سیاه زن شهرداران منجر ماهرانه در طول فلوید تظاهرات

دیترویت

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اسیر ملت توجه هنگامی که او خطاب به ناآرامی های مدنی اتفاق می افتد در شهرستان خود را پس از جورج فلوید مرگ است.

“من مادر هستم به چهار سیاه و سفید کودکان در امریکا یکی از آنها 18 سال” شهردار کف روز جمعه گفت در یک محرک گفتار. “زمانی که من شاهد قتل جورج فلوید من صدمه دیده است مثل یک مادر است.”

شهردار کف و دیگر سیاه زن شهرداران از جمله لری Lightfoot شیکاگو منجر می شوند برخی از این کشور بزرگترین شهرستانها در طول یک بی سابقه ای لحظه ای از چالش به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس همپوشانی با این بیماری همه گیر کوروناویروس و سقوط اقتصادی. آنها در حال ستایش به عنوان متفکر رهبران در یک زمان از سیاسی جنجال و هیاهو و با مشخصات بالا نمونه هایی از زنان و به دنبال پیروزی سیاسی دفتر در سراسر کشور است.

ارتفاعات بالاتر برای امریکا تایید یک عمل سیاسی کمیته اختصاص داده شده به انتخاب پیشرفته تر از مو وجود دارد گفت: هفت, سیاه, خدمت زنان به عنوان شهرداران در کشور 100 پرجمعیت ترین ایالات متحده شهرستانها در مقایسه با فقط یک در سال 2014.

“زنان همواره پیشرو و ما مدافعان از خانه ما جوامع ما و ملت ما” گفت: Glynda Carr, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ارتفاعات بالاتر. “رهبری ما ساخته شده بود برای این لحظه و تجربیات منحصر به فرد به عنوان سیاه و سفید زنان نه تنها به عنوان یک آمریکایی ارائه این نوع از اعتماد رهبری است که می تواند کمک به حرکت این کشور رو به جلو است.”

شهرداران نشان داده اند رهبری با ارتباطات شخصی. شهردار Lightfoot, شیکاگو, سیاه شهردار و برای اولین بار آشکارا همجنسگرا رهبر صراحت اذعان امریکا را تیره تاریخچه نژادپرستی و معصوم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه توییتهایی که در آن او به نام معترضان را “اراذل و اوباش” و گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

“این غیر ممکن است برای من به عنوان یک زن است که هدف آشکار نژادپرستی بیش از این دوره از زندگی من را به کشتن جورج فلوید شخصا” شهردار Lightfoot گفت. “سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام.”

سوال این است که آیا این لحظه ترجمه به مدت طولانی مشخصات بالاتر برای شهرداران.

شهردار کف برای مثال در حال حاضر اعتقاد بر این بود تحت نظر گرفتن به عنوان جو بایدن همسر در حال اجرا قبل از تظاهرات. او قد و قامت تنها افزایش یافته است و در میان ناآرامی.

فراتر از او به خوبی دریافت اظهارات جمعه, او سرعت عمل دو روز بعد از شلیک به دو افسر پلیس و با قرار دادن سه نفر دیگر روی میز وظیفه بیش از استفاده بیش از حد از زور در اعتراض به بازداشت شامل دو دانشجویان است.

“استفاده از نیروی بیش از حد است که هرگز قابل قبول” شهردار کف به خبرنگاران گفت:.

نادیا قهوه ای, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه گفت: تحقیقات نشان داده است که بسیاری از سیاه و رهبران زن به خصوص در جوامع خود هستند دیده می شود به عنوان relatable آمار و ارقام – چیزی است که کار را به نفع خود در این زمان.

در طول همه گیر ساکنان ساخته شده ویروسی الگوهای رفتاری از شهردار Lightfoot اجرای او stay-at-home سفارشات. به جای سرزنش آنها شهردار Lightfoot در آغوش لحظه و با استفاده از آن برای ارتباط با ساکنان خانم براون گفت.

“من فکر می کنم که ما در حال دیدن برخی از این بازی را در زمان واقعی” خانم براون گفت. “او صحبت شد که در نقش گفتن ساکنان چه از قدرت شکل که به نظر می رسید بسیار آشنا است. و من فکر می کنم که نوع یک حالت که در آن ما شاهد برخی دیگر از زنان و مقامات منتخب مقابله با ناآرامی ها در این است که آنها در حال صحبت کردن به ترکیبات نه فقط به عنوان یک شکل قدرت اما یکی که آشنا است.”

روچستر, نیویورک, شهردار دوست داشتنی وارن که در دور دوم او به عنوان اولین زن شهردار این ایالت سومین شهر گفت که در حالی که زنان ساخته اند گام در به دست آوردن شهرت آنها هنوز چالش های منحصر به فرد از نژاد پرستی و کلیشه.

“ما در حال تلاش برای مبارزه با یک سیستم که institutionally ساخته شده برای ایجاد این تفاوت که آن را ایجاد کرده است بیش از نسل و بنابراین ما در حال تلاش برای خنثیسازی آسیب هایی که انجام شده است برای آماده سازی فرزندان برای آینده” شهردار وارن گفت. “بسیاری از اوقات ما با مارک ‘عصبانی زن سیاه سندرم” هنگامی که ما در حال صحبت کردن به تعدادی از مسائل مختلف است که تاثیر جامعه ما, اما ما ساخته شده است به مسئولیت و ما آن را در گشاد گشاد راه رفتن.”

“مهم نیست که شهردار من در سراسر این کشور در حال حاضر آنها را به انجام یک کار فوق العاده ای در تلاش برای تعادل همه که در حال آمدن به سمت آنها” شهردار وارن اضافه شده است.

دیگر سیاه شهرداران از جمله سان فرانسیسکو لندن نژاد و موریل Bowser خود از واشنگتن را نیز به رسمیت شناخته شده برای اندازه گیری پاسخ و دست زدن به جوامع خود.

یک’shanti Gholar جمهور از ظهور امریکا, یک سازمان است که استخدام و آموزش دموکراتیک زنان به اجرا برای دفتر گفت: بسیاری از زنان در اتاق امروز در سنگر مردمی کار سیاسی برای دهه هموار کردن راه برای کسانی که برای آمدن پشت سر آنها.

“این است که در مورد جنبش جنبش زنان گسترش و رهبری خود را بیش از همه در سراسر کشور” خانم Gholar گفت. “زنان در حال اجرا برای دفتر و برنده آن نیست آنومالی. آنها همچنین در حال ساختن نسل بعدی زنان و مقامات منتخب و سیاه شهرداران که آنها الهام بخش را اجرا کنند.”

اگر چه دستاوردهای ساخته شده اند خانم کار گفت: هنوز هم وجود دارد مقدار کار بیشتری باید انجام شود. آقای بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا است و با توجه به چندین زن از رنگ.

هیچ زن تا به حال در خدمت به عنوان فرماندار در کشور است. خانم Carr اشاره کرد که زنان را تا 7.6 درصد از جمعیت کشور هنوز حساب برای تنها 4.3 درصد از تمام اعضای خانه و 1 ٪ از مجلس سنا.

“همه که ما جشن می گیرند در مورد دستاوردهای ما ساخته شده 51 سال پس از شرلی Chisholm شد اولین زن سیاه به خدمت در کنگره ما همچنین می دانیم که 23 میلیون زن در این کشور بسیار کمتر و محروم,” خانم Carr گفت. “بنابراین ما نیاز به ادامه به سرمایه گذاری در, استخدام آموزش و حمایت از زنان.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>