Infinite گفت: آن را به خروج از بازار هنگ کنگ در حالی که Facebook, توییتر و گوگل را متوقف بررسی درخواست دولت برای داده های کاربر در مالی توپی. با پکن جدید امنیت ملی و, قانون شرکت های تعادل و آزادی بیان و فرصت های کسب و کار. عکس: Kin چونگ/آسوشیتد پرس

دلار هنگ کنگ—موضع گرفته توسط چندین آمریکا tech غول در برابر چین امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ به ارمغان می آورد به باز نگرانی بسیاری از شرکت های خارجی در این شهرستان در حال بحث داخلی اما مدیران جرات نمی بحث در مورد علنا از ترس کشیده شدن به نزاع سیاسی.

با تعلیق پردازش هنگ کنگ درخواست دولت برای داده های کاربر Facebook , Inc., Twitter , Inc. و الفبای Inc.’s گوگل با قرار دادن یک جبهه متحد در به چالش کشیدن این قانون است که لبه تیز پکن سرکوب این شهر در جنبش اعتراضی. مات و از بالا به پایین ماهیت قانون کاشته ترس در میان شرکت ها و وکلا که باید درهم به تفسیر قوانین جدید که منتشر شده تنها به عنوان آنها را به اثر.

دره سیلیکون giants—بسته خروج از سانسور اینترنت در چین سرزمین اصلی—کمتر به از دست دادن بیش از بسیاری از دیگر شرکت های خارجی با دفاتر در هنگ کنگ است. کسب و کار در این شهر به طور معمول عملیات در چین و بیشتر در معرض خطر توسط پله به پکن تیررس. همچنین بسیاری از فروشگاه داده ها در هنگ کنگ است که می افتد تحت فراگیر قدرت های جدید از بررسی دقیق و افشای دست به اجرای قانون.

اگر چه به احتمال زیاد وجود دارد میلیون ها نفر از ترکیب کاربران از شرکت ها برنامه های پیام و رسانه اجتماعی سیستم عامل در هنگ کنگ در این شهرستان ناچیز است برای درآمد خود را در مقیاس جهانی است. این ریسک اعتباری در غرب دیده می شود به عنوان کار با مقامات چینی برای مهر کردن مخالفان در این شهر بسیار بزرگتر است. Facebook استناد به حقوق بشر و نگرانی در تصمیم گیری آن است.

“شرکت های مستقر در ایالات متحده آمریکا و یا خارج از کشور می رویم به صورت فشار در خانه خود دولت و در حوزه های قضایی که آنها نمی باید مطابق با این نوع از سفارشات به خصوص وقتی که می آید به مردم دستگیر و متهم تحت این قانون گفت:” آنتونی Dapiran یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر وکیل و نویسنده است.

در روز سه شنبه اضافی ایالات متحده شرکت فنی گفت: آنها تعلیق پردازش درخواست برای داده های کاربر در این شهرستان است. یک Microsoft Corp. سخنگوی گفت: این شرکت که همچنین دارای ارتباطات اسکایپ سرویس است که “توقف” آن را پاسخ به درخواست از هنگ کنگ مقامات آن را به عنوان بررسی قانون است. مایکروسافت LinkedIn یکی از معدود غربی اجتماعی-شرکت های رسانه ای به کار در سرزمین اصلی نیز تعلیق پاسخ به محلی اجرای قانون درخواست این شرکت اعلام کرد.

یک زن با استدلال افسران پلیس در طول یک تظاهرات در هنگ کنگ مرکز خرید در روز دوشنبه.

عکس: جروم favre/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

چین Infinite کوتاه-تصویری پلت فرم متعلق به تکنولوژی تیتان Bytedance Ltd. گفت: این امر خروج از هنگ کنگ در عرض یک هفته در نور “تحولات اخیر” در این شهرستان است. همچنین سه شنبه زوم تصویری Communications , Inc. گفت: این امر توقف همکاری خود را با دلار هنگ کنگ مقامات درخواست برای داده های کاربر.

تا به حال حکومت بریتانیا-نوع سیستم حقوقی هنگ کنگ به طور ناگهانی چهره محدودیت در مخالفت معمولا در ارتباط با سرزمین اصلی چین است. قانون جدید لغو کلیدی هنگ کنگ آزادی است که بسیاری از این شهر هفت میلیون نفر از ساکنان اعمال در سراسر شهر بود تظاهرات بیش از سال گذشته است. ایالات متحده و برخی دیگر از دولت های غربی می گویند که آنها در حال recalibrating تجارت و دیگر سیاست های این شهرستان به منعکس کننده آن کنترل بیشتری توسط پکن.

هنگ کنگ دولت در اواخر روز دوشنبه تصویب یک چارچوب قانونی برای پلیس به اعمال ممنوعیت بر فعالیت های در نظر گرفته شده ضد چین امنیت ملی و منافع.

کاهش یافته است بدون اطلاع قبلی و در نظر گرفتن اثر فوری قوانین دولت است که پلیس می تواند انجام تحقیقات برای مظنون به نقض حقوق بشر در برخی از موارد بدون حکم. این قوانین همچنین به نیروهای پلیس برای جمع آوری مشکوک داده و یا به منظور آن را حذف آنلاین, در خط با چگونه مقامات در سرزمین اصلی چین محدود کردن اینترنت مخالفان در سراسر کشور است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo پیشنهاد در یک مصاحبه تلویزیونی که دولت آمریکا ممکن است ممنوعیت Infinite و دیگر برنامه های چینی. او گفت: کاربران چینی متعلق به خدمات معرض خطر است که داده های خود را می تواند تا پایان در دست حزب کمونیست’ ادعای این شرکت را رد کرده است. Hayoung Jeon/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

امتناع مطابق با سفارشات برای حذف محتوا یا دست پیام ها و داده های کاربر است که جرم موجب جریمه یا تا آنجا که یک سال در زندان است.

مدیران کسب و کار خصوصی می گویند که آنها فقط گرفتن سر خود را در اطراف این قانون و قوانین جدید برای ارزیابی چگونگی تاثیر آن بر فعالیت های خود را از انتشار گزارش های مالی به ذخیره سازی داده ها. بسیاری از کسب و کار که در سرزمین اصلی چین از هنگ کنگ به عنوان یک ستاد منطقه.

“این قلمرو جدید است برای ما گفت:” رئیس تحقیقات در یک بانک سرمایه گذاری بین المللی که در حال حاضر نگرانی در مورد آنچه که مقامات ممکن است عملی در ده ها هزار نفر از صفحات تیم خود را منتشر سالانه است.

چند مدیران می گویند باقی مانده مطابق با نیاز شرکت های به کار به عنوان آنها را در شهرهایی مانند پکن و گوانگژو که در آن پلیس به طور منظم به منظور کسب و کار برای تنظیم و یا حذف زبان در شرکت های بزرگ وب سایت های غیر قانونی تلقی برای لمس کردن در مسائل اقتصادی چین سیاست و امور خارجه.

روز سه شنبه رسانه های محلی گزارش داد که دفتر جدید ایجاد شده توسط پکن به اداره امنیت ملی و قانون خواهد بود بر اساس در یک هتل در محله مسکونی از قلع Hau مشرف به یک اعتراض های مردمی جمع آوری سایت. سه شنبه شب کارگران دیده می شود می تواند نصب میله پرچم و بیش از یک دوجین پلیس ایستاده بود در مقابل هتل.

برخی از تکنولوژی غربی برنامه های در یک تلفن در هنگ کنگ است. Facebook, Twitter و الفبای گوگل متحد علیه امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ است.

عکس: Roy لیو/مهر نیوز

رجینا Ip یک مشاور به هنگ کنگ دولت و رئیس pro-پکن جدید حزب مردم گفت: حرکت های تکنولوژی غول به حالت تعلیق در اطلاعات درخواست از دولت هستند “واکنش افراطی و بر اساس سوء تفاهم از محدوده قانون جدید است.”

“روز به روز اطلاعات درخواست ها هیچ ربطی به امنیت ملی و جرائم” او گفت:.

تحلیلگران و کارشناسان حقوقی می گویند که در سرزمین اصلی چین کسب و کار سال تجربه در برخورد با تطبیق با پکن را کنترل می کند. در هنگ کنگ, آنها می گویند به تازگی از قوانین جدید همراه با خود را آشکار گسترده ای در دسترس است که منجر به بسیاری از به فرض بدترین مورد کاربرد آن—در حالی که مدیران خودداری از صحبت کردن در برابر آن است.

اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ بود و گوش خراش منتقد در حال حاضر کنار گذاشته استرداد قانون است که موجب اعتراضات در اینجا در سال گذشته است. پس از پکن در سال جاری اعلام کرد قصد خود را برای دور زدن هنگ کنگ دولت و اعمال امنیت ملی و قانون کسب و کار گروه به نام حرکت نگران کننده برای آمریکا و کسب و کار و اضافه کردن آن می تواند “خطر اندازد چشم انداز آینده برای کسب و کار بین المللی.”

پس از این قانون در زمان اثر در هفته گذشته این گروه در زمان بیشتر رام تن گفت: “زمان را برای جامعه کسب و کار به هضم جزئیات این قانون اما ما امیدواریم که آن را نمی خواهد تحت تاثیر پویایی و مزایای این شهر بزرگ است.”

یک سخنگوی مجلسی گفته است که در حال انجام یک نظرسنجی از عضویت در آن در مورد امنیت ملی و قانون و گفت: آن را به حال هیچ نظر بیشتر در این قانون تا زمانی که این نظر سنجی را تکمیل.

چند کارشناسان حقوقی گفت که قوانین در سرزمین اصلی چین را بهتر قالب از هنگ کنگ مشترک سیستم برای درک قوانین’ نرم افزار. در سرزمین اصلی چین قوانین به طور معمول ارائه گسترده دستورالعمل برای رفتار و ماهیت ممنوعیت واضح تر تنها به عنوان مجری می گیرد گفتند.

“ما دیدن آنچه در آن به معنی در اجرای” گفت: کنت Kedl مدیریت شریک برای چین و شمال آفریقا در کنترل خطرات و ریسک مشاوره شرکت از قانون است. “فقط به این دلیل آنها می تواند به این معنا نیست آنها خواهد شد.”

مربوط به پوشش

  • Infinite ساز به دنبال اعتصاب تعادل به عنوان چین و آمریکا گام تا ژئوپولیتیک فشار
  • Google, Facebook و توییتر تعلیق بررسی هنگ کنگ درخواست برای داده های کاربر

نوشتن به دن Strumpf در daniel.strumpf@wsj.com و James T. Areddy در james.areddy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de