بیهار 2020: نظرسنجی bugle شده است صدا هر دو حاکم و مخالفان اتحاد باید کارت بازی

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah صدا بوق برای بیهار مجمع انتخابات بعد از این سال از طریق مجازی تجمع دیروز. اجتماعی فاصله هنجارها در محل متعارف سیاست که بستگی به بسیج تودهها در برابر یک چالش دشوار است. اما BJP فن آوری راه های دوستانه را با هدف حصول اطمینان بسیار بالاتری حضور چند لاخ مردم در شاه ‘تجمع’ از طریق Youtube, Facebook و غیره نسبت می شده اند ممکن است bussing مردم به تجمع. با آن شروع به سر در رسانه های اجتماعی BJP را انتخابات در بیهار در طول Covid دوران حتی می تواند رقیب انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

دیگر بیهار احزاب به مراتب کمتر منابع اما نمی توانیم به چپ اگر مجازی تظاهرات تبدیل شدن به جدید طبیعی است. چنین است بیهار میل برای تظاهرات سیاسی که در سال 2015 زمانی که داد از بیهار وزیر Nitish کومار و Lalu Prasad روت BJP این دو خطاب عظیم 481 تظاهرات. از آن به بعد سیاسی روایت شده topsy-turvy: سپس در زندان است و Nitish پیوست با BJP به تلفات ragtag UPA ائتلاف در 2019. این روزها Nitish را “sushasan ببو” هاله دهکدهای از دست داد شهرت. یکی دیگر از جدول ترنر می تواند cratering از اقتصاد است.

بیهار هند دومین داخلی حواله دریافت اقتصاد است. معکوس مهاجرت از کارگران و داستان خود را از مخمصه و شیب در حواله خواهد بود به شدت احساس می شود. این RJD رهبری مخالف هر چند در بی نظمی می تواند انتظار می رود به بازی کردن غنی-فقیر و بدنام طبقه تقسیم. رانده شده توسط anti-وظیفه هند رای دهندگان – از Janata پیروزی در سال 1977 به BJP را معکوس در ماهاراشترا, Jharkhand و هاریانا در سال گذشته – حل و فصل نمرات با حزب حاکم حتی زمانی که اپوزیسیون نگاه بی قراری. این JD(U)-BJP-LJP ترکیب دارای نیرومند طبقه حساب دیفرانسیل و انتگرال. ممنوعیت حادثه ناگوار و ترک در بهداشت و درمان و آموزش و پرورش در حال گرفتن سخت تر به کاغذ بیش از 15هفتم سال از Nitish عصر.

نیز وجود دارد که نارندرا فصاحت و بلاغت عامل که منجر NDA به 54 درصد آرا به اشتراک گذاری در سال 2019 در برابر UPA را 27 درصد است. با وجود کشویی شاخصهای رشد و مهاجر, مهاجرت, نظرسنجی, تصویر فوق العاده بالا تصویب نرخ PM مودی که NDA می تواند اهرم. اما حضور او نیز ممکن است لگد کردن بارها خواستار وضعیت ویژه برای بیهار و تحت فشار قرار دادن مرکز. خوب مدارس و بیمارستان ها و کالج ها و جاده ها و مشاغل باید برای تبدیل شدن به نقاط صحبت کردن. اما در هر صورت بیهار وعده جذب سیاسی مسابقه.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>