لسلی Wexner, 82, است, طولانی ترین خدمت مدیر عامل شرکت S&P 500 شرکت. عکس: James D. DeCamp/زوما پرس

لسلی Wexner, میلیاردر پشت راز ویکتوریا است که در بحث ها به کنار به عنوان مدیر اجرایی خود را امپراطوری خرده فروشی و کاوش استراتژیک جایگزین برای, لباس زیر زنانه, برند, به گفته افراد آشنا با این موضوع.

پدر و مادر شرکت L Brands , Inc., LB 12.94% در گفتگو با چنار شرکای خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت است که scooped تا چند مشکل و پوشاک مارک, برخی از مردم گفت. این بحث ادامه دارد و می تواند در نتیجه کامل و یا جزئی فروش victoria’s Secret, برخی از مردم گفت.

زنجیره ای با حدود 7 میلیارد دلار در فروش سالانه به مدت طولانی تحت سلطه ایالات متحده با لباس زیر, بازار اما تلاش کرده است در سال های اخیر با کاهش فروش. این شرکت به دنبال رسیدن به یک تصمیم در مورد معامله احتمالی با ایران و جانشینی قصد دارد در هفته های آینده برخی از مردم گفت.

آقای Wexner, 82 ساله که ساخته شده Abercrombie & Fitch محدود و راز ویکتوریا به ملی زنجیر طولانی ترین خدمت مدیر عامل شرکت S&P 500 شرکت. او خواهد بود توزیع بیش از این کار این است که کشش برای کسب و کار او اجرا شده است برای سال 57. او می تواند همچنان در نقش خود به عنوان رئیس یکی از مردم گفت.

سهام L Brands, Inc. کاهش 29 درصد در سال گذشته از دست رفته را در یک گسترده بازار سهام رالی. این شرکت که همچنین دارای حمام و بدن کار می کند و در صورتی زنجیر دارای ارزش بازار زیر 6 میلیارد دلار از 29 میلیارد در اوج خود در سال 2015. سهام افزایش یافت 13% چهارشنبه پس از وال استریت ژورنال اولین گزارش در این حرکت ممکن است.

در سال گذشته نیویورک فعال صندوق های تامینی Barington سرمایه گروه LP ساخته شده است یک خطر کوچک در ل برندها و خواست این شرکت با در نظر گرفتن تقسیم سرعت در حال رشد Bath & Body Works زنجیره ای از راز ویکتوریا. L مارک های اضافه شده جدید برای مدیران و امضا توافق نامه با Barington به این صندوق به عنوان یک مشاور ویژه.

آقای Wexner به اجرای کسب و کار از سال 1963 و در زمان آن را در سال 1969. از یک فروشگاه کوچک در کلمبوس, اوهایو, او ساخته شده است یک امپراطوری خرده فروشی با پایان بخشیدن به فروشگاه مدل و در حال توسعه تخصص بازار مارک های. او این شرکت را به بزرگترین سهامدار با حدود 17 درصد سهام با توجه به آخرین پروکسی پر کردن.

سال گذشته درجا اوهایو میلیاردر جلب توجه برای ارتباط خود را با اواخر سرمایه جفری اپستاین که برای نزدیک به دو دهه مدیریت آقای Wexner ثروت. آقای اپستاین مجرم شناخته شد در تابستان گذشته در فدرال جنس قاچاق اتهامات ناشی از اتهام طرح به بهره برداری از دختران زیر سن قانونی. آقای اپستاین در ماه اوت درگذشت در حالی که در شهر نیویورک در زندان در انتظار محاکمه است.

آقای اپستاین تحت نظارت آقای Wexner شخصی سرمایه گذاری خریداری شده یکی از شرکت جت و زمان نقش مهمی را در کسب و کار خرده فروشی و گاهی اوقات در تلاش برای ارائه ورودی که در آن زنان باید victoria’s Secret models, وال استریت ژورنال گزارش کرده است. آقای Wexner گفته است که او نمی دانست که در مورد آقای اپستاین را به اتهام رفتار مجرمانه است و او به پایان رسید خود را در رابطه بیش از 10 سال پیش.

چند روز قبل از آقای اپستاین مرگ آقای Wexner با ارسال نامه ای به اعضای خود Wexner بنیاد متهم آقای اپستاین از misappropriating مبالغ زیادی از ثروت خود را. “من می دانم که در حال حاضر که من به او اعتماد شد و به شدت نابجا و من عمیقا تاسف تا کنون عبور مسیر خود را,” او نوشت: در این نامه است.

به گزارش از روابط میان آقای اپستاین و L مارک های درخواست شرکت به بررسی مجدد آقای اپستاین دخالت. L مارک’ هیئت مدیره استخدام یک شرکت حقوقی در جولای سال 2019 به بررسی آنچه که نقش او در این شرکت است. نتایج حاصل از این تحقیقات نبوده است ساخته شده است.

یک نمایش مد راز ویکتوریا در سال 2001. در سال گذشته ارزش سهام این شرکت کاهش یافته است 29 درصد است. عکس: تیموتی یک. کلاری/خبرگزاری فرانسه/گتی ImagesA

در طول سال آقای Wexner به فروش می رسد بسیاری از مارک های لباس او کمک کرد ایجاد, اما, برگزار شد و به او سینه بند-و-زیبایی, کسب و کار, از جمله راز ویکتوریا.

در اواسط 1990s با نام تجاری را به شدت خالی معجزه, پستان بند طراحی شده برای ایجاد رخ شد رقابت برای سهم بازار با سارا لی Corp. Wonderbra. راز ویکتوریا دو برابر کردن بر روی تبلیغات تحریک آمیز با آگهی های بازرگانی تلویزیون و تئاتر مد نشان می دهد. در سال 2004 آن را راه اندازی صورتی یک نام تجاری با هدف نوجوانان و preteens.

در سال 2016 آقای Wexner راه جدا با مدیر عامل شرکت راز ویکتوریا و فرض کنترل مستقیم از کسب و کار. این شرکت هشدار داد فروش را رها کنید که آقای Wexner تغییرات ساخته شده. او حذف شنا و منتقل شده به دور از فروشگاه پستها اما نگهداری صدها نفر از فروشگاه ها در مراکز خرید.

به عنوان خرده فروشی ورشکستگی بودند تا ستون در سال 2017, او در دفاع از استراتژی خود در مصاحبه ای با مجله. طلب مردم تعامل اجتماعی و به دنبال آن در مکان هایی مانند مراکز, او گفت:. “من 5000 سال تاریخ در کنار من” با اشاره به باستان خرید بازار در رم و استانبول.

تقاضا برای راز ویکتوریا بند ادامه داد: به سرد به عنوان مشتریان به برندها با تاکید بر راحتی و فراگیر. در سال 2018 آقای Wexner معکوس برخی از خود را زودتر تصمیم گیری—re-entering شنا و پستی کاتالوگ دوباره.

سال گذشته این شرکت حذف آن تلویزیونی مد نشان می دهد و به جای آن دیرین بازاریابی رئیس ادوارد Razek که ابزاری در هل دادن آن کاملا سکسی بازاریابی است. قابل مقایسه خرید و فروش victoria’s Secret کاهش 12 درصد در طول دوره تعطیلات گسترش خود را اسلاید.

10-نقطه در صندوق پستی خود را

دریافت روزانه تور با راهنما از بهترین قاشق و داستان در وال استریت ژورنال. برای ثبت نام در 10 نقطه عضویت در خبرنامه.

نوشتن به Khadeeja صفدر در khadeeja.safdar@wsj.com و کوری در Driebusch corrie.driebusch@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو