لایحه دو حزبی با هدف محدود مغلوب ساختن پیشی جستن گزینه نظامی در ایران

واشنگتن

هجوم حق وتو تهدید کنگره را تایید کرده است یک اندازه گیری دو حزبی برای محدود کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتدار به راه اندازی عملیات نظامی علیه ایران است.

خانه به نهایی تصویب قانونی برای اندازه گیری چهار شنبه, 227-186 ارسال آن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. رئيس جمهور وعده داده است به حق وتو جنگ قدرت وضوح هشدار داد که اگر “دست بسته بود و ایران می توانست یک روز زمینه.”

این قطعنامه با حمایت سناتور. Tim Kaine, D-Va., اعلام کرد که آقای ترامپ باید برنده تایید از کنگره قبل از درگیر شدن در بیشتر اقدام نظامی علیه ایران است. سناتور Kaine و دیگر حامیان می گویند اندازه گیری است که در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا حتی ریاست جمهوری, اما به جای مهمی reassertion از کنگره قدرت اعلام جنگ است.

شش خواهان پیوست 220 دموکرات ها و مستقل Rep. جاستین Jalbi میشیگان به پشتیبانی از اندازه گیری. شش دموکرات و 180 جمهوری خواهان مخالف آن است. در مجلس سنا در ماه گذشته هشت خواهان حمایت از این قطعنامه است.

قطعنامه “می فرستد یک پیام واضح و روشن است که مردم آمریکا نمی خواهند جنگ با ایران است و کنگره است و نه مجاز به جنگ با ایران” گفت: تشکر. الیوت انگل D-n. y. رئیس کمیته روابط خارجی مجلس.

در حالی که تنش با ایران کاهش خواهد یافت پس از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن ایران را بالا کلی در اوایل ژانویه به وضوح روشن کنگره قدرت اعلام جنگ است که هنوز هم مهم آقای انگل گفت.

“کنگره ندارد به صبر کنید تا زمانی که رئیس جمهور به تنهایی تصمیم به استفاده از نیروی نظامی دوباره” آقای انگل گفت: مجلس در بحث طبقه چهارشنبه. “این مسئولیت ما را برای انجام کاری از آنجا که ما می دانیم این تنش می تواند شعله ور شدن دوباره در یک لحظه متوجه. ایران شده است منصرف به عنوان دولت وعده داده است.”

تگزاس در کنگره مایکل McCaul بالا جمهوریخواه در کمیته امور خارجی به نام جنگ قدرت اندازه گیری “تفرقه و غیر مسئولانه” و بر اساس یک فرض غلط.

“این دستور رئیس جمهور برای پایان دادن به خصومت علیه ایران است. مشکل این است که برای طرف دیگر ما نه درگیر در جنگ در ایران” آقای McCaul گفت.

اگر ارتش ایالات متحده راه اندازی اعتصاب در ایران “من بر این باورند که رئیس جمهور خواهد نیاز دارید تا قبل از این بدن به درخواست برای مجوز برای استفاده از نیروی آقای McCaul گفت. “اما این چیزی است که ما با آن روبرو هستیم.”

خانه رای مشخص نادر اعمال قدرت از کنگره که همچنین نقل مکان کرد و به اعمال محدودیت در ایالات متحده با عربستان جنگ در یمن در سال گذشته پس از آمریکا-روزنامه نگار بر اساس جمال Khashoggi کشته شد در یک قتل وحشتناک در عربستان سعودی کنسولگری در ترکیه است. آقای ترامپ بی درنگ وتو که اندازه گیری.

دموکراتیک-کنترل خانه از گذشت یک جداگانه nonbinding قطعنامه در ایران در ماه ژانویه, چند هفته قبل از مجلس سنا مورد تایید آقای Kaine قطعنامه. دو سوم آرا را در خانه و عربستان-اجرای سنا مورد نیاز خواهد بود به نادیده گرفتن یک انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو.

آقای Kaine مورد ستایش قرار داد خانه رای دادن.

“برای سال کنگره به استعفا مسئولیت خود را درباره جنگ اما در حال حاضر هر دو حزب اکثریت در هر دو مجلس سنا و خانه ساخته شده است روشن است که ما نباید درگیر در جنگ با ایران بدون رای کنگره” او در بیانیه ای گفت.

قانون “نمی جلوگیری از رئيس جمهور از دفاع از ایالات متحده در برابر حمله قریب الوقوع” اما به جای آن “خواسته است که تصمیم در مورد اینکه آیا یا نه ما در جرم و ارسال نیروهای ما به راه آسیب است تنها باید پس از بررسی جدی و رای کنگره” آقای Kaine اضافه شده است. “اگر رئیس جمهور تهمت است که جدی در مورد وعده های خود را برای جلوگیری از جنگ های بی پایان او را با ثبت نام در این قطعنامه به قانون است.”

در بیانیه ای از دولت سیاست کاخ سفید گفت: این قطعنامه باید رد کرد “از آنجا که آن را تلاش برای مانع رئیس جمهور توانایی برای محافظت از” دیپلمات های ایالات متحده, نیروهای متحدان و شرکای خود از جمله اسرائیل از ادامه تهدید ناشی از ایران و پروکسی از جمله گروههای شبه نظامی و جنگجویان خارجی در سوریه است.

“ایران دارای سابقه ای طولانی از حمله ایالات متحده و نیروهای ائتلاف هر دو به طور مستقیم و از طریق آن همزمان” کاخ سفید افزود: در این کنگره قطعنامه می تواند مانع از آقای تهمت توانایی برای محافظت از نیروهای آمریکایی و منافع خود در منطقه است.

“این تصمیم مشترک است نابهنگام و غلط. تصویب آن توسط کنگره می تواند به تضعیف توانایی ایالات متحده برای محافظت از شهروندان آمریکایی که ایران همچنان به دنبال به آسیب” کاخ سفید گفت.

تهران در پاسخ به ایالات متحده حمله بر بالای آن ژنرال قاسم سلیمانی با راه اندازی موشک در دو پایگاه نظامی در عراق که سربازان آمریکایی. این حمله ناشی از صدمات مغزی در بیش از 100 سربازان آمریکایی در پنتاگون گفت.

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان انتقاد یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مدت کوتاهی پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین گفت: مقامات ایالات متحده ارائه اطلاعات مبهم در مورد یک حمله احتمالی بودن برنامه ریزی شده توسط ایران اما هیچ توجهی جزئیات.

آقای Kaine به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای عمل reasserting کنگره قدرت بیش از درگیری های نظامی. به درخواست سناتور جمهوریخواه او برداشته اولیه زبان است که هدف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع یک تعمیم بیانیه ای اعلام کنگره تنها قدرت اعلام جنگ است. این قطعنامه همچنین هدایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خاتمه استفاده از نیروی نظامی علیه ایران و یا هر بخشی از دولت خود بدون نیاز به تایید از کنگره و ستایش آقای ترامپ برای کشتن آقای سلیمانی که طولانی بود تعیین تروریستی توسط آمریکا

“هیچ کس تاسف از دست دادن آقای سلیمانی. هیچ کس گفت:” رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md. “این چیزی است که این لایحه مورد است.”

قطعنامه “است که در مورد قانون اساسی ما قدرت این بدن برای اعلام یا نه اعلام جنگ” آقای Hoyer اضافه شده است. “این باید به نمایندگان مردم است که آنها را به جنگ نه یک رئیس جمهور – هر رئیس جمهور دموکرات یا جمهوری خواه. این است که در مورد مسئولیت ما است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im