سیاست همیشه باقی می ماند یک هنر سرقت نشان می دهد ساخت خود نگاه متمایز و ویژه پیدا کردن فرصت های از قرار دادن مخالفان خلع سلاح و حامیان floored و حیرت زده کرد! آن است که بسیار جالب و حتی آکادمیک برای مشاهده و تجزیه و تحلیل چنین صحنه های شگفت انگیز در هر زمان آنها ظهور به عنوان آنها بسیار نادر است.

پنجاه و چهار BJP قانونگذاران از بیهار مجمع رای دادند – با تمام احزاب دیگر – در برابر NRC و بر نام مرکز افزایش سرعت NPR فرمت به عنوان از 2010. به اتفاق آرا قطعنامه از بیهار مونتاژ – تنها NDA رهبری دولت به انجام این کار. بنابراین آنچه که باید اتفاق افتاده است ؟ آیا مخالفان غالب بیش از NDA? یا بیهار NDA نوشتن برخی از فصل جدید دور از مرکز ؟ چه پیام آن را برای کشور ؟ یکی ممکن است به خوبی sensationalize داستان و جزئیات هر کس دوست دارد به آن.

نسخه های بسیاری از این داستان ها در حال حاضر در گردش خون – یکی از برجسته داستان بودن که Nitish کومار تعجب BJP قانونگذاران با این قطعنامه در مجمع و آنها در هر گزینه نسبت به حمایت از این که شریک در دولت. آنها داده نشده است و حتی هر زمان به بحث و تصمیم گیری در این. این حرکت بود مورد بحث در NDA دیدار هم برگزار شد و تنها چند روز به عقب. هرچند نیمی از حقیقت است. اجازه دهید ما سعی کنید در کنار این حقایق است. اولا داشتن پشتیبانی تاکسی در مرکز CAA-NPR-NRC ردیف شده بود نگران کننده Nitish برای مدتی هر دو در داخل حزب و در دولت, به طوری که او را به اخراج دو مورد اعتماد خود رهبران حزب خود او شخصا کاشته شده و تاسیس شده است. دولت است که با داشتن سهم خود را از dissents و تظاهرات – مخالفان اضافه کردن مداوم سوخت به آتش. دولت شده است با داشتن رابطه جنسی خشن زمان مدیریت تظاهرات بدون جذب بسیاری از عناوین. ثانیا جوان Kanahiya کومار, جدید, امید, در دولت برای کمونیست ها شده است افزایش جمعیت تفریحی کل دولت در برابر موضوعات. او به طور فزاینده ای به عنوان جدید امید بیهار – جوان پر انرژی, مشتاق و هوشمند است که او است. حزب کمونیست هند (CPI) استفاده می شود که خوب زیر در بیهار در شصت و دهه هفتاد و حتی در دهه هشتاد. بسیاری از رهبران کنگره نیز در حال ارائه باز کردن پشتیبانی برای Kanhaiya است” ، و ثالثا Prashant Kishor بیش از حد است تا در آغوش حمایت از مخالفان اعلام انتخاباتی خود را از ‘Baat بیهار Ki’ اطمینان شماره ده موقعیت برای بیهار در کشور است. Nitish آیا criss صلیب دولت خود بسیار موفق جال Jivan, Hariyali yatra اما این ظاهر محو دور. با انتخابات در اواخر این سال او نمی تواند به استطاعت به اجازه می دهد این همه در رفتن به طور همزمان در خود دولت است که در نهایت مجبور به پتانسیل کامل از دست دادن خود را گرفتن بیش از نوسان.

Nitish Kumar, بنابراین, تا به حال چیزی از خود را در میان این همه. وجود دارد پیوسته از اظهارات مخالفان و به ویژه کنگره و RJD متهم Nitish از فروش خود را سکولار اعتبار به BJP در حمایت از کا-NPR. هر چند او اظهار داشت مشاهدات خود را در برابر NRC قاطعانه در مجلس مخالفان خود بودند چرخاندن اظهارات. قبل از مخالفان را مطرح کرده اند که مسائل مربوط به گرم کردن بحث پیچ او فکر سرقت نشان می دهد ساخت خود را قهرمان معترضان از NPR-NRC. و او می خواست به انجام آن به طور ناگهانی در نظر گرفتن همه نگران ، خود دولت در حال حاضر نوشته شده به مرکز درخواست افزایش سرعت NPR فرمت و او اعلام آن را نیز. او همچنین اظهار داشت که هیچ سوال وجود دارد از NRC در دولت است. بنابراین او فکر قطعنامه جایی که او مجبور به قربانی کردن هر چیزی بیشتر و تنها به تکرار این امتیاز او در حال حاضر ساخته شده است. اما او خواهد بود گرفتن عناوین و همچنین فلج دستور کار مخالفان و تنظیم تن از مبارزات انتخاباتی به دور از سیاست های غیر ضروری نسبت به دستاوردهای خود را بر روی زمین.

او این را با Sushil مودی – تنها با او – توضیح نیت خود را شکست کل طرح بدون به خطر انداختن هر چیزی. مرکز در حال حاضر تایید کرد که NRC است که هیچ جا در خط لوله شد و باز به پیشنهادات در قالب NPR. چیزی وجود دارد که Sushil مودی می تواند اعتراض و در حال حاضر او تا به حال استقلال به راه او دوست داشت با JD (U) در مواجهه با بسیاری از پیشرفت های به خصوص سری متحده بیرون رفتن از دست BJP یک راه یا دیگری. در نتیجه این قطعنامه قرار داده شد و تصویب به اتفاق آرا به عنوان هیچ کدام می تواند حتی جرات بالا بردن fingure. بله قبل از انجام آن در طی استراحت در جلسه Nitish را فراموش نکنید به زمزمه این به Tejashwi رهبر مخالفان و سپس پسر را به عنوان به خوبی به عنوان معاون سابق خود. برای Tejashwi آن را یک پیروزی آینده به راحتی در صفحه گرامافون. او ادعا کرد پس از قطعنامه ای که این می تواند تنها به علت فشار ثابت او را بیش از NDA دولت. اما در نهایت آن را Nitish خوب شات از sixer به پایان رسید که این بازی با موفقیت تجاوز بر مخالفت فضا از دولت است.

یکی به پذیرش حقایق اساسی و محل بیهار سیاست کلی و سفر بی جی پی با Nitish کومار در خاص است. یکی بیهار NDA شده است به خوبی برنامه ریزی شده ائتلاف مبارزه با انتخابات پس از انتخابات و رسیدن به قدرت در نهایت. آن را به جای بیرون آمدن خود به خود از مبارزه میان و در برابر سوء مدیریت و فساد سرند بیهار در پشت قطره از شیمی شخصی بین Nitish سوشیل کومار و مودی که قدمت آن به خود بیهار اضطراب روز. البته Nitish پس از آن در حال حاضر به قرار گرفتن در معرض و تجربه بودن مهم است و عضو فعال ملی NDA و در نتیجه فرمان نیت از پس اول benchers از BJP از جمله Vajpayee-Advani. دو هنوز هم وجود دارد هیچ حزب واحد در امروز بیهار قادر به گرفتن اعداد کافی به حکومت بیهار وجود Nitish تصویر از یک توسعه پاک از دولت و سه وجود دارد سنتی ذاتی سوسیالیسم در بیهار سیاست و بنابراین در ساختار قدرت از بیهار وجود خواهد داشت و اساسا یکی قابل مشاهده سوسیالیستی جزء آن می تواند یکی از این دو به عنوان در حال حاضر هر دو Lalu را Rashtriya Janata Dal (RJD) یا Nitish را Janata Dal (ایران) JD (U). هر یک یا بسیاری از باقی مانده احزاب و یا گروه های از جمله کنگره ممکن است در خالی را پر کنید به اعداد. این سه محل بیهار سیاست در حال رفتن به باقی می ماند مربوطه را حداقل برای سال های بسیاری آمده و یکی به تابع در درون این چارچوب سیاسی دولت است.

سرنوشت و Nitish را مستمر انجام و manuvouring سیاسی خود در فضا ساخته شده است که او را قابل قبول برای هر دو طرف این طیف است. او همچنان با NDA اما همیشه خوش آمدید به اردوگاه مخالف بیش از حد. اما BJP نجس باقی می ماند و باقی خواهد ماند تا حداقل برای آینده قابل پیش بینی. آن را نمی تواند به هر کنگره یا به لولو RJD و بالعکس. آن را می توانید به اشتراک گذاری تنها قدرت باقی مانده با Nitish کومار و JD (U).

بیهار BJP رو انجام داده خیلی خوب رفتن با رزولوشن ساخت NDA نگاه جانبداری با مردم به طور کلی از بین بردن سوء ظن ایجاد شده توسط مخالفان. مانند دهلی AAP NDA خواسته های کمپین به روی پارامترهای رشد و توسعه دولت و نه در مطلق مسائل سیاسی. در صورت هر خانوار از بیهار داشتن برق اتصال تمام روستاهای شده متصل به جاده اکثریت قریب به اتفاق از رفتن دختران به مدارس و کالج ها داشتن دوچرخه و حق الزحمه ارائه شده توسط دولت رایج خانم ها از پایین طبقه متوسط و طبقه پایین تر بودن عاری از تهدید الکل و دولت آماده سازی خود برای ارائه لوله آب به هر یک از خانواده ها هیچ حزب قادر خواهد بود به مقابله و مبارزه NDA گزارش کارت. اما پس از آن Nitish کومار به طور مداوم تلاش در تمرکز باقی می ماند و در تیتر یک هنر مسلما او بزرگ و استاد!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im