تماشای پرنده در حالی که سیاه و سفید: چه به پایان خواهد رسید نژادپرستانه 911 تماس?

نیویورک

کلامی اختلاف بین یک زن و یک سگ انداخته و یک مرد سیاه پوست تماشای پرنده در پارک مرکزی ممکن است به طور معمول رفته اند خسته شده اید در یک شهرستان مشغول با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

که تغییر زمانی که birdwatcher مسیحی کوپر جیبش تلفن خود را و اسیر امی کوپر تماس با پلیس به گزارش او در معرض خطر “یک آمریکایی آفریقایی تبار است.” این به طور گسترده ای به تماشای ویدئو – posted on Facebook by Christian کوپر و در توییتر با خواهر او – موجب اتهام نژادپرستی و منجر به امی کوپر اخراج شدن.

“متاسفانه ما در عصر زندگی می کنند با چیزهایی مانند Ahmaud Arbery که در آن مردان سیاه و سفید دیده می شود به عنوان اهداف” مسیحی کوپر با سی ان ان گفت. “این زن فکر می کردم او می تواند بهره برداری از آن به نفع خود و من با داشتن آن است.”

به عنوان بورسی در گزارش این حادثه بخشی از سابقه طولانی سفید مردم در تماس با پلیس در آمریکایی های سیاه و سفید و در نتیجه بازداشت و خشونت است.

این خطرناک الگوی دریافت بیشتر توجه ملی در سال 2018 که مردان سیاه پوست Rashon نلسون و Donte رابینسون دستگیر شدند در فیلادلفیا استارباکس در حالی که انجام این کار چیزی بیش از انتظار برای یک کسب و کار شریک می رسند. به زودی پس از سفید اوکلند زن شد موضوع بی شماری “BBQ بکی” الگوهای رفتاری پس از او به نام پلیس در یک خانواده بودند که barbecuing در یک پارک — خانواده بازداشت شدند و مورد سوال برای یک ساعت….

به عنوان P. R. لاکهارت نوشت: در بورسی در سال 2018 “اگر ‘خرید در حالی که سیاه و سفید’ و ‘رانندگی در حالی که سیاه و سفید” ساخته شده که مورد استفاده برای توصیف یک تمایل برای مردم و پلیس به درمان مردم سیاه و سفید با سوء ظن حوادث اخیر ارائه شده اند افزایش تعداد حالات برای اضافه کردن به لیست.”

برای مسیحی کوپر گفت: واشنگتن پست “من فکر نمی کنم وجود یک آمریکایی آفریقایی تبار فرد در امریکا کسی که تجربه چیزی شبیه به این در برخی از نقطه.”

تقابل آغاز شد در اوایل صبح روز دوشنبه هنگامی که مسیحی کوپر گفت که او متوجه امی کوپر تا به حال اجازه دهید او cocker spaniel آن دسته سه تایی در برابر قوانین در ربط منزوی بخش مرکزی پارک محبوب با پرنده-مراقب.

در یک Facebook پست او ادعا کرد که سگ شد “پاره شدن از طریق کشت” و به او گفت او باید به بخش دیگری از پارک. هنگامی که او خودداری کرد و او بیرون کشیده سگ رفتار باعث او را به فریاد او نمی آیند نزدیک سگ خود را.

امی کوپر نیز به او هشدار داده او را احضار مگر اینکه پلیس او را متوقف ضبط.

“من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من” امی کوپر شنیده است گفت: در این ویدئو به عنوان او می کشد پایین صورت خود ماسک و تلاش برای کنترل سگ خود را.

“لطفا در تماس با پلیس” مسیحی کوپر می گوید.

“وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد من در پارک مرکزی او ضبط و تهدید من و سگ من. … لطفا پلیس بلافاصله!” او می گوید: در طول تماس قبل از او متوقف می شود ضبط.

پلیس می گویند در آن زمان آنها پاسخ داد: آنها هر دو از بین رفته اند.

در خرید اینترنتی, سرمایه گذاری, شرکت فرانکلین تمپلتون اعلام کرد بعد از ظهر سه شنبه آن را به حال اخراج امی کوپر گفت: “ما نمی تحمل نژادپرستی از هر نوع.”

یک گروه به نام رها فرشتگان Cocker Spaniel Rescue گفت: آن را به حال بازداشت سگ او را برای هم بودن. حیوان خانگی می تواند شنیده شود سرفه در این ویدئو پس از او گره آن را با این یقه با آن پاهای جلویی خارج از زمین.

امی کوپر منتشر شد عذرخواهی از طریق روابط عمومی خدمات سه شنبه شب گفته او “واکنش عاطفی و فرضیات نادرست در مورد نیت خود را.”

“او به هر حال حق به درخواست که من دسته سه تایی سگ من در یک منطقه که در آن مورد نیاز بود,” او گفت: در این بیانیه نوشته شده است. “من به خوبی آگاه از این درد که misassumptions و حساس اظهارات در مورد نژاد باعث و هرگز تصور کرده اند که من خواهد بود که در نوع حادثه رخ داده است که با کریس.”

او به سی ان ان گفت زودتر سهشنبه, “من یک نژادپرست است.”

“من فکر می کنم من فقط ترسیده بود,” او گفت:. “هنگامی که شما به تنهایی در ربط شما نمی دانید که چه چیزی اتفاق می افتد. آن را قابل اغماض نیست دفاع.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در این ویدئو نمونه نفرت است که “هیچ جایی در شهرستان ما است.”

“ویدئو از پارک مرکزی است که نژادپرستی ساده و ساده” آقای د Blasio توییتی. “او به نام پلیس زیرا او یک مرد سیاه و سفید. حتی اگر او یکی از شکستن قوانین. او تصمیم گرفت او جنایی و ما می دانیم چرا.”

در مصاحبه با نیویورک تایمز مسیحی کوپر نشان داد همدلی برای غریبه با او سهام یک نام.

“این یک کمی از دیوانگی من ناراحت کننده است که با” او گفت:. “اگر هدف ما این است که به تغییر عوامل زمینه ای, من مطمئن هستم که این زن جوان داشتن زندگی خود را به طور کامل از هم جدا در خدمت این هدف است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>