شهر زنده است با صدای پرندگان. چه کسی می دانست که در قریب به اتفاق سدهای بتن تماس با ما صفحه اصلی, بنابراین بیش از حد بسیاری از پرندگان لانه ؟ رسانه های اجتماعی پر است از مردم این معجزه آسا کشف شده است. در توییتر ما یاد چه کلمه به این معنی در انگلیسی. دور آهنگ در حال بازی یک آپارتمان چند دور چند خیابان دور و یا چند کیلومتر دور wafts فوق از طریق. 14 ساعت Janata حکومت نظامی است که هنوز هم در جریان است که این مقاله نوشته شده اما صدا از یک تنفس هرگز کاملا این را با صدای بلند و قطعا در این شهر شلوغ یک تماس خانه.

شهرستانها هستند و هرگز سکوت. ما هرگز واقعا با تجربه ارامش از شهرستانها. ساختمان در آرامش جاده ها در حال دهن دره شهر در, هنوز هم زندگی در یک تجربه جدید است. سکوت بزرگ احساس می کند خیلی متفاوت تر از سکوت ، سکوت در وسط روز احساس می کند کاملا بر خلاف سکوت نیمه شب و یا سکون از سحر. طبیعت وسیع و با شکوه و سکوت و امروز پس از شهر است. شهر یخ زده در عدم درک بازداشت اواسط گشاد گشاد راه رفتن. این شهر نه به عنوان hub اما به عنوان چشم انداز است.

وجود دارد چیزی است که عمیقا وحشتناک در مورد وضعیت این است که ما خودمان را پیدا کنید در. ما درمانده در برابر نامرئی دشمن و ما تنها گزینه برای مبارزه با آن است که با عقب نشینی ونرخ تعریف از خودمان – ما به خانه و خانواده. ما به خانه های ما زندانی توسط خود ما را لمس و نفس است. جهان خارج به اعتماد و با دقت بسیار پیمایش.

به همان اندازه وجود دارد چیزی است که عمیقا رهایی بخش در مورد محدود بودن به زور در خانه. برای یک بار آن را کاملا مشروع برای قرار دادن خود ما منافع اول و مجبور به رقابت با دیگر مسئولیت های که در غیر این صورت به ما احساس اهمیت است. سلامتی ما می آید برای اولین بار خانواده ما آنچه مهم است و این زمان در اطراف یکی می شود به اذعان این و عمل مطابق با آن است.

ما باید کار را به انجام, اما از آن است که با داشتن نمی رفتن به کار است که بسیاری از ما متوجه شده اند که چگونه کمی کار ما را واقعا انجام دهد. هر کس مشغول است البته اما محروم از چیزهایی که ما را انتخاب کنید به کار آنچه باقی می ماند چیزهایی که ما واقعا نیاز به انجام به نوبه خود

به مقدار زیادی زمان کمتر از آنها انجام داد. مگر اینکه البته در تصویری و یا کنفرانس تلفنی و جلسات. تمام جلسات هر فرمت زباله در حدود همان مقدار از زمان.

برخی وجود دارد که باید مخالف را تجربه کنند. آنها را به کار پر کردن هر چه سنبه از زمان آنها بود. خط بین خانه و محل کار شده است و تاری در حالی که برای, اما برای برخی از این دیوار نازک خرد خواهد شد به طور کامل ترک آنها را در رحمت خود بسیاری از دستگاه های دیجیتال. اما برای بقیه کار از خانه خواهد بود اما با طعم های مختلف.

وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد ترس ما را در برابر امکانات ما فرار کند و نمی تواند به طور کامل کنترل کنید. اما در میان امواج وحشت وجود دارد یک فرصت برای مزه این از عجایب شانس ما دریافت کرده اند به مشروع انجام همه چیز را که رد شده است به ما به نام از مسئولیت. ما می تواند به عنوان خوانده شده ما می توانید طبخ ما می توانید برای پیاده روی های طولانی و گوش دادن به آلبوم های کامل حفاری تا فیلم های قدیمی, بازی کامپیوتر, بازی تماس بگیرید تا دوستان قدیمی نوشتن این کتاب که به ما گفته اند هر کس که ما در حال نوشتن برای بسیاری از سال گذشته.

برای آنچه که ما امروز یک ناشناخته زمین که نه خانه و نه کار و نه روال روزمره زندگی و نه تعطیلات عجیب و غریب. ما معلق بین مفاهیم آشنا و آن را در این فضای آستانه ای مثل همه دیگران که در آن قوانین می تواند آرام و جدید کدهای رفتاری بود اختراع شد. قابل توجه است که ما لذت بردن از آزادی بیشتر در فضاهای هستند که نه این و نه آن. ساحل یک مثال عالی از این مبتکر راه های که در آن ما با استفاده از در میان است. چه ماده beachwear تکان دهنده است, لباس زیر پنج متر دور.

ظاهری متورم حس خود-اهمیت است که بسیار دشوار است به مقاومت در برابر. ما به دنبال آن دیکته آیا آن می آید در پوشش کار و یا حتی بازی. بیرون رفتن برای کار برای گردهمایی های اجتماعی همواره احاطه شده توسط یک مراسم. ما نیاز به آماده شدن برای بیرون رفتن آماده ما در برخی از فرم ما را از تلاش برای سفر ما به دنبال پروتکل های رفتاری یک بار وجود دارد. به سمت داخل از سوی دیگر است که در دسترس ما تنها در یک شکل های عجیب و غریب. ما باید برای تبدیل شدن به فکر نفس منظم شعار در مناسب rarefied زبان, خوردن بسیار خاص و نوع مواد غذایی اگر ما می خواهید را به یک سفر درون. آنچه که ما امروز این فرصت را

به درون بروید بدون ساز لازم چمدان سنگین است که دیگر آن را به همراه دارد. ما می توانید چرت زدن و احساس تابستان هواپیماهای بدون سرنشین در اطراف ما فضای بیرون پاتر در سراسر meaninglessly گوش دادن به birdsong, تمیز کردن کابینت به سادگی آنها وجود دارد و بنابراین شما می باشد. ما می توانیم در درون سفر می کند که باید معنی دار به غنی سازی.

البته اگر روز تبدیل به هفته و چه کسی می داند ماه همه چیز را به خوبی ممکن است تغییر کند. شهر ممکن است خارش در درک نکردهاند بی حوصلگی خانه ممکن است در ما. پرندگان را احساس screechy و گل خواهد شد در هر صورت فوت کرده اند. اما در نهایت تاریکی بلند خواهد شد و آنچه که ما انجام خواهد شد با ما این است که یک نوع جدید از دانش در مورد خودمان و شهر ما زندگی می کنند. ما می دانیم که در آن metronomic قیافه نهفته است یکی دیگر ساکت تر و عمیق تر از شهرستان های است که ما می توانیم دسترسی اگر فقط ما می توانیم خودمان را به. این شهر هرگز همان خواهد شد دوباره و نه ما.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im