سیاه زندگی موضوع: تمرین مراقبت از خود در طول انقلاب

من به عنوان دیده بان تظاهرات خود را ادامه هفته چهارم من به سرعت یاد آوری از گذشته است. من به یاد داشته باشید یادگیری در مورد مرگ و میر ناشی از Trayvon مارتین مایکل براون و ساندرا شیرین و مطلوب. من در نیویورک زندگی می کرد در زمان. من در محل کار بود و موظف به اخبار ، در روز و روز را من به تماشای رسانه ها در به تصویر کشیدن قربانیان در بدترین حالت نور بالا آوردن جرائم از خود گذشته و به طور کامل از بین بردن شخصیت خود را به عنوان اگر برای توجیه پلیس این اقدامات است.

به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار من دیدم برادران من در آن مردان جوان است. هنگامی که یک فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک مطالعه کتاب مقدس در مادر Emanuel AME Church in Charleston, کارولینای جنوبی, من دیدم پدر و مادرم و خانواده گسترده در میان کشته است. من احساس مجبور به استفاده از صدای من و بدن به نمایندگی از آنها. من اعتراض امضا دادخواست به صحبت دوستان من حتی رفتم به واشنگتن دی سی به ماه مارس است. پس از برخی از زمان از اعتراض من به آرامی شروع به احساس من بدن و سلامت عاطفی شیرجه رفتن. من احساس نمی شد اما من آن را نادیده گرفته است.

وجود دارد به عقب و میر مردان سیاه و زنان و كودكان و من باید فرصتی برای پردازش هر یک از آن. من می دانستم که هیچ چیز از خود مراقبت که در آن زمان بنابراین من نگه داشته در راهپیمایی. یک روز در محل کار پس از چند ساعت از تماشای اخبار من خراب شد. من نمی توانستم تحمل تصاویری از جسد در خیابان, تفسیر, از, خبرنگاران,, کاهش, شخصیت قربانی و یا جلسه دیگری نیست-حکم گناه. من احساس می کردم که تمام راهپیمایی موضع فریاد “Black Lives Matter” در بالای ریه ها من رفتم پایین تخلیه – من متوقف اعتراض.

بی حسی در زمان بیش از. هنگامی که یک مورد جدید را در سراسر صفحه نمایش فلش من یا قطع آن و یا به سادگی تغییر کانال. مرگ پس از مرگ, گروه, سکس تصویری من غرق آن. من احساس نا امیدی و disempowered.

در حالی که همه این اتفاق می افتد در اطراف من در تلاش بود برای مقابله با درگذشت پدر من و مسائل اطراف زندگی شخصی من – من می توانم آن را تحمل نمی کند در تمام. من بیشتر درگیر در کلیسای اما احساس قطع ارتباط بین خودم و دین است. من پیدا کردن آرامش من نیاز به تسکین غم و اندوه من. در نهایت من شروع به صحبت کردن با کسی که معرفی من به مراقبت از خود. من مراقبت از خود سفر تکامل یافته و آن را ارائه ابزار من نیاز به مراقبت از خودم در جریان انقلاب است.

سریع به جلو به امروز آن را همان روایت و تصاویر مشابه. من گوش دادن به دوستان و خانواده صحبت در مورد داشتن ضعف اعصاب, گریه, تماس محل کار به دلیل آنها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به تصاویر و ویدئوها دوباره پخش در سر خود را. من با عشق آنها را به یاد مراقبت از خود.

مراقبت از خودتان است بزرگترین عمل عشق شما می توانید به خودتان بدهید. من یاد گرفتم اگر شما هیچ خوب برای خودتان, شما خوب به هر کس دیگری. به جای افزایش به موضع شما را ذوب به کل فرسودگی شغلی.

یکی از درس های اصلی من آموخته اند که در طول این سفر این است که زمانی که ما موفق به آدرس ما صدمات ما در معرض خطر عبور آنها را پایین. وقتی که درد از عبور از نسل به نسل و بدون ابزار مناسب پشتیبانی و یا عشق به انتشار آن می تواند در هر دو فیزیکی راه و به طور کلی بیماری در بدن است. این لقب گرفته است اجدادی یا بین نسلی تروما توسط روانشناسان تعریف شده به عنوان ضربه گذشت را از طریق نسل.

هنگامی که شما نگاه در آمریکایی های آفریقایی تبار’ تاریخچه درد ما می رود از 400 سال است. من فکر می کنم از پدران و foremothers داشتم که نیست بیش از حد به دور از بردگی است. من تعجب می کنم اگر آنها تمرین مراقبت از خود و یا حتی می دانستم که آنچه در آن به معنای. من تصور نمی هنگامی که شما در حال مبارزه برای زندگی خود را به شما باید به فکر می کنم در مورد آن.

من نگاه Harriet Tubman, Marcus Garvey, فرد, Hampton, Malcolm X, Dr. Martin Luther King, فنی, لو آهوجا – همه از این رهبران می دانستم که آنها اهداف خود را در پشت. چگونه شما زندگی می کنند یک زندگی کامل دانستن آن است ؟

فنی لو آهوجا بود رای گیری حقوق زنان و فعال معروف و گفت: “من مریض و خسته از بودن بیمار و خسته است.” در طول زندگی خود دچار بیماری است. او زندانی و سفید ماموران مجبور دو آمریکایی زندانی به ضرب و شتم او. او تا به حال زمان برای پردازش و یا درمان از که ضربه و یا حتی مراقبت از خودش را در حالی که برخورد با بیماری? آیا او و یا هر یک از رهبران ما باید فرصت هایی را برای یک زندگی کامل? فرض من: نه زمانی که شما در حال مبارزه برای زندگی دیگران و یا به طور مداوم به دنبال بیش از شانه خود را.

بسیاری از رهبران سیاه و سفید را ندارد از آن گذشته یک سن خاص. هنگامی که مردم در تماس با یک افسر پلیس آنها را نگه دارید که همان ترس است.

این 400 ساله مشعل آفریقایی مردم حمل بر بالای مبارزات روزمره بودن ، هر بار که یک مرد سیاه و سفید یا فرزند کشته شده است من فکر می کنم از خانواده ها پشت سر ما رهبران حقوق مدني و زخم که اصلا فرصتی مناسب برای درمان است.

هر چند من نه اعتراض به تازگی من در بر داشت راه های دیگر برای نشان دادن حمایت از من. یکی از راه های آن است با درگیر شدن در خود من در خود شفا و در حال حاضر زمانی که دوستان و خانواده به من نیاز دارند. من پیدا کرده اند که یک صدایی هیئت مدیره و همچنین با تمرکز بر مراقبت از خود است و بهترین عمل از خدمات من می توانم در حال حاضر.

ترجمه مقاله