بزرگ تنباکو می پیوندد مسابقه برای Coronavirus واکسن

بیوتکنولوژی شرکت Medicago معتقد است توسعه سریع آن می تواند کمک در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس:
Medicago

مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای رمان coronavirus است بعید جدید شرکت کننده: شرکت های دخانیات.

Lucky Strike صاحب British American Tobacco PLC در حال توسعه بالقوه واکسن رشد در گیاهان توتون و تنباکو در حالی که Medicago Inc., یک شرکت زیست فناوری تا حدودی متعلق به Marlboro ساز Philip Morris International ,Inc. است که به دنبال یک شبیه تلاش است.

طرح پیوستن ده ها تن در حال حاضر در راه در شرکت های دارویی دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی دیگر در سراسر جهان به دنبال یک واکسن یا درمان برای Covid-19 گاهی اوقات بیماری کشنده ناشی از کروناویروس جدید.

خفاش در این هفته گفت: آن کنتاکی BioProcessing تابعه شناسایی شده بود یک آنتی ژن یک پروتئین آن امید را تحریک پاسخ ایمنی به ویروس—و بازتولید آن در گیاهان توتون و تنباکو. اگر در اوایل آزمایش موفقیت آمیز آزمایش های انسانی می تواند شروع در ماه ژوئن آن را گفت. واحد قبلا تولید یک دارو برای ابولا بود که فقط نسبتا موفق با استفاده از یک روش مشابه.

“من درک که ما نمی متعارف واکسن بازیکن گفت:” دیوید o’reilly خفاش سر از تحقیقات علمی است. “من می خواهم از مردم سعی کنید به نگاه فراتر از آن است و نگاه ما تکنولوژی در ارزش روبرو شود.”

British American Tobacco را BioProcessing واحد.

عکس: British American Tobacco

خفاش و يونجه در حال بازی در یک به طور فزاینده ای شلوغ میشه. Johnson & Johnson روز دوشنبه در گفت و گو با پیشرفت های ساخته شده بر روی یک واکسن است که می تواند در اوایل 2021. مدرن , Inc. آغاز شده آزمایش های انسانی برای یک واکسن با استفاده از یک رویکرد رمان که متکی به ویروس messenger RNA یک نوع از مواد ژنتیکی است. شرکت سانوفی SA از فرانسه شروع به کار در یک روش مشابه.

در حالی که هیچ نشانه ای وجود دارد که بت در تلاش است شانس بیشتری برای کار کردن بیش از دیگران با استفاده از توتون و تنباکو گیاهان برای کشت واکسن می تواند ارزان تر و سریع تر به مقیاس از روش های سنتی که اغلب با استفاده از تخم مرغ یا دیگر سلول های حیوانی.

توتون و تنباکو است که به خوبی تحقیق ارزان برای رشد و عملکرد می تواند مقدار زیادی از واکسن به سرعت. توتون و تنباکو-بر اساس واکسن نیز لازم نیست تبرید تسهیل زنجیره تامین. دانشمندان می گویند این عوامل می تواند به کاهش زمان تولید به هفته و ماه و واکسن را به اندازه 40% ارزان تر از تولید با استفاده از سلول های حیوانی.

سرعت و مقیاس که در آن یک واکسن یا درمان می تواند به بازار آورده است تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است که این ویروس گسترش این ادعا بیش از هزاران زندگی هر روز است.

FDA کمیسر Stephen هان گفت: این سازمان را تست کلروکين یک داروی ضد مالاریا به عنوان یک coronavirus درمان است. این دارو می تواند در خدمت به عنوان یک واسطه درمانی قبل از واکسن در دسترس می شود. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

موفقیت بت رویکرد—مثل همه واکسن تلاش های تحقیقاتی—بستگی دارد که آیا آن محصول elicits مناسب پاسخ ایمنی بدن برای محافظت در برابر آینده عفونت با کروناویروس گفت: Beate Kampmann مدیر لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است واکسن مرکز. “آنچه امیدوار کننده است و مقیاس پذیری” او گفت:.

گیاهی واکسن به طور کلی ساخته شده با آلوده کردن گیاه—گاهی اوقات با فرو بردن برگ در یک مایع با یک باکتری است که شامل ژنتیکی توالی مورد نظر پروتئین است. باکتری ها وارد گیاه سلول را به مقدار زیادی از پروتئین در فضای حدود یک هفته است که پس از برداشت گیاه و خالص به مواد خام برای واکسن.

طرفداران می گویند گیاهی واکسن می تواند با سرعت بیشتری انطباق با جهش در ویروس ها و عدم وجود عوامل بیماری زا برای انسان مضر که ممکن است در حال حاضر در حیوانات روش.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در حالی که توتون و تنباکو بر اساس واکسن قبلا توسعه داده شده برای آنفولانزای مرغی و نورو ویروس نورواک—همچنین به عنوان شناخته شده کشتی کروز ویروس—none تجاری در دسترس هستند.

که تا حدودی به دلیل خیلی از این کار انجام شده توسط آزمایشگاه کوچک است که در تلاش برای جذب این صنعت بودجه مورد نیاز برای آزمایش های بالینی و در مقیاس بزرگ ساخت و گفت: Ed Rybicki مدیر Biopharming واحد پژوهشي در دانشگاه کیپ تاون در آفریقای جنوبی است.

“دانشگاه در تلاش است این چیزها را در یک مقیاس کوچک” دکتر گفت: Rybicki. “ما باید برای به دست آوردن صنعت به ما بپیوندید.” او دریافت کمک های مالی از Medicago.

قبل از coronavirus ضربه خفاش مشغول به کار بود در یک تنباکو بر اساس واکسن آنفلوانزا است که با توجه به آزمایش بر روی انسان در ماه آینده.

خفاش گفت: آزمون برای بررسی اگر آن واکسن باعث تحریک تولید آنتی بادی علیه Covid-19 را در حدود چهار هفته است. سپس برنامه ای برای تست این واکسن در حیوانات عمدا در معرض ویروس اما نیاز به پیدا کردن یک شریک برای اولین بار. خفاش با استفاده از سرعت در حال رشد استرالیا کوتوله گیاهان توتون و تنباکو که استفاده نمی شود در آن سیگار و می گوید آن را ندارد به دنبال به نوبه خود سود از پتانسیل آن coronavirus واکسن.

هنگامی که این واکسن در دسترس خواهد بود تا حدودی به این بستگی دارد که تنظیم کننده توافق می کنید برای سرعت بخشیدن به مطالعات بالینی و یا کمک مالی اضطراری مجوز این شرکت اعلام کرد. آن را نیز به دنبال شرکای برای کمک به صندوق در مقیاس بزرگ آزمایش های بالینی و گسترش ظرفیت تولید.

بت قصد دارد تا قبل از emptively تا سطح شیب دار تولید در سایت در کنتاکی و فکر می کند می تواند بین یک میلیون و سه میلیون دوز یک هفته در ماه ژوئن. آن را نیز بررسی تولید در انگلستان

يونجه است که یک سوم متعلق به فیلیپ موریس است با استفاده از یک ویروس مانند ذرات رشد در یکی از بستگان نزدیک از توتون و تنباکو گیاهی. آن را با هدف شروع بشر آزمون در تابستان امسال و برآورد آن را در 12 تا 18 ماه به انتشار این واکسن اگر چه این می تواند هر چه زودتر اگر تنظیم کننده سرعت بخشیدن به روند تصویب گفت: اجرایی بروس کلارک. ویروس مانند ذرات تقلید ویروس را قادر می سازد سیستم ایمنی بدن به رسمیت شناختن آنها و ایجاد یک پاسخ ایمنی بدن در حالی که فاقد هسته مواد ژنتیکی است که باعث می شود آنها را مضر و عفونی.

این شهر کبک مبتنی بر شرکت در حال حاضر ارائه یک گیاه بر اساس واکسن آنفولانزا برای تایید از وزارت بهداشت کانادا که آقای کلارک امید می تواند این فرایند را آسان تر برای آن coronavirus ارائه شده است. دولت استانی کبک ارائه 7 میلیون دلار به سمت coronavirus واکسن که آقای کلارک می گوید که قیمت به طور گسترده ای در دسترس است.

قیمت های پایین تر برای توتون و تنباکو بر اساس واکسن می تواند بسیار مهم برای کم درآمد و با درآمد متوسط کشور گفت: Julian Ma, مدیر موسسه عفونت و ایمنی در سنت جورج در بیمارستان دانشکده پزشکی در لندن است. “این مهم است که برای یک بیماری است که در حال گسترش است به هر کشور در جهان است,” او گفت:.

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected] و دنیس رولاند در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>