طلای سیاه: Jolting اقتصاد

“اگر کویت, رشد, هویج, ما نمی خوانیم” این بیانیه توسط لارنس کورب است که یک عضو ارشد در مرکز آمریکا و مشاور ارشد مرکز دفاع اطلاعات ایالات متحده آمریکا در توضیح اهمیت نفت در جهان سیاست است. اما قیمت نفت خام سقوط به زیر صفر, thrusting بازار به یک جهان موازی که در آن معامله گران در حال حاضر به پرداخت 40 دلار در هر بشکه فقط به کسی برای خام کردن دست خود را. این در حال حاضر وضعیت نگران کننده و چالش برانگیز است. جهان در حال رفتن را از طریق بسیاری از تغییرات قابل توجهی در طول COVID-19 دوره است. سابق پایگاه های خرد. این اعتقادات است که ظهور به عنوان ستون پس از جنگ جهانی دوم در حال تبدیل شدن ناچیز است. جهان تحت مستند. آن است که آشکار کردن ابعاد مختلف به جهان است. از آن زمان به فکر کردن و تجزیه و تحلیل و تنظیم مجدد اولویت های سازمان ملل.

نفت ستون فقرات اقتصاد جهان تحت یک بار منفی است. جهان هرگز شاهد چنین وضعیت قیمت نفت است. قیمت نفت کمتر از یک بطری آب یا نوشابه. این یک وضعیت غیر قابل تصور برای کشورهایی که در تجارت نفت است. هند, جهان سوم بزرگترین نفت خام مصرفی باید در میان ذینفع پس از آن واردات لایحه به طور قابل توجهی سقوط خواهد کرد. نفت ارزان تر می تواند کمک به اقتصاد هند اجازه می دهد آن را برای افزایش مالیات بر سوخت به جای تصویب کل سود را از کاهش قیمت برای مصرف کنندگان است. این نمی تواند در یک زمان بهتر برای هند زمانی که دولت تحت فشار است بیش از کاهش رشد اقتصادی و بانک's NPA بحران در تاریخ هند.

ممکن است چندین پیامدهای در جهان دینامیک با سقوط نفت. با پایین تر از اقتصاد کشورهای تولید کننده نفت بر یارانه ها و وسایل رفاهی که با توجه به جمعیت محلی قطعا افزایش داخلی شورش. که ممکن است تغییر چهره از کشورهای تولید کننده نفت. وجود دارد یک نگرانی بزرگ در مورد عربستان سعودی که متکی بر نفت به 70 تا 80 درصد از بودجه خود را درآمد. اقتصاد که مبتنی بر نفت باید جستجو برخی از راههای جایگزین برای مقابله با موقعیت های آینده.

تکنولوژی در حال تبدیل شدن مهم تر است. فعلی مستند نشان داد که ارزش واقعی از تکنولوژی به جهان است.

جهان در حال تبدیل شدن مجازی. این را نیز حمل میراث خود را در پست COVID عصر. حداقل جامعه جهانی باید یاد بگیرند که از آن تجارب گذشته. نفت و سیاست همواره با هم رفته برای یک دلیل ساده; پس از نفت شد یک کالا ضروری که بدون آن جهان همانطور که می دانیم امروز نه تابع کشورهایی که تولید نفت آموخته اند که چگونه به استفاده از آن به عنوان یک سلاح. اما تغییر سناریو نشان دادن تمایلات مختلف.

نیاز به ساعت بیشتر فراگیر اقتصاد است که کمتر وابسته به کشورهای دیگر است. زمان برای رفتن به محلی به جای جهانی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>