بزرگ با تکنولوژی مقاومتی به رکود مواجه آزمون اول

Coronavirus همه گیر اپل مجبور به تعطیل فروشگاه از جمله آن خیابان پنجم سکونت در شهر نیویورک است.

عکس: اوان Agostini/آسوشیتد پرس

Coronavirus همه گیر ساخته شده است بسیاری از شرکت های فن آوری’ اجناس ضروری تر در راه است که می تواند اضافه کردن به این صنعت قدرت, حتی اگر آن را بلافاصله منعکس شده در پایین خط.

از خرید مواد غذایی آنلاین به اجتماعات مجازی به cloud-computing زیرساخت محصولات و خدمات از شرکت های مانند آمازون.com , Inc., Microsoft Corp. و Intel Corp. را تجربه کرده اند رشد در زمینه کسب و کار خود را که در برخی موارد ممکن است در غیر این صورت گرفته سال برای رسیدن به. که آنها را قادر می سازد برای آب و هوا اقتصادی shutdown بهتر از دیگران و موقعیت آنها را بهتر برای زمانی که جامعه شروع می شود تغییر نسبت به حالت عادی.

تراشه ساز Micron Technology ,Inc. که سود گزارش شده و چشم انداز در ماه گذشته است که ضرب و شتم وال استریت پیش بینی ها انتظار بیشتری در استفاده از تجارت الکترونیکی و آنلاین بازی و جریان سرگرمی به افزایش تقاضا برای محصولات سرور برای برخی از زمان. “این کار از صفحه اصلی اقتصاد است و قطعا قرار دادن فشار بیشتری بر مرکز داده های مورد نیاز” رئیس اجرایی سانجی Mehrotra گفت.

هنوز هم تاثیر کلی بر تکنولوژی شرکت عملکرد مالی بیش از سه ماه است که انتظار می رود مخلوط شود. Facebook , Inc. و, گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. در حال برخورد با یک شیرجه رفتن در تبلیغات. Apple Inc. صادر نادر سود هشدار و آمازون دارای افزایش هزینه برای حفظ کارکنان انبار امن و اضافه کردن جدید کارگران.

سرمایه گذاران شروع به گرفتن دقیق نگاه اجمالی در این هفته به عنوان بزرگ فن آوری کسب و کار از جمله کسب و کار بین المللی ماشین آلات پارسیان و اینتل گزارش نتایج خود را برای ماه مارس سه ماهه. Apple, Facebook, Alphabet, آمازون و مایکروسافت گزارش هفته بعد.

انتظارات بالا هستند به عنوان بزرگ سهام فنی گسترده عملکرد بهتری نسبت به بازار گسترده تر است. آمازون سهام آمار یک رکورد در روز پنج شنبه. مایکروسافت سهام است 13.3% در این سال, در حالی که S&P 500 شاخص پایین است 12.8%. حتی سهام اپل که تا به حال به فروشگاه های پایین تنها 3.7% این سال است.

بحران نیز داده است شرکت های فن آوری فرصتی برای تعمیر برخی از آنها مورد ضرب و شتم پایین شهرت پس از سالها انتقاد از سیاستمداران تنظیم کننده و مشتریان بیش از اتهام ضد رقابتی شیوه های فقیر روابط کار و حفظ حریم خصوصی داده ها. دره سیلیکون شرکت اولین کسانی بودند که سعی کنید برای محافظت از کارکنان با تغییر به کار از خانه و امیدوار کننده به پرداخت idled کارگران ساعتی و بسیاری از شرکت ها با استفاده از ابزار خود را به سعی کنید برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.

“ما از توصیف شرکت های فن آوری مانند Facebook گوگل و آمازون به سوال که آیا یک شرکت خصوصی همیشه باید که دانش و قدرت” گفت: علامت Shmulik یک تکنولوژی-تحلیلگر شرکت در Sanford C. Bernstein. “داده های خود را سریع و موثر پاسخ من فکر می کنم آونگ نوسانات کمی به سمت خنثی یا مثبت است.”

رئیس جمهور تهمت برشمرد جدید دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه برای بازگشایی این کشور گفت: فرمانداران باید یک “مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد از دولت است. عکس: ویلیام Volcov/زوما پرس

در انگلیس در ضد تراست رگولاتور در روز جمعه موقت پاک آمازون سرمایه گذاری در انگلستان به مواد غذایی-تحویل و راه اندازی Deliveroo پس قبلا پیشنهاد آن به رقابت پرداختند و نگرانی است. رقابت و بازارهای سازمان روز جمعه گفت که با توجه به آسیب به Deliveroo را در موقعیت مالی در هفته های اخیر به این نتیجه رسیدند که این شرکت برای خروج از بازار “خواهد بود بدتر برای رقابت از اجازه می دهد آمازون سرمایه گذاری را ادامه دهید.”

آمریکایی ها با تکیه بر محصولات با تکنولوژی بیشتر است.

بازدیدکننده داشته است به وب سایت آمازون افزایش یافته است بیش از 30% در سال بیش از سال در ماه مارس با توجه به رسانه ای-اندازه گیری شرکت کام اسکور, Inc. زوم تصویری Communications , Inc. افزایش تعداد کاربر از 10 میلیون در روز در پایان سال گذشته به 200 میلیون این ماه تبدیل تقریبا یک شبه از یک کسب و کار متمرکز ویدئو کنفرانس خدمات به همه جا راه را برای خانواده ها به اقامت در تماس باشید. مایکروسافت گفت: آن تیم همکاری آنلاین خدمات در 31 مارس وارد شده یک روز رکورد 2.7 میلیارد دقیقه از جلسات سه گانه midmonth شکل است.

Facebook گفت: مجموع پیام در سراسر پلت فرم خدمات افزایش یافته است و 50 درصد در کشورهای در برخورد با ویروس با پیام های ویدئویی بیش از دو برابر. افزایش تعامل کاربر در Facebook ممکن است ترجمه کرده اند به بهبود درآمد به این شرکت هشدار داد کاهش دیجیتال هزینه تبلیغات. هزینه نمایش تبلیغ به Facebook کاربران 1,000 بار کاهش 15% به 25% بین ماه های فوریه و مارس با توجه به آژانس های تبلیغاتی.

یک مشکل مشابه دیده می شود صدمه زدن به گوگل که مشتق اکثر درآمد خود را از فروش آگهی. الفبای اجرایی سوندار پیچای گفت: هفته گذشته شرکت می کند, استخدام.

اپل همچنین انتظار می رود برای نشان دادن ضعف. فروش شرکت برای سه ماه اول با توجه مارس 30 در حال برآورد کاهش یافته است تقریبا 4 درصد به FactSet. گلدمن ساکس کاهش سهام اپل به “فروش” رتبه هفته گذشته طرح 6 درصد کاهش در میانگین قیمت فروش در اپل, تاخیر در معرفی یک 5G مدل و مشتریان به برگزاری موجود در دستگاه های دیگر.

آمازون فروش هر چند انتظار می رود به پرش 22 درصد با توجه به FactSet کمک کرد افزایش خرده فروشی و نقش خود را به عنوان بزرگترین cloud-computing ارائه دهنده. بسیاری از شرکت ها دیده می شود به مراتب بیشتر تقاضا برای خدمات آنلاین از آنها پیش بینی شده بود هل دادن آنها را به صورت فله در ابر استفاده گفت: Daryl Plummer, معاون رئیس جمهور و رئیس cloud-computing تحقیقات گارتنر در.

مایکروسافت در ماه فوریه هشدار داد در آن زنجیره تامین اختلالات از شیوع کروناویروس خواهد دندانه فروش برای آن شخصی-محاسبات کسب و کار در سه ماهه فقط به پایان رسید. تحلیلگران هنوز هم انتظار می رود این غول نرم افزاری به پست 11 درصد رشد فروش را هنگامی که آن را گزارش نتایج در مارس 29. نرمی در PC آن بخش خواهد شد به احتمال زیاد جبران رشد در آن Azure cloud services تحلیلگران UBS گفت.

در اینتل, فروش انتظار می رود به افزایش 16 درصد به گفته تحلیلگران بررسی FactSet با کمک مقایسه با ضعف در ماه-اوایل دوره است. IBM فروش دیده می شود کاهش 2.9% با تحلیلگران پیش بینی خدمات ابری برگزاری بهتر از آن بیشتر سنتی بخش.

شرکت های فن آوری در حال ورود نامشخص در ماه های آینده تا حد زیادی با قوی تر ترازنامه از بسیاری از شرکت های بزرگ است. مایکروسافت, Alphabet, Apple, Facebook و آمازون در میان اکثر نقدی غنی عموم معامله شرکت های ایالات متحده. اپل در ماه ژانویه گفت: آن را به حال بیش از 200 میلیارد دلار به صورت نقدی.

در حالی که شرکت های فن آوری ثروت ممکن است واگرا, صنعت, مدافعان امید نسبی خود را انعطاف پذیری در این زمان بحران خواهد شد که تاثیر ماندگار بر مردم دیدگاه های خود اهمیت.

“تصور کنید که داشتن همان واقعیت از این بیماری همه گیر بدون این ابزار” اریک اشمیت رئیس سابق و مدیر عامل گوگل گفت: اقتصادی باشگاه نیویورک در هفته گذشته.

نوشتن به آسا فیچ در asa.fitch@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو