جمعه سیاه: چرا جهانی سهام و قیمت نفت سقوط

پکن

بازارهای سهام جهانی و قیمت های نفت در روز دوشنبه پس از یک مبارزه میان عمده نفت خام کشورهای تولید کننده در حال تکان سرمایه گذاران که در حال حاضر در لبه مورد افزایش هزینه ها از شیوع ویروس.

اصلی شاخص سهام در بریتانیا و آلمان بودند را تقریبا 7 درصد. ژاپن معیار تعطیل 5.1% در حالی که استرالیا را از دست داد 7.3 درصد و در بازار شانگهای در چین بود 3 درصد است.

سهام سقوط 7 درصد در وال استریت صبح روز دوشنبه راه اندازی یک تجارت توقف 15 دقیقه قبل از معاملات از سر گرفته شد. بازده اوراق قرضه آمار پایین ترین نرخ های جدید به سرمایه گذاران خریداری و آنها را به عنوان پناهگاه های مالی.

معیار خام ایالات متحده قیمت پایین تر از 20 درصد به پایین ترین سطح خود از سال 2016. آنها را به عنوان آنجا که 30% زودتر تعمیق تار و مار که زمانی شروع شد که عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان مهم موفق به توافق بر سر کاهش تولید به منظور سرپا نگه داشتن قیمت ها. شکست در افغانستان پیشنهاد آنها را تا سطح شیب دار خروجی فقط به عنوان تقاضا کشویی است.

فروپاشی اوپک+ ساخته شده از سازمان کشورهای صادر کننده نفت به علاوه روسیه و دیگر چند تولید کنندگان نفت به پایان می رسد بیش از سه سال همکاری برای حمایت از بازار است.

عربستان سعودی قصد دارد برای تقویت آن خام خروجی بالای 10 میلیون بشکه در روز) در ماه آوریل پس از زمان برخورد قاطع با تولید منقضی می شود در پایان ماه مارس دو منبع به رویترز گفت در روز یکشنبه.

تحلیلگران تقسیم شدند بیش از چه مدت این brinksmanship بین روسیه و عربستان سعودی می تواند آخرین.

“زمان از این قیمت پایین تر محیط زیست باید محدود به چند ماه مگر اینکه کل این ویروس تاثیر بر بازار جهانی و مصرف کننده اعتماد به نفس باعث آینده رکود” کیت بارنت معاون ارشد رئیس جمهور برای تجزیه و تحلیل استراتژیک در بازوی انرژی در هوستون به رویترز گفت.

سرمایه گذاران معمولا خوش آمدید کاهش هزینه های انرژی برای کسب و کار و مصرف کنندگان است. اما آن را نیز می تواند صدمه دیده است تولید کنندگان مانند شرکت های نفتی.

آخرین بار قیمت های نفت خام کاهش یافت و این کم در سال 2015 در ایالات متحده دیدم یک قایق از ورشکستگی کوچکتر شرکت های انرژی.

ناگهانی سقوط در بازار دوشنبه منعکس نگرانی از معامله گران. “ترکیبی از شوک فرستاده اند بازار به دیوانگی در آنچه که ممکن است تنها می تواند توصیف به عنوان ‘دوشنبه سیاه,'” گفت: Sebastien Clements, تحلیلگر مالی در پرداخت پلت فرم OFX. “ترکیبی از روسیه در مقابل عربستان سعودی از کاهش قیمت نفت در یک سقوط در بازارهای سهام و escalations در coronavirus گرفتاری ایجاد کرده اند که قاتل کوکتل به بدتر هفته گذشته خماری.”

در عربستان سعودی Riyadh بورس به حالت تعلیق در معاملات دولتی غول نفتی آرامکو عربستان پس از آن قیمت سهم غرق روزانه 10% حد در باز کردن.

سرمایه گذاران در حال حاضر در لبه مورد هزینه های نصب این coronavirus شیوع آغاز شد که در چین و مختل جهانی سفر و تجارت است.

اضطراب افزایش یافت و پس از ایتالیا اعلام کرد که جداسازی شهرستانها و شهرهای کوچک با برخی از 16 میلیون نفر یا بیش از یک چهارم از جمعیت آن در صنعتی و مالی انجامید.

در اروپا و لندن FTSE 100 سقوط 6.5% به 6,039 پس از باز کردن بیش از 8 درصد. فرانکفورت را داخ ریختن 6.2% به 10,825 و CAC 40 در فرانسه از دست 6.7 درصد به 4,797. ایتالیا FTSE MIB فرو 9.8% به 18,755.

در وال استریت در معاملات آتی برای شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 یخ زده بود و پس از هر دو کاهش بیش از 5 درصد محدود کردن روزانه. آخرین بار آنها یخ زده بود و فقط پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد در سال 2016.

شرکت ها شده است آمار سفر و کنترل های دیگر که در حال گسترش در سراسر جهان به عنوان جهانی تعداد coronavirus عفونت های گذشته افزایش یافت 110,000 در سطح جهان است.

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت و به 19,698.76 پس از دولت گزارش داد اقتصاد 7 درصد در ماه اکتبر-دسامبر سه ماهه بدتر از تخمین اولیه از 6.3 درصد کاهش است. بود که قبل از شیوع ویروسی ناودان گردشگری و سفر, اما پس از افزایش مالیات بر فروش دندانه دار مصرف کنندگان اشتها برای صرف.

هانگ سنگ در هنگ کنگ غرق 4.2% به 25,047.42. شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است به 2,943.29.

S&P-ASX 200 در سیدنی عقب نشینی به 5,760.60. این Kospi در سئول از دست داد 4.2% به 1,954 دفاع کرد گرفته شد.77.

هند Sensex عقب نشینی 6.2% به 35,255.73. بازار در تایوان نیوزیلند و جنوب شرقی آسیا نیز کاهش یافته است.

معیار خام ایالات متحده کاهش یافت و 21.9% یا $9.03 به $32.25 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست 20.7 ٪ یا $9.32 به $35.95 قیمت هر بشکه نفت در لندن است.

آژانس بین المللی انرژی گفت: در یک گزارش که روز شنبه تقاضای نفت می تواند در این سال برای اولین بار از زمان بحران مالی جهانی در سال 2009.

“قیمت نفت را پایین ماندن” در $30s در هر بشکه IEA رئیس Fatih Birol گفت.

دلار غرق به 102.41 ین از روز جمعه 105.29 ین. سرمایه گذاران در آسیا اغلب خرید ارز و اوراق قرضه در زمان نوسانات. یورو پیشرفته به $1.1408 از $1.1289.

کارخانه های چینی است که در جهان گوشی های هوشمند و دیگر کالاهای مصرفی به تدریج بازگشایی اما انتظار نمی رود به بازگشت به حالت عادی تولید حداقل تا آوریل است. که وزن آن در تقاضا برای واردات قطعات و مواد اولیه از چین در آسیا ،

Apple Inc. می گوید slowdowns در تولید اپل در چین صدمه دیده خواهد شد و فروش آن بالغ. یک صنعت هواپیمایی گروه می گوید حامل می تواند به اندازه از دست دادن $113 میلیارد دلار در پتانسیل فروش بلیط.

اضافه کردن به بدبینی چین گزارش روز شنبه که صادرات آن کاهش یافت 17 درصد و واردات شد و 4% از یک سال پیش از آن در ماه های ژانویه و فوریه پس از پکن تعطیل کارخانه ها و ادارات و مغازه ها در شدید ترین ضد بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

بانک های مرکزی در سراسر جهان به کاهش نرخ بهره. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که در حالی که ممکن است کمک به تشویق مصرف کننده و شرکت های بزرگ هزینه های آن را نمی بازگشایی کارخانه ها هستند که با توجه به قرنطينه و یا عدم کارگران و مواد اولیه.

سرمایه گذاران به دنبال به جلو به یک جلسه پنج شنبه بانک مرکزی اروپا است که به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام جدید محرک اقتصادی.

در حال حاضر در هفته گذشته, بورس های جهانی شد, غرق شدن را به عنوان گسترش ویروس باعث شد دولت به دنبال چین منجر اعمال کنترل و سفر لغو رویدادهای عمومی.

“نامشخص اقتصادی تاثیر coronavirus همچنان به گرفتن بازارهای سهام و نرخ بهره تمام انداختن به شدت. بازارهای نفرت و عدم اطمینان وجود دارد این است که یک تن از آن در حال حاضر در این بازی گفت:” گرگ مک براید, CFA, تحلیلگر ارشد مالی در Bankrate.com.

“راهنمایی برای سرمایه گذاران بلند مدت دست نخورده باقی مانده است – وحشت نکنید.” گفت: آقای مک براید. “به عنوان عدم اطمینان همچنان ادامه دارد, بازار دیوانگی را ادامه خواهد داد و شاید برای هفته ها و شاید ماه ها. اما در دراز مدت سرمایه گذاران باید فکر می کنم در شرایط سال یا چند دهه.”

ایالات متحده فدرال رزرو اضطراری 0.5% کاهش در کلید آن نرخ وام موفق به معکوس رکود و عملکرد 10 ساله خزانه داری در حال حاضر در پایین ترین سطح خود غوطه ور تحت 0.40% از 0.7% اواخر جمعه. 30 سال عملکرد کاهش یافت و به زیر 1% برای اولین بار.

عملکرد – تفاوت بین یک پیوند را به قیمت بازار و چه سرمایه گذاران دریافت خواهد کرد اگر آنها آن را نگه دارید به بلوغ – شاخص بازار چشم انداز در اقتصاد است. افزایش قیمت ها در بازار است که باعث عملکرد برای باریک نشان می دهد سرمایه گذاران در حال انتقال پول به اوراق قرضه به عنوان یک پناهگاه امن است.

“رکود جهانی خطرات افزایش یافته است” مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: در یک گزارش. “پایدار قلاب در مصرف همراه با تمدید تعطیلی کسب و کار خواهد صدمه دیده است درآمد درایو اخراج و فشار وارد کرد.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de