کارگران سیاه پوست در بوفالو صورت سهم بزرگتر از اثر Coronavirus

خطر پاندمی کوروناویروس گسترش شکاف مالی در بوفالو، N.Y.، بین کارگران سفید پوست و سیاه پوست، که با امنیت مالی کمتر وارد اقتصاد امسال شده و به طور نامتناسب در بخش های آسیب پذیرتر در برابر layoffs و قرار گرفتن در معرض Covid-19 استخدام.

در طول نیم قرن گذشته، سیاه پوستان در بوفالو بیشتر احتمال داد و ستد مشاغل تولیدی نسبتاً پایدار برای کار با دستمزد پایین تر در بخش خدمات، زندگی در محله های فقیرتر و مواجه شدن با سطوح بالاتر بیکاری، به گفته محققان و داده های سرشماری بودند. برعکس، ساکنان سفیدپوست، به طور متوسط در دهه های اخیر، بیشتر احتمال دارند که از طریق مالکیت خانه، کسب درآمد، مدرک کالج را در دست داشته باشند و درآمد بیشتری کسب کنند.

مانند دیگر شهرهای یکه و سنگین که قبلاً تولید می شدند، بوفالو در طول نیمه دوم قرن گذشته تغییر کرد، چرا که مشاغل کارخانه ای خشک شد و جمعیت کلی کاهش یافت. با یک شکاف درآمدنژادی و جمعیت سیاه پوست که مشابه میانگین ملی است، منطقه متروی بوفالو نمونه ای از این که چگونه نابرابری های مداوم و دیرينه باعث شد تا سیاهپوستان آمریکایی برخی از بدترین اثرات رکود اقتصادی همه گیر و مرتبط را تجربه کنند، ارائه می دهد.

سیاه پوستان در تاریخ بیکاری در آمریکا بیشتر از بیکاری سفید بوده است. این شکاف قبل از پاندمی کوروناویروس تنگ شده بود. اما با بیکاری ضربه های بلند رکورد در سراسر هیئت مدیره، سیاه پوستان آمریکایی حتی می تواند پشت سر گذاشته شود. تصویرگری تصویر: کارتر مک کال/سی آر سی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im