مسدود کردن چین: حرکت در برابر برنامه های چینی خوش است به رسمیت شناختن که این مسابقه با پکن چندبعدی است

دولت منتقل شده است هوشمندانه برای جلوگیری 59 نرم افزار متعلق به و یا حمایت توسط چینی ها – از جمله آنهایی که محبوب مانند Infinite با بیش از 120 میلیون فعال هندی کاربران است. این فقط یک اقدام تلافی چینی رسوخ در سراسر لاک زدن و کشتن سربازان هندی – آن را نیز ضروری به دلایل امنیتی. مخفی اطلاعات pilferage یک نگرانی جدی با سیستم عامل; چین کمی توجه به مالکیت معنوی و یا استانداردهای حفظ حریم خصوصی. با توجه به این که شرکت های چینی لزوما باید به کار با دولت چین دومی می توانید با استفاده از این سیستم عامل به کوه حملات سایبری علیه هند و یا به دست آوردن دانه در سطح هوش فرد سرخپوستان در زمانی که این دو کشور رو به همراه لاک.

بر خلاف سال 1962 این مسابقه با چین چندبعدی و یک. چین را با استفاده از آن بزرگ اقتصادی و تکنولوژیکی و دیپلماتیک نفوذ به هکتور هند و تابع آن را به منافع چینی. به همین ترتیب ما هم باید آماده برای استفاده غیر خطی گزینه در برابر چین و آمار آنها را که در آن لطمه می زند. این است که چرا ما باید هوشمند در مورد برخورد با واردات چین. در حالی که مسدود کردن لوازم ضروری مانند مواد فعال دارویی و دیگر انتقادی ورودی برای هند صنعت احمقانه است, هدف قرار دادن, چینی, اینترنت, سیستم عامل, بسته امنیتی گریز و اهرم هند بازار بزرگ بالقوه برای قرار دادن فشار اقتصادی در چین است.

دلیل این است که برای بسیاری از این چینی, سیستم عامل, هند بزرگترین آنها رشد بازار خارج از چین است. و ممنوع کردن آنها را ندارد که بسیاری از تاثیر بر صنعت هند. مطمئن هندی کاربران از این سیستم عامل خواهد ناراحت شود. اما این نیز یک فرصت برای توسعه هند جایگزین اهرم نقاط قوت ما در آن است. نه می تواند به ما بود نشسته اردک چینی برای حملات سایبری مانند است که آمار استرالیا به تازگی فلج کننده وب سایت های مربوط به دولت و خدمات ضروری است.

درست است نیز وجود دارد موضوع سرمایه گذاری چینی از جمله در هند راه اندازی است. در واقع یک ماجراجویی سیاسی را شکسته و از بین BJP و کنگره بیش چینی کمک های مالی به راجیو گاندی بنیاد و ساعت مراقبت صندوق. این امر می تواند زمان خوبی برای بررسی تمام حیطه سرمایه گذاری چینی در هند و انجام دور با راه گریز قانونی در حال حاضر اجازه خارجی کمک های مالی به احزاب سیاسی. آخرین چیزی که ما نیاز است که سیاست های هند را تحت تاثیر قرار می چینی پول است. هم ما نیاز به آماده سازی در ابعاد مختلف برای مقابله با چین تهدید هوشمندانه و همه جانبه.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de