بیهار – Prashant Kishor را به مبارزه سخت

از آن شده است نادر که معلمان آموزش و آموزش جنگ را به سلاح های خود را به رهبری یک جنگ است. آنها قرار نیست برای آنها به معنای به آموزش و انتقال آموزش به خوبی رزمندگان. Dronachaya معروف معلم Kauravas و كاستى شد تمایل به Kauravas و بعد از آن به رهبری ارتش خود را از مقابل در طول kurukshetra جنگ. این او بود تنها و تنها به خاطر نفس خود بود و شدیدا جرم توسط یکی از پادشاهان معاصر و او فکر کرد که او خود را قادر به ایجاد و یا mar پادشاهان و او رفت و در کنار Kauravas در نهایت از بین بردن نه تنها خود بلکه خود را در غیر این صورت شکست ناپذیر پسر بیش از حد به شدت شکست در ماموریت خود را. جرم غرور منجر شود هیچ کس در هر نقطه. یکی به اولین پیروزی خود غرور قبل از امتحان کمک به نفع دیگران!

اما پس از آن بیهار است که زمین از Chanakya. تحقیر و جرم Magadh پادشاه Nanda برای اشغال برجسته صندلی در یک yagya در پادشاهی خود Chanakya عهد خود را تکمیل تخریب و آماده سازی و تهیه موثر ساخته شده Chandragupta – که فقط هیچ کس – در نهایت پادشاه شکست دادن و از بین بردن Nanda این Magadha پادشاه! یک جرم نفس تبدیل به یک سازنده و مثبت در طراحی همراه با مهارت تلاش منجر به موفقیت قطعی!

Prashant Kishor اعتبار با تدوین استراتژی تضمین عظیم پیروزی سپس Mahagathbandhan رهبری Nitish کومار در سال 2015 بیش از حد اشغال برجسته صندلی در Janata Dal (ایران) اما پرتاب شد حزب و شدیدا جرم توسط Nitish کومار – حزب حامی دولت و رئیس. و در حال حاضر Prashant Kishor خود را آماده مقابله با Nitish بالا بردن اسلحه خود را مستقیما در برابر او. او در حال حاضر متعهد به انجام 100 روز yatra به زودی به نظرسنجی محدود بیهار مبارزه علیه misgovernance تحت Nitish کومار قانون است. کمپین ‘Baat بیهار Ki’ توسط Prashant وعده ‘برای دیدن بیهار صعود تا دولت رتبه بندی فعلی از 22 به 10’ اعلام کرد برای راه اندازی در تاریخ 20 مارس. ‘Nitish کومار است جانبداری با افرادی که بر این باورند در Godse ایدئولوژی. گاندی و Godse نمی توانند با هم گفت. هر چند او پذیرفته شده است که شده است وجود دارد رشد قابل توجه بیش از پانزده سال گذشته اما چقدر این دولت پیشرفت نسبت به کارناتاکا و ماهاراشترا او پرسید. او به دعوت ‘جوان مردم از بیهار که می خواهند به توسعه و کار انجام شده در بیهار به من ملحق به ساخت دولت ما’.

این مورد اتفاق می افتد است و نه در همه جای تعجب است. West Bengal انتخابات هنوز دور و Prashant هیچ چیز در دست خود را به عنوان در حال حاضر پس از انجام دهلی نو با پرواز رنگ ها. او تمرکز در بیهار و سعی کنید ناکارآمدی خود را اعمال آخرین انتخابات از دولت است. اما دقیقا چه خواهد کرد ؟ و با او و برای چه کسی ؟

پس تصمیم گرفت به جنگ علیه Nitish و JD (U) او ساخته شده است عمیقا روشن است که او باز آمده با مخالفان وجود دارد. او ثابت مارس 20 به راه اندازی خود را padyatra و در نتیجه ارائه زمان کافی به ذینفعان بالقوه برای پاسخ به. Mahagathbandhan است و دیگر وجود دارد اما ویرانگر است که هنوز هم وجود دارد که بر اساس آن او می ساخت. انتخابات خواهد بود به شدت دو قطبی بین NDA و UPA – نه تمدید UPA ترکیب بسیاری از حاشیه گروه دیگر از کنگره و سپس به Rashtriya Janata Dal (RJD). آن باقی مانده است دیده شود که آیا Prashant می پیوندد یکی از طرفین یا کنگره و یا RJD – یا تصمیم به باقی می ماند مربی و اتاق جنگ در شارژ از کل ترکیب. در حال حاضر وجود دارد گزارش feelers از کنگره و با RJD او در حال حاضر بیش از حد نزدیکی در Lalu خانواده است. مردم دانستن او احساس که او باقی خواهد ماند یک هسته استراتژیست برای مخالفان عنوان اتاق جنگ استراتژیسازی کل نشان می دهد و به عنوان پیروزی در می آید ممکن است تصمیم به پیوستن یا RJD یا کنگره و یا حتی صبر کنید تا West Bengal انتخابات است.

در مورد او تصمیم می گیرد برای تبدیل شدن به اتاق جنگ در اتهام او خواهد بود بیچهره. اما او در حال حاضر تصمیم به مبارزه است. این نشان می دهد که او وجود دارد خواهد بود با صورت خود بازی قربانی Nitish و مقابله با از جلو. او گرفته شده است یک تماس بگیرید. او ممکن است مبارزات انتخاباتی بدون پیوستن به هر که خواهد او را کت و شلوار و مخالفان بیش از حد. با پیوستن به هر گونه ممکن است او را دعوت اجتناب انتقادات.

وجود دارد دو عامل در برابر K – One وجود دارد عمیق ضد تصدی عامل. او وجود دارد برای نزدیک به پانزده سال در حال حاضر بیشترین تعداد از سال مستقل بحار – در راس. وجود دارد طبیعی است که خوشنودی و کندی در دولت نیاز به برخی از تازه هوا را تغییر دهید. دو بیش از حد بسیاری از BJP رهبران در حال حاضر در ثبت احساس صندلی باید به BJP. رهبری مرکزی غالب و اعلام کرده اند طولانی پشت Nitish به عنوان رهبر NDA هنوز یک تکه بزرگ از BJP کارگران نیست راحت با آن است.

واقعیت باقی می ماند که Nitish از طولانی تبدیل به یک مترادف برای کلی خوبی از دولت و همچنین رشد حتی اگر حزب او حتی امروز است که نه قادر به برنده شدن در اکثریت خود را در آن. یک کلاس جدید از رای دهندگان رشد کرده و بالغ شده اند با انگیزه از Nitish راج. دختران جوان با چرخه فقیر و زنان با شوهران خود را از چنگال مشروب حاصل کردند. و oldies هنوز فراموش نکرده maladministration موج با فساد از Lalu روز.

Tejashwi دوم پسر و وارث ظاهری از Lalu و معاون سابق وزیر Mahagathbandhan دولت بوده است نه موثر در هر صورت اما او همچنان رهبر مخالفان از بزرگترین حزب – 80 در 243 عضو مجمع – از بیهار. RJD با Lalu اطراف نیست عملا یک نیروی در تاریخ به شدت در برابر آن. اما آن را ممکن است به یاد مردم از قیمومیت به Mahagathbandhan در آخرین انتخابات داشتن خیانت توسط Nitish کومار.

BJP است که تقریبا در یک نقطه تنگ و آن را به بازی خود کارت خیلی با احتیاط. هر گونه حادثه ناگوار در مبارزات انتخاباتی خواهد شد که پتانسیل خراب کل نشان می دهد تحریک کننده مردم در بزرگ است. ممکن است در این زمینه است که BJP رئیس تا به حال یک جلسه با Giriraj سینگ مشاوره او را اصلاح رویکرد خود را در مبارزه. طبقه باقی می ماند قابل توجه عامل حتی امروز اما Nitish را بقا در قدرت برای سال های طولانی همراه با تصویر پاک و حکمرانی خوب دارای تاری طبقه معادلات پس حمایت خود را از پایه همپوشانی RJD است. در پانزده سال های طولانی Nitish شده است تا حد زیادی اتهامات رایگان باقی مانده از قوم و طرفداری و مهمتر از همه فساد. این یک دستاورد بزرگ را در خود دارد امروز در سیاست.

کنگره در حال حاضر بی تاب و harping در اوایل صندلی های چند از رهبران حتی درخواست به انفرادی. با 26 نشسته اعضای آن انتظار کرسی های بیشتری برای مبارزه با. دیگر احزاب کوچکتر بیش از حد جاه طلبی های بزرگ – مانند سابق وزیر Jitan Ram Manjhi ژامبون با داشتن تنها یک عضو نشسته. شامل کسانی که جاه طلبی و آرمان های خود خواهد بود یک کار بزرگ. اما صندلی های خواهد بود آسان تر از 2015 که JD (U) بیش از حد بخشی از gathbandhan.

امروز مخالفان در دولت توانمند است با 110 برابر 128 از NDA (JD (U) – 70, BJP – 54 و LJP – 2). اگر Prashant Kishor استراتژی فراهم می کند و حتی یک حاشیه لبه آن را به خوبی ممکن است به نوبه خود جدول.

این امر مورد علاقه بسیار زیاد به تماشای – که بخشی از تاریخ است که رفتن به تکرار در دولت ؟ و چه Prashant Kishor در حال رفتن به تبدیل شدن به ؟ Dronacharya از Hastinapur یا Chanakya از Magadh?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im