سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در محل کار بیش از حد, اعتصاب کنندگان می گویند در سراسر شهرهای آمریکا

نیویورک

سازمان ملی کارگران اعتصاب می گویند ده ها هزار نفر را به راه رفتن کردن کار روز شنبه در بیش از دو دوجین از شهرهای ایالات متحده در اعتراض به نژادپرستی نظاممند و نابرابری اقتصادی است که تنها بدتر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

لقب “اعتصاب برای زندگی” اتحادیه های کارگری همراه با اجتماعی و نژادی عدالت سازمان از شهر نیویورک به لس آنجلس شرکت خواهد کرد در طیف وسیعی از اقدامات برنامه ریزی شده. که در آن توقف کار ممکن نیست برای یک روز کامل شرکت کنندگان خواهد شد یا اعتصاب در طول یک ناهار و یا رعایت لحظه سکوت به احترام سیاه زندگی از دست به خشونت پلیس سازمان گفت.

“ما در حال … ساختمان یک کشور که در آن سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در هر جنبه ای از جامعه – از جمله در محل کار” گفت: خاکستر-لی, Henderson, یک سازمان با جنبش برای زندگی ائتلافی از بیش از 150 سازمان را تشکیل می دهند که سیاه زندگی مهم جنبش است.

“اعتصاب برای زندگی یک لحظه از حساب برای شرکت های بزرگ که به مدت طولانی نادیده گرفته و نگرانی های خود را سیاه و سفید نیروی کار و رد آنها را بهتر از شرایط کار و زندگی و دستمزد و بهداشت و درمان گفت:” خانم هندرسن که همچنین co-مدیر اجرایی, تنسی-بر اساس Highlander آموزش و پژوهش مرکز.

در میان اعتصاب کنندگان ضروری خواهد بود کارگران: خانه سالمندان کارکنان سرایداران و تحویل مردان و زنان است. فست فود سوار-به اشتراک گذاری و فرودگاه کارگران نیز انتظار می رود برای شرکت در رویدادهای برنامه ریزی شده.

اعتصاب همچنان مداوم جهانی حساب در مسابقه و خشونت پلیس راه افتادیم از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در دست مینیاپولیس پلیس در اواخر ماه مه. در ظهر در هر زمان ایالات متحده منطقه در روز دوشنبه کارگران انتظار می رود را به زانو در حدود هشت دقیقه – مقدار زمان دادستان ها می گویند یک افسر پلیس برگزار زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن.

اعتصاب کنندگان خواستار فراگیر اقدام توسط شرکت ها و دولت برای مقابله با نژادپرستی نظاممند و نابرابری اقتصادی است که محدودیت تحرک و پیشرفت حرفه ای برای بسیاری از سیاه و کارگران اسپانیایی که یک تناسب تعداد کسانی که درآمد کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند.

به طور خاص آنها در تماس با شرکت رهبران و انتخاب مقامات دولتی به استفاده از مجریه و مقننه قدرت برای تضمین مردم از همه نژادها می تواند به رشد. که تقاضا شامل بالا بردن دستمزد و اجازه دادن به کارگران برای داشتن اتحادیه برای مذاکره مراقبت های بهداشتی بهتر از مرخصی استعلاجی و پشتیبانی مراقبت از کودک.

هنگامی که اعتصاب اعلام شد در جولای 8, همکاری اتحادیه شامل کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه بین المللی اخوان از Teamsters این فدراسیون معلمان آمریکا, ایالات کارگران مزرعه و مبارزه برای $15 و یک اتحادیه. چندین کارگر تعاونی را از پیوست همراه با اجتماعی و نژادی عدالت شدند.

در منهتن ضروری کارگران را جمع آوری خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی به تقاضای سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب و امضای قهرمانان عمل می کنند. خانه-تصویب قانون را فراهم می کند تجهیزات حفاظتی ضروری پرداخت و تمدید مزایای بیکاری به کارگران که نه تا به حال این گزینه از کار از خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. سازمان دهندگان گفت: نیویورک ایالت چاک شومر است که انتظار می رود با تجمع کارگران.

اعتصاب در مینیاپولیس که در آن آقای فلوید کشته شد, on May 25, شامل خانه سالمندان و فرودگاه کارگران خواستار 15 دلار در هر ساعت حداقل دستمزد, سازمان گفت. در میسوری شرکت کنندگان رالی در مک دونالد مکان در سنت لوئیس و فرگوسن یک کلید نقطه عطفی در جنبش اعتراضی موجب مرگ مایکل براون نوجوان سیاه پوست که کشته شد توسط پلیس در سال 2014. فرگوسن اعتصاب کنندگان نیز ماه مارس به یک بنای یادبود سایت واقع در نقطه ای که در آن مایکل براون را به ضرب گلوله کشته شد.

سازمان دهندگان گفت: بسیاری از اعتصاب کنندگان هستند و مصرف خاص هدف در شرکت های بزرگ مانند وال مارت و مک دونالد که آنها می گویند باید پاسخگو گسترده بدرفتاری و بهره کشی از کارگران ساعتی از رنگ. در پی فلوید تظاهرات مک دونالد ابراز حمایت خود را برای قربانیان خشونت های پلیس و لباس شخصی حمله.

روز جمعه گروهی از مک دونالد کارگران واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه این شرکت در فلوریدا ادعا که مدیران در شرکت های بزرگ-اجرای فروشگاه در لکلند در معرض آنها را به یک “نژاد خصمانه محیط کار” و نیز بدرفتاری سیاه مشتریان. کارگران ادعا که پس از آنها گزارش نگرانی های خود را به رهبران شرکت های بزرگ, مدیران آنها انتقام کاهش ساعت خود را و تغییر مسئولیت کار خود را.

“مک دونالد اگر شما واقعا بر این باورند سیاه زندگی آن زمان برای متوقف کردن با لب و با شروع عمل: درمان سیاه کارکنان مانند زندگی ما مهم نیست” گفت: ایمان بوکر سیاه شاکی در این پرونده که همچنین قصد دارد برای پیوستن به اعتصاب در روز دوشنبه.

در بیانیه ایمیل به AP مک دونالد گفت: این ادعا در طرح دعوی در دادگاه “جدی است.”

“ما ایستاده با جوامع در سراسر جهان در تعهد ما به آدرس غیر قابل قبول نژادی و بی عدالتی و نا امید است که این اتهامات را منعکس نمی کند استانداردهای بالای ما خودمان به هر روز در تمام زمینه های کسب و کار ما” بیانیه می خواند.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de