بزرگترین اداری چالش در تاج مرحله سوم: تغییر علامت تجاری آن از مرگبار-برای-همه به بی ضرر-به-اکثر

به عنوان تاج تلویزیون نگه می دارد در حال افزایش است روز به روز سوفل در حال افزایش است در مورد آن در حال حاضر در فاز سوم در هند یعنی یک خانه رشد ویروس است که در حال حاضر انتقال به صورت محلی.

روشن است که برای 1.3 میلیارد قوی ملت است خبر بد برای مدیران بهداشت و درمان.

اگر این ویروس را بازی ضرب المثلی بازی شطرنج از دو برابر شدن تعداد دانه های برنج در هر جعبه از هیئت مدیره به زودی آن را به بوسیله اسباب گردنده از فصل اعداد از عفونت. بنابراین به عنوان اپیدمی حرکت رو به جلو دولت را در حال حاضر به آماده شدن برای بدترین و فرض کنیم که رشد نمایی در تعداد موارد است فقط در اطراف گوشه همانطور که ما حرکت به فاز سوم.

اگر ما ملاک وضعیت موجود و پیش بینی بدترین روشن است که تعداد موارد عفونت کروناویروس در فاز سوم خواهد بود فراتر از ظرفیت ما در حال حاضر محدود سوم-worldish بهداشت و درمان زیرساخت ها است.

اگر فاز سوم این بیماری همه گیر است بالقوه به طور کامل پایمال کردن ما زیرساخت های بهداشت و درمان, چه بهترین گزینه ممکن است برای ما برای مقابله با آن ؟

این صدا ممکن است ضد شهودی و حتی ضد تولیدی است اما تنها گزینه قابل اجرا است برای انجام دقیقا مخالف آنچه ما در مرحله دوم است.

بهترین راه ممکن برای مدیریت فاز دوم است که انزوای اجتماعی فاصله و مستند. این گزینه تنها زمانی که بیماری عفونی است و علاج ناپذیر است. اگر ما به مدیریت مستند با موفقیت و کاهش تماس بین انسان ها ما واقعا می تواند رقیق کردن بیماری همه گیر در پایه آن است.

اما ما به عنوان یک ملت سرکش کار ما را مجبور به اقامت در داخل خانه بسیار سخت بود و از این رو تنها گزینه ای است که دولت تا به حال برای قرار دادن ترس از ویروس در قلب شهروند به طوری که رفتار آنها و به دنبال دولت عزل دستورالعمل حذف.

امروز یک مرد در خیابان ساخته شده است به احساس می کنید که قاب عکس خواهد بود به زودی بر روی دیوار آویزان اگر او اجازه می دهد تا عفونت کرونا برای رسیدن به او. تاج است که تقریبا برابر با سرطان به عنوان بسیاری از مردم احساس می کنید که خود را در حکم مرگ امضا شده است اگر ویروس آنها را جلب.

من تکرار خواهد شد که بدون شک وجود دارد که ترس بزرگترین محرک اگر رفتاری تغییر مورد نظر است و از این رو القا ترس از ویروس بود و بهترین گزینه ممکن است که دولت تا به حال به اطمینان حاصل شود که مستند موفق است. بنابراین اجازه دهید ما امیدواریم که که بعد از چند هفته این مرگبار-برای-همه نام تجاری استراتژی عملکرد نتایج خوبی از لحاظ اجتماعی فاصله و رقیق کردن بیماری همه گیر به بهترین شکل ممکن.

اما در حالی که نام تجاری coronavirus به عنوان کشنده به همه یک ایده عالی برای فاز دوم, مدیریت همان ممکن است به اثبات می شود یک فاجعه بزرگ اگر ما واقعا ضربه فاز سوم در نیروی کامل دلیل این امر به این معنی است که وجود خواهد داشت بسیاری از موارد و همه از آلوده (یا تصور که آنها آلوده) مردم خواهد بود واقعا می ترسم.

اگر اتفاق می افتد که همه آنها را یک دیوانه عجله به بیمارستان و سیستم بهداشت و درمان خواهد بود به طور کامل مسدود.

ما نیاز به درک این واضح است که اگر ما به مرحله سوم که ما احتمالا تنها کسانی که با مسائل جدی می شود و باید درمان توسط بیمارستان.

برای بقیه باید آن را دقیق قرنطینه در خانه به خاطر یک دلیل ساده یعنی عفونت کرونا ويروسی است نه تهدید کننده زندگی برای بسیاری از مردم به خصوص جوان, که هند خوش شانس است که در اعداد بزرگ.

بنابراین وقتی که سنبله در مورد بازدید ما باید آماده کاملا متفاوت با نام تجاری برای coronavirus برای جلوگیری از جوان و-تحت-هر-خطر قریب به اتفاق مردم از نظام است.

هنگامی که ما به جان کندن پایان مستند ما نیاز به شروع یک تغییر علامت تجاری تمرین با بهترین کارشناسان برای تغییر درک عمومی از این ویروس مرگبار-برای-همه به بی ضرر برای اکثر.

اگر ما موفق به نوبه خود کشتی دقیقا در جهت مخالف در فاز سوم این امر منجر به بسیاری از فجایع به خصوص در کشور ما که در آن جامعه پر از ممتاز مردم است.

یک پسر و یا یک دختر یک سیاستمدار با فقط آبریزش بینی را تا پایان اشغال ونتيلاتور در حالی که یک معلم با شکست ریه ها می میرند در خارج از انتظار در خیابان جلوی بیمارستان.

من امیدوارم که ما قادر خواهد بود برای ایجاد این تغییر در زمان به جای انتظار بیش از حد طولانی به استفاده از ترس برای کنترل پاسخ های عمومی به عنوان ترس کاهش هر دو روش. روز آن را می شود غیر منطقی آن منجر به وحشت و هرج و مرج است که هند نمی خواهد بود قادر به مهار.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>