سیاه عشق جعلی است

من زندگی در آمریکا و برای سی سال و من نمی دانم چه Juneteenth بود تا به حال. (Juneteeth است 19 ژوئیه سال 1865 به پایان برده داری). دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خود به طور معمول به لحاظ سیاسی نادرست است که در حال حاضر ادعا می کرده اند نکردم Juneteenth چرا که او برنامه ریزی برای برگزاری یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما, سایت, سفید, پوگروم علیه سیاه پوستان 99 سال پیش.

من کار در صنعت چاپ و نشر است که اکثریت سفید در ایالات متحده است. اگر شما در حال هند شما را وادار به نوشتن مقالات در هند در روزنامه ها در اینجا, اما تنها اگر آنها هجوم هند در برخی از راه. اگر شما می خواهید به نوشتن کتاب و سپس آنها باید در برخی از راه متصل به هند است. اگر شما قصد نوشتن یک کتاب در زمان ناآرامی های نژادی در امریکا به شما گفته که شما نمی آفریقایی بنابراین هیچ ناشر را انتخاب و کتاب خود را.

من به طور ناگهانی پیدا کردن برای اولین بار در زندگی من است که بسیاری از مردم در حال گرفتن Juneteenth به عنوان یک روز تعطیل است. آنچه آنها می خواهند به انجام است که روز ؟ کباب پز و نوشیدن آبجو. این تعطیلات این همبستگی است که چه سیاه و نیازهای جامعه.

سیاه و سفید جامعه مطالبات استارک و ساده: یک ملی عذرخواهی و پرداخت غرامت برای برده داری. ملی عذرخواهی باید ساده به انجام, اما آن را هنوز هم به آینده نیست. غرامت بسیار سخت تر است. چگونه شما تعیین کمیت قرن برده داری به دلار ؟

در عوض ما باید به اصطلاح متحدان نژادهای راهپیمایی و پایین کشیدن مؤتلفه مجسمه. کشتن جورج فلوید به خصوص فاحش و موجب جاری نژادی تظاهرات. اما سفید پوستان و مردم از اقوام دیگر راهپیمایی با سیاه پوستان بود به اندازه کافی است ؟ آن همه به نظر می رسد برای دریافت بیات پس از یک در حالی که با یک حس deja-vu روی آن نوشته شده است.

جناح چپ رسانه ها در ایالات متحده در حال گریه و hollering اما حتی که انجام دهید ؟ شما باید سیاه مفسران ساخته شده است که نام خود را با در نظر گرفتن مواضع رادیکال و در حال حاضر ظاهر متوسط و درخواست همه جوامع به گرد هم می آیند در کاخ سفید برای یک بزرگ “گریه”. چه خواهد گریه متحرک رسیدن به?

از سوی دیگر جناح راست رسانه ها جذاب است به آن پایه و decrying همه این اعتراضات حتی به عنوان برگ برنده در حال انجام است. این کشور قطبی به عنوان قبل از هرگز. مغلوب ساختن پیشی جستن پایه است که هنوز دست نخورده و او همه چیز را به درخواست تجدید نظر به آن.

افرادی که در حال نشان دادن عشق برای سیاه پوستان باید بدانند که barbecuing برای تعطیلات راهپیمایی پایین کشیدن مجسمه در حال رفتن برای رسیدن به چیزی. نیوزویک و یا زمان فرار یک داستان پوشش یک دهه یا بیشتر پیش که پرسید اگر R-ژن (نژادپرستانه-ژن) تعبیه شده در سفید کودکان از آنها متولد شدند.

که دقیقا همان چیزی است سفید و دیگر متحدان از سیاه پوستان نیاز به اندیشیدن بیش از. چگونه می توانم آنها توقف درمان سیاه پوستان به عنوان زشت sub-انسان? چگونه خود را در صنعت می خواهند برای افزایش فرصت های شغلی برای سیاه پوستان و افراد دیگر از رنگ. جناح راست صنعت رسانه ها تقریبا به طور کامل سفید اما جناح چپ رسانه صنعت است که به سختی بهتر است.

وجود دارد یک مغالطه است که سیاه پوستان تنبل هستند. هیچ کس را مشغول به کار سخت تر برای ساخت آمریکا نسبت به سیاه پوستان به ویژه در دوران برده داری. این سایت از پوگروم در اوکلاهما بود یک بار شناخته شده به عنوان سیاه و سفید وال استریت; حتی صد سال پیش در زمان تبعیض نژادی و تعصب بسیاری از سیاه پوستان تبدیل شده بود بسیار ثروتمند از طریق زور از کار سخت است. همه که نابود شد در طول پوگروم.

زمان برای بحث های بی پایان و بحث شده است. اگر تهمت است مجددا انتخاب او بروید خود را در مورد راه های شاد. اما چلنجر جو بایدن باید پرسید چه چیزی او را به انجام مورد ملی عذرخواهی و پرداخت غرامت برای سیاه پوستان است. او نیست پس به ارمغان آورد و این دو موضوع تا آنجا که حتی جناح چپ سفیده که رای دادن برای او و در حال حاضر در حال پیوستن به سیاه پوستان در اعتراض را خاموش اگر او انجام داد.

بالاخره این همه پول بازی. غرامت خواهد بود و آمریکا نمی خواهند به آنها پرداخت. تا آن زمان سیاه و متحدان حفظ گردش با سیاه پوستان از یک فاجعه دیگر. نگه داشتن در تلاش برای کشف کردن در تلویزیون که کشتن آنقدر فاحش است که هیچ کس نمی تواند از آن دفاع و آن قتل است که به عنوان فاحش.

سیاه عشق جعلی است تا غرامت پرداخت می شود به سیاه پوستان است. مستقیم و ساده است. تمام این سیاه پوستان زندگی ماده پلاکارد واقعا مهم نیست. حقیقت این است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در ایالات متحده است. آنها شروع خواهد شد mattering زمانی که به لحظه چک می آیند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.