هنگامی که یک آسیب عمده رخ می دهد مفصل متورم است. بخشی از تورم است خوب و بد است. بیایید نگاهی به آنچه می تواند انجام شود برای بهینه سازی نتیجه.

تورم مفاصل بعد از یک آسیب است که معمولا به علت خونی بودن شکسته به عنوان بافت اشک. این اشک نشت خون به داخل مفصل که در حال حاضر دارای حدود یک میلی لیتر از سینوویال (مشترک) مایع. خون شامل هر دو شفا عوامل و التهاب و دومی عمدتا سلول های سفید خون. تورم مفاصل ملتهب گرم با عجله از خون به فضاهای مشترک و علاوه بر این تورم با مایع خارج سلولی که در اطراف سلول ها در بافت نرمال است. این سوپ مرغ از عوامل فعال زیستی می فرستد آژیر تماس به سلول های بنیادی واقع در سراسر بدن است. این سلول های بنیادی بسیج به مفصل انجام طیف وسیعی از توابع کلیدی برای تحریک پاسخ درمانی.

بنابراین: آیا مایعات است که ما می خواهیم به در مفصل و آنهایی که آیا ما می خواهم نه وجود دارد ؟

به عنوان با بسیاری از زیست شناسی وجود دارد جنبه های مثبت و منفی برای هر پاسخ. سلول های سفید خون هستند که در درجه اول مسئول پاسخ التهابی و تولید درد و تورم بیشتر. در سمت مثبت اما سلول های سفید رفتگران است. آنها مصرف هر گونه جسم خارجی و یا باکتری ها پاکسازی ما مجروح بافت برخی از ریزه که زمانی تولید می شود که کلاژن بافت پاره شده.

سلول های قرمز خون حمل اکسیژن به آسیب دیده و ترمیم بافت. اکسیژن مورد نیاز است برای بسیاری از بافت برای ترمیم خود را دارند. گاهی اوقات به عنوان با پرفشار اتاق اکسیژن اضافی ارائه شده است برای سرعت بخشیدن به بهبود است. سلول های قرمز خون, با این حال یک اثر سمی بر روی غضروف مفصلی است که به طور معمول avascular (یعنی فاقد عروق خونی). قرار گرفتن در معرض مکرر به این سلول ها (hemarthrosis) سمی می شود به غضروف مفصلی منجر به آرتروز مفاصل است. افراد مبتلا به هموفیلی به عنوان مثال باید قسمت های مکرر از خونریزی را در مفاصل خود را به دلیل کمبود لخته ساز و متاسفانه اغلب ورم مفاصل.

هنوز هم ذرات کوچکتر به نام پلاکت ها هستند بسته بندی شده با دانه که حاوی قوی عوامل رشد. پلاکت ها آزادی را عامل رشد بسته در سایت کلاژن آسیب است. این عوامل تحریک پاسخ درمانی بسیار به عنوان آنابولیک استروئیدها تحریک عضله سازی. دیگر عوامل فعال زیستی در پلاکت گرانول هستند chemotactic—معنی آنها ارسال سیگنال های که جذب دیگر انواع سلول مانند ماکروفاژها که خوردن پاره بافت ها و سلول های آسیب دیده. آنها را وادار اولین نوع ماکروفاژ تبدیل به نوع دوم ماکروفاژها هستند که به طور مستقیم درگیر در ترميم بافت. چند تا از این عوامل فعال زیستی هستند قوی ترین سلول های بنیادی استخدام ترکیبات تا کنون کشف شده است. پس هر کس میلیاردها سلول های بنیادی زندگی در رگ های خونی این عوامل انجام یک کار بزرگ از ramping تا شفا پاسخ.

حال این سوال مطرح می شود: هنگامی که شما خود را زخمی مفصل و مفصل متورم باید پزشکان قرعه کشی کردن خون و مایع? پاسخ این است که گاهی اوقات بله—اگر آن را می سازد شما احساس بهتر و کاهش درد ناشی از تورم. اما پزشک باید پس از آن چرخش aspirate پایین در یک سانتریفیوژ از بین بردن سفید و سلول های قرمز خون و تمرکز پلاکت ها. این پلاکت ها با چند فاکتور رشد بسته می تواند سپس reinjected به مشترک.

سوال بعدی این است: باید همه مجروح مفاصل تزریق می شود با عوامل فعال زیستی به سرعت بخشیدن به بهبود? پاسخ این است که در آینده به عنوان تحقیقات ما در این زمینه همچنان ادامه دارد. شهود من است بله: ما نمی خواهد اجازه دهید مجروح مفاصل تبدیل شدن به ورم و اماس مفصل اگر ما می تواند این دوره از آسیب از ویرانگر فقط ناخوشایند با یک بازگشت سریع به حالت عادی. اگر هدف ما رسیدن به سن 100 بازی ورزشی ما عشق ما نمی توانیم اجازه آسیب های ورزشی تبدیل به کشنده برای مفاصل است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو