سیاه و سفید و جسورانه: کمالا دوئی هریس با هویت پر حرف خود، کیفیت ستاره

بلیط دموکراتیک را بلند می کند

همه گیر شده است به رزمماتاز معمول از انتخابات آمریکا پرداخت می شود. در هر صورت، در مقایسه با رئیس جمهور دونالد ترامپ نامزد پیش فرض دموکرات ها سبک مبارزات انتخاباتی نسبتا ً بی ثباتی دارد (که می تواند بخشی از درخواست تجدید نظر او باشد). اما این هفته جو بایدن با انتخاب تاریخی و جسورانه خود از معاون ریاست جمهوری در حال اجرا، زینگ جدیدی را به مسابقه اضافه کرده است. سناتور کمالا دوي هریس در حال حاضر به رشته ای از اولین ها می بالد و اکنون او تبدیل به اولین زن سیاه پوست و اولین فرد آسیایی تبار شده است که در بلیط یک حزب بزرگ است. اگر برنده بشه، اون اولين زن معاون رئيس جمهور آمريکا خواهد بود.

بایدن پیشنهاد هریس رو با یه تماس زوم به هریس داد هفته بعد او به طور رسمی نامزدی حزب خود را برای رئیس جمهور در کنوانسیون ملی دموکراتیک که در آن او نیز صحبت خواهد کرد، اما آن را به طور کامل یک امر مجازی را قبول کند. نمی توانست یک یادآوری ستاره دار باشد که این انتخابات به اندازه هر چیز دیگری همه پرسی در مورد مدیریت ترامپ از جاوید است. همچنین این در برابر این پس اِست که نظرسنجی ها همواره بایدن را در مقابل ترامپ در دو ایالت ملی و در ایالت های نوسانی قرار می دهد، هرچند که هنوز هم می توان تا ۳ نوامبر تغییر کرد.

طناب های بدبینی در بازی کامل خواهد بود. ترامپ در حال حاضر در یک نمایش دوباره به حریف خود هیلاری کلینتون “چنین زن تند و زننده” برچسب “فوق العاده زننده” را زده است. در برابر خطوط تقصیر که توسط اعتراضات جورج فلوید افشا می شود، نژاد محور نیز وجود خواهد داشت به عنوان ضد مهاجر ترول زدن. در همان زمان داستان او کشش بسیار زیادی با مردم رنگ و هر کسی که هنوز هم حمایت از ایده آمریکا به عنوان یک گلدان ذوب بزرگ داشته باشد. فرصت هایی که به والدین مهاجر او داده می شود، همچنین موفقیت فوق العاده ای که از این دست به دست می دهد، روایتی از امید را در یک اقلیم ترس تقویت می کند.

بایدن که ۷۷ سال سن دارد تا ۵۵ سالگی خود را به عنوان یک «نامزد انتقال» نام می دهد. پس یک برد بایدن-هریس در ماه نوامبر مسیر معتبری را برای ریاست جمهوری برای چهار سال ی که در آن زمان بود باز خواهد کرد. در حالي که شاشي ثاروهر توييت کرده است، “چشم انداز يک نيمه دسي يک ضربان قلب ضرب المثلي دور از رياست جمهوري هيجان انگيز است.” آبکی باار کمالا سرکار، در واقع احساسات قوی در سواحل هند خواهد بود. اما خيلي مهمتر از اون هریس حزب دموکرات رو هیجان زده کرده شهرت تائید سیل در سیل است ، پول انتظار می رود به دنبال ، و فعالان مردم در حال گرفتن amped. با وجود عدم وجود رزمماتاز مرسوم، هیجان در انتخابات آینده آمریکا رو به افزایش است.

این قطعه به عنوان نظر سرمقاله در چاپ روزنامه تایمز هند ظاهر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de