سیاه کاتولیک رومی بپرسید کلیسا به کار سخت تر برای برابری

نیویورک

سیاه کاتولیک رومی هستند و شنوایی خود را از کلیسا رهبران خواستار نژادی عدالت یک بار دیگر پس از کشته شدن جورج فلوید اما این بار آنها خواستار نه تنها کلمات بلکه عمل است.

به عنوان اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر کشور ادامه دارد و افزایش تماس ها برای سرمایه گذاری های جدید در مدارس کاتولیک در خدمت جوامع سیاه و تعهد به آموزش پیچیده سابقه سیاه کاتولیک و بسیج برای مبارزه با نژادپرستی با همان تعصب کلیسا را نشان می دهد در مخالفت با سقط جنین.

“به عنوان یک کلیسای ما بسیار خوب با کلمات است. کلیسای ساخته شده آن روشن می ایستد در برابر نژاد پرستی گفت:” برگرد. ماریو پاول یک کشیش که سر یسوعیون دبیرستان در بروکلین.

“آنچه را عمیقا متفاوت این زمان است که مردمی نیست و بیشتر به دنبال کلمات – آنها به دنبال واقعی تغییر,” او گفت:.

و اشاره کرد که صدها نفر از کاتولیک درونی مدارس شهرستان بسته شده اند در دهه های اخیر او در میان کسانی که اصرار رهبران کلیسا به هزینه های لازم برای معکوس کردن آن است. او همچنین گفت: تمام مدارس کاتولیک باید آموزش تاریخ سیاه کاتولیک در امریکا است.

“این یک تاریخچه از تبعیض و ظلم و گفت:” آقای پاول. “این هم یک تاریخ غنی است که باید جشن گرفته می شود از یک جمعیت است که غلبه بر بسیاری.”

در سال 2018 پس از آنچه در آن نامیده می شود تجمع “قسمت از خشونت و دشمنی با نژادی و بیگانه لایههای” ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک با صدور نامه معنوی در محکومیت نژادپرستی و تعهد به مبارزه با آن. متعدد اسقف صادر اظهارات مشابه زیر را آقای فلوید مرگ زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

استاد Shannen Dee Williams, سیاه کاتولیک که می آموزد تاریخ در دانشگاه روچستر استدلال در ژوئن 15 مقاله در ملی کاتولیک خبرنگار که این پاسخ ها کافی نیست.

به اظهارات اخیر “سقوط راه کوتاه وقتی که می آید به تصدیق نقش کلیسا در قرون معاصر بحران و مستقیم همدستی در گناهان ضد سیاه نژادپرستی و برده داری و تبعیض نژادی,” او نوشت و اشاره کرد که کلیسای بزرگ بود slaveholder در چندین ایالت و درگیر در تفکیک از کلیساها و مدارس و بیمارستان صومعه و حوزههای علمیه در دهه های پس از رهایی.

در یک مصاحبه خانم ویلیامز گفت: ایالات متحده کلیسای سلسله مراتب باید به طور رسمی عذرخواهی کند.

“ما می خواهیم آنها را به خود به آن تاریخ و پس از آن کفاره آن را,” او گفت:.

همان روز او مقاله اسقف اعظم ویلتون گرگوری از واشنگتن بالاترین-رتبه بندی سیاه و رهبر در ایالات متحده کلیسا پیوست هشت همکار اسقف از خود در منطقه اذعان کلیسا “گناهان و نقایص” در نژادی عدالت است.

“دعا و گفت و گو به تنهایی کافی نیست. ما باید قانون را در مورد واقعی تغییر” بیانیه خود گفت: خواستار برابری بیشتر در مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و مسکن و عدالت کیفری.

سیاه کاتولیک ها تا حدودی حاشیه ای در ایالات متحده کلیسا نشان داده شده است با استفاده از آمار وارد شده توسط ملی کنفرانس اسقف’.

با توجه به این کنفرانس وجود دارد حدود 3 میلیون آمریکایی آفریقایی تبار کاتولیک تقریبا 4 درصد از این کشور 69 میلیون کاتولیک. اما وجود دارد فقط 250 سیاه کشیش یا کمتر از 1% از کل 36,500 همراه با هشت فعال سیاه اسقف از بیش از 250 و یا در مورد 3.2%.

برخی از آنها در تماس با رهبران کلیسا برای تعامل بیشتر انرژی با جوانان در صف مقدم جنبش اعتراضی.

در اوایل این ماه نمرات جوان سیاه کاتولیک صحنه مارس در لوئیزویل, کنتاکی, اعتراض به نژادی و بی عدالتی و همچنین سیگنالینگ آنها می خواهند محلی خود را رهبری کلیسا را به انجام بیشتر.

یکی از سخنرانان بازنشسته کشیش جان Judie شامل کلیسا در یک لیست از موسسات که مورد علاقه مردم سفید پوست بیش از افراد سیاه و سفید.

در مصاحبه آقای Judie گفت: برخی از افراد جوان در قلمرو مذهبی اسقف اعظم نامشخص در مورد جایگاه خود را.

“زمانی که رهبری رفتن به از نشستن با افراد جوان که سازمان یافته است که اعتراض و گوش دادن به آنچه که آنها را سوار به انجام این کار؟” آقای Judie گفت. “تا کنون من با ديدن آن اتفاق می افتد.”

که یک مفهوم مشترک توسط آنسل آگوستین که به عنوان یک کشیش جوان در نیواورلئان در سال 2005 مشغول به کار در وزارت جوانان از اهل محله خود را در بازسازی پس از طوفان کاترینا.

“ما جوانان و بزرگسالان جوان پیشرو این جنبش قرار دادن ایمان خود را به عمل” گفت: آقای آگوستین در حال حاضر مدیر اجرایی تنوع فرهنگی برای واشنگتن قلمرو مذهبی اسقف اعظم. “در حال حاضر زمان برای توانمند سازی آنها را به گوش دادن به آنچه که این جوان پیامبران می گویند.”

رالف McCloud که هدایت مبارزه با فقر برنامه ملی کنفرانس اسقف’ گفت: گام هایی در راه هستند.

“ما آغاز کرده ایم با گوش دادن جلسات شنوایی بسیار دردناک داستان از مردم ایم که قربانیان نژادپرستی در داخل کلیسا و بدون” آقای McCloud گفت.

“ما نیاز به گسترش گفتگو و ببینید که گم شده در جدول” او اضافه شده است. “با آمریکایی آفریقایی تبار کاتولیک تعداد ما آنقدر کم است که ما نادیده گرفته گاهی اوقات سهوا گاهی اوقات عمدا.”

بازگشت در سال 2014 آقای آگوستین نوشت: یک مقاله برای کاتولیک خروجی رسانه ها گران هاله پرسیدن که چرا مبارزه با نژاد پرستی به نظر می رسید به یک اولویت کمتر برای آمریکا کاتولیک رهبری از ضد سقط جنین شود. آقای آگوستین در زمان توجه داشته باشید که این سخنان تکرار شد پاپ فرانسیس در اوایل این ماه.

“ما نمی توانیم نزدیک چشم ما به هر شکلی از نژاد پرستی و یا خروج در حالی که تظاهر به دفاع از تقدس هر انسانی زندگی” پاپ گفت.

آقای گریگوری واشنگتن اسقف اعظم تکرار این ایده که نژادی عدالت باید بخشی از نرم افزار-زندگی حمایت.

“تولد تنها اولین لحظه ای از یک فرد و کرامت انسانی است که هرگز از دست رفته در طول سفر زندگی او گفت:” از طریق ایمیل.
که پیام heartens مردم مانند Loralean اردن اهل بخش از عمدتا سیاه جماعت کلیسای سنت پیتر Claver در سنت پل ،

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست باید طرفدار زندگی موضوع گرفتن همان مقدار از منابع و همان مقدار از تعصب به عنوان جنبش برای زندگی,” او گفت:.

او می خواهم برای دیدن کلیسا کمک به هماهنگی ملی ضد نژادپرستی مارس و مستقیم تمام ایالات متحده کشیش به مناسبت روز جشن پیتر وراجی کردن 17th-century یا شخص مقدس حامی شخص از بردگی مردم با موعظه در مورد نژادی و بی عدالتی است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله