن Diagnostics, Inc., به فروش می رساند که یک تست آنتی بادی برای Covid-19. “من احساس می کنم مردم به مصرف شدید استفاده از این وضعیت از آنجا که آنها می تواند به دلیل وجود دیوانه تقاضا است.”

او گفت: یک کارگزار به نقل از $1,000 برای یک میلی لیتر نمونه از نقاهت پلاسما یک اصطلاح برای آنتی بادی حاوی بخشی از خون از بهبود بیماران.

مدیران در دیگر تشخیص شرکت ها می گویند آنها نقل شده قیمت چند هزار دلار برای یک میلیلیتر پلاسما.

بوکا Biolistics مرجع تکنسین آزمایشگاه مانا افشار Bakeshlou آزمون ممکن است Covid-19 نمونه خون.

تشخیص شرکت ها باید حداقل چند دوجین از این نمونه ها برای دیدار اضطراری مورد نیاز تصویب هر چند برخی می خواهند صدها نفر به بهتر اطمینان از عملکرد خود را به آزمون.

“بیماری-دولت” خون برای بسیاری از شرایط به طور معمول محدوده از چند هزار دلار به چند صد دلار در هر نمونه—معمولا حدود یک میلی لیتر—با توجه به نادر بودن این بیماری و تدارکات درگیر در منابع آن است.

خون که حاوی آنتی بادی برای گرمسیری بیماری تنها در بخشی از راه دور از جهان, برای مثال, هزینه خیلی بیشتر از خون برای بیماری های شایع مانند هپاتیت C. قیمت به طور معمول رسیدن به چهار شکل در هر میلی لیتر فقط برای شرایط بسیار نادر با توجه به تشخیص شرکت ها و کارگزاران.

بیشتر در Covid-19 تست

  • Covid-19 آنتی بادی آزمایش ترک برخی از آمریکایی ها با سوالات بیش از پاسخ
  • چرا Coronavirus آزمایش برخی از مردم یک ” بله ” و “خیر”
  • چگونه آنتی بادی آزمون کار
  • آزمون های درمان و واکسن: آنچه ما می دانیم

خون بهبود Covid-19 بیماران ضروری است برای توسعه و فروش یک آزمایش پادتن. آن تبدیل شده است به خصوص کالا گرم پس از غذا و دارو پایین ترک خورده در ده ها تن از نادرست آزمون است که آب گرفتگی بازار ایالات متحده پس از گسترش ویروس در سطح جهان آغاز شده و نیاز است که هر آزمون جدید تحت بررسی توسط آژانس قبل از رفتن در فروش.

تنها راه برای تعیین دقت از یک آزمایش است که برای اجرای آن را در برابر نمونه های شناخته شده شامل آنتی بادی به Covid-19 و آنهایی که شناخته شده است به کمبود آنها. FDA در حال حاضر نیاز به تشخیص شرکت ها برای اجرای آزمون خود را در برابر حداقل 30 نمونه های مثبت و منفی 75 نمونه برای به دست آوردن اورژانس تایید برای Covid-19 آنتی بادی آزمایش.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه شده است بهترین راه برای مطمئن شوید که شرکت های ساخت آنتی بادی آزمایش در طول همه گیر دسترسی به نمونه خون آنها نیاز دارید ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

تشخیص شرکت ها همچنین باید شامل یک ویال از نقاهت پلاسما هنگامی که آنها خود را به فروش آزمایش به آزمایشگاه. است که این آزمایشگاه را یک “کنترل مثبت” به اجرا در کنار هر دسته از آزمایشات انجام آنها برای مشتریان. اگر کنترل مثبت بازده یک نتیجه منفی آن را نشان می دهد که وجود یک گسل یا با مواد شیمیایی مورد استفاده در آن دسته ای و یا در راه آزمون انجام شد. اگر که اتفاق می افتد تمام آزمون که در دسته ای نیاز به تکرار.

خون که بهبود بیماران اهدا به بیمارستان ها و سازمان های غیر انتفاعی خون بانک ها مانند صلیب سرخ آمریکا به طور کلی می باشد برای استفاده به عنوان یک درمان تجربی برای بیماران مبتلا به Covid-19, ترک, تشخیص, صنعت به دنبال جای دیگر.

این است که در آن خون کارگزاران در آمده است. برخی مراکز اهدای جایی که آنها پرداخت اهداکنندگان پلاسما. دیگران خرید آنچه شناخته شده به عنوان باقی مانده خون باقی مانده از آزمایش خون اجرا در آزمایشگاه که در غیر این صورت بود پروری به بالينی سطل زباله. آزمایشگاه تمایل به شارژ یک نرخ ثابتی را برای باقی مانده خون صرف نظر از نادر بودن آن به عنوان سود اصلی برای آنها این است که برای صرفه جویی در هزینه های دفع. گاهی اوقات توافق نمی شامل پول نقد در همه, اما یک داد و ستد کالا آزمایشگاهی تجهیزات با توجه به کارگزاران و آزمایشگاه بالینی مدیران.

چپ بوکا Biolistics کارمند آنتونی راس به نظر می رسد از طریق نمونه خون در فریزر در آزمایشگاه. حق خانم ساحل دسته یک نمونه است.

آلمانی تامین کننده Biomex GmbH گفت: خون تقاضا از تاسیس آن به مشتریان عرضه outstripping است.

این شرکت را جمع آوری و فرآیندهای نقاهت Covid-19 پلاسما به طور مستقیم از بهبود بیمارانی که بازدید از آن مراکز اهدای در هایدلبرگ و مونیخ. اهدا کنندگان دریافت حدود €250 ($271) در هر قرعه کشی که معمولا بازده 650-850 میلی لیتر پلاسما. این شرکت کاهش یافته است به فاش کردن دقیقا همان چیزی است آن را به فروش می رساند در و گفت: این متهم فقط چند یورو در هر میلی لیتر.

مربوط تصویری

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

“ما نمی افزایش قیمت به دلیل عرضه کوتاه گفت:” الیور Bosnjak, Biomex مدیر کل. “من سعی می کنم به عنوان یک شریک قابل اعتماد و خدمت به بازار و دریافت صورتحساب پرداخت می شود.” او گفت که پلاسما جمع آوری شده در, دهنده مراکز و به صورت فله فروخته شد به طور کلی ارزان تر از باقی مانده نمونه پلاسما به دلیل آن را آسان تر برای به دست آوردن در حجم بالا است.

در فلوریدا مستقر بوکا Biolistics LLC نیز دیده می شود تقاضا برای نمونههای خون از Covid-19 بيمار. “ما در حال گرفتن استعلام از سراسر جهان چه در اروپا و یا در اینجا در ایالات متحده گفت:” رئیس توسعه افسر والنتین A. Adia جونیور این شرکت در حال آماده سازی برای فروش محصول شامل 10 نمونه از نقاهت پلاسما و منفی 10 نمونه از منابع آزمایشگاهی باقی مانده در قیمت حدود 500 دلار است.

بوکا Biolistics رئیس توسعه افسر والنتین A. Adia جونیور, حق صحبت می کند به Ms ساحل. آقای Adia می گوید این شرکت دیده می شود تقاضا برای آن نمونه خون.

بوکا نیز راه اندازی یک برنامه برای جمع آوری نمونه های متعدد از Covid بیماران در مراحل مختلف بیماری خود را برای درک بهتر چگونه غلظت آنتی بادی در خون تغییرات در طول زمان.

هنوز هم با وجود سریع تجارت خون کارگزاران صورت چالش است. مثلا Biomex گفت: عرضه خشک به عنوان تعدادی از موارد در آلمان می افتد. موضوع دیگر: تنها حدود یک سوم از کمک های مالی باید به اندازه کافی بالا غلظت آنتی بادی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک کنترل مثبت برای تست آنتی بادی.

نا امید در مشکل در گرفتن مقرون به صرفه نقاهت پلاسما برخی تشخیصی شرکت در حال تلاش برای قطع واسطه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

فرامینگهام جرم.-بر اساس Kephera تشخیص LLC که شروع به کار در یک آزمایش پادتن در ماه مارس آغاز شده جذاب به طور مستقیم به بهبود coronavirus بیماران به صورت رایگان کمک های مالی از چند قطره از خون گرفته شده از یک انگشت و خراش.

“وجود دارد یک زمین با شتاب در حال رفتن گفت:” اندرو لوین Kephera رئیس جمهور و مدیر علمی. “آن نسبتا بالا ارزش کالا.”

آقای لوین گفت: کارگزاران او را به نقل از 1000 $در هر نمونه قبلا در این بیماری همه گیر اگر چه قیمت به $100-$300 در هفته های اخیر. او گفت: Kephera در حال حاضر با استفاده از یک مخلوط از اهدا انگشت خراش خون و پلاسما از تامین کنندگان به منظور توسعه آن تست.

بوکا Biolistics کارمند شان گودمن به نظر می رسد از طریق منجمد نمونه پلاسما.

نوشتن به دنیس رولاند در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>