بزرگ با تکنولوژی خواهد آمد تحت تابش خیره کننده ملی ویژه چهارشنبه به چهار تن از رهبران آن در صورت سوال از اعضای کنگره با هدف مهار آنچه آنها باور دارند که بیش از حد قدرت در دست چند شرکت غول.

از مدیران ارشد— آمازون. AMZN -1.80% com, Inc.’s, جف بزوس, Apple Inc.’s AAPL -1.64% تیم کوک Facebook , Inc.’s FB -1.45% مارک زوکربرگ و سوندار پیچای گوگل—به نظر می رسد قبل از خانه آنتی تراست کمیته فرعی بررسی بازار تسلط سیستم عامل آنلاین.

شهادت خود را می تواند کمک به ایجاد فشار افکار عمومی برای اقدام دولت به خصوص اگر به عقب و جلو با قانونگذاران جدید افزایش نگرانی ها در مورد راه های بزرگ شرکت های فن آوری به کار گیرند.

“این سیستم عامل شده اند مجاز به اجرا وحشی و واقعا از هر گونه محدودیت های” Rep. دیوید Cicilline (D. R. I.) های فرعی رئیس در مصاحبه ای گفت:. “مسئولیت ما این است که برای روشن را چه اثرات عبارتند از عدم وجود رقابت در بازار دیجیتال.”

برای مدیران این فرصت را به مورد که موفقیت خود را ناشی از انحصار قدرت اما از توانایی خود را برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کننده.

چهار شرکت کاهش یافته است به نظر جلوتر از شنیدن. در گذشته آنها در دفاع از خود در برابر شکایت از تسلط بازار با اشاره به این که آنها سرمایه گذاری در سیستم عامل است که کمک به کسب و کارهای کوچک; با رقابت سختی مواجه جمله از یکدیگر و کمک به اقتصاد با به کارگیری بزرگ ایالات متحده حقوقی واجد شرایط.

تمام مدیران اجرائی به جز آقای بزوس قبلا به نظر می رسد قبل از کنگره است. در حالی که آن را غیر معمول نیست برای مدیران از یک صنعت به شهادت با هم—بانک بزرگ رهبران را در سال گذشته — از آن است که نادر برای یک تحقیق کنگره در اوج صنعت ، همانطور که از روز دوشنبه چهار شرکت و Microsoft Corp. به نمایندگی از پنج با ارزش ترین شرکت های ایالات متحده.

دموکرات ها باید به طور کلی شده است مهم ترین قدرت بازار از شرکت های فن آوری, اما برخی از جمهوریخواهان نیز ابراز نگرانی می کند—از جمله اینکه آیا موجود قوانین ضد تراست در حال منسوخ در عصر اینترنت است.

در برخورد با شرکت های رقیب برخی از تکنولوژی غول اغلب عمل در یک درنده مد گفت: Rep. کن باک (R. کولو.). “آنها در حال انجام آن را در راه است که طراحی شده برای کاهش رقابت” آقای باک در مصاحبه ای گفت:. “آن را به عنوان به نظر می رسد به من در حال حاضر وجود دارد یک نیاز برای عمل و برای به روز رسانی قانون است.”

دیگر جمهوری خواهان در کمیته فرعی هستند احتمال بیشتری برای تمرکز بر روی آنچه که آنها به عنوان anticonservative تعصب در میان برخی از سیستم عامل شارژ شرکت ها به طور کلی اختلاف.

با وجود شنیدن موضوع قانونگذاران می توانید بپرسید هر چه می خواهند. هر دو طرف را انتقاد از نحوه شرکت در تنظیم محتوا بر روی سیستم عامل خود با جمهوری خواهان در اغلب شارژ سانسور و بسیاری از دموکرات ها نگران خارجی انتخابات دخالت.

فرمت شنبه شنوایی می تواند کار را به استفاده از شهود. آنها شهادت خواهد شد به طور همزمان و نه به صورت جداگانه—نتیجه شرکت ها به دنبال که می تواند بلانت پایدار فشار بر یک شاهد.

آن را نیز رخ می دهد از طریق ویدیو چت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به جای شلوغ شنیدن اتاق مدیران عامل شهادت خواهد داد از محل خود را انتخاب کنند.

در همان زمان دادرسی می آید با شرکت های تحت بررسی توسط یک یا تعداد بیشتری از مقامات قدرت به اجرا درآوردن قوانین ضد تراست: وزارت دادگستری, کمیسیون تجارت فدرال و دولت به طور کلی وکیل. کمیته فرعی شده و در حال اجرا خود را yearlong پروب و قانونگذاران باید بیش از یک میلیون اسناد و مدارک جمع آوری شده از شرکت ها و رقبای خود از جمله مدیران خود ایمیل کنگره دستیاران می گویند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه عواملی آیا شما فکر می کنم کنگره باید در نظر بگیرید هنگامی که تصمیم گیری که آیا یک شرکت با تکنولوژی ضد رقابتی است? پیوستن به مکالمه زیر.

تمام است که می تواند این سوال احساس بیشتر شبیه به بازجویی. تشکر. Pramila Jayapal (D. بشویید.), که نشسته است در این پنل گفت: اعضای صرف ساعت در جلسات در مورد شرکت و ممکن است رفتار خشک اجرا می شود تمرین سوالات خود را.

کارکنان باید گفت خارج از جلسه می توانید از آخرین پنج ساعت یا بیشتر با هر یک نماینده مجلس با داشتن فرصت های متعدد به سوال بپرسید. “ما نمی خواهیم هر کسی که به سمت چپ از احساس” خانم Jayapal پکتیا میباشد.

این مدیران اجرائی’ آماده سازی شامل صحبت کردن با قانونگذاران عنوان نمونه برای بالا مشخصات جلسات. آقای Cicilline هفته گذشته گفت که او تا به حال گفتگوهای برنامه ریزی شده با آقایان زوکربرگ طبخ و پیچای.

مت Perault یک استاد دانشگاه دوک که شهادت قبل از فرعی در سال گذشته در حالی که کار در Facebook به یاد می آورد آماده سازی با ساعت صحبت کردن نقطه جلسات و مسخره بازجویی. او به خاطر دریافت این مشاوره: “این اساسا غیر ممکن است را به نفع خود. شما در حال تلاش برای از دست دادن.”

آقای زوکربرگ views ریسک برای دادرسی به بالا برای خود و برای Facebook و آماده کرده است و با یک دایره تنگ از خواص کنگره و کارشناسان به افراد آشنا با تلاش. در میان نگرانی های این افراد گفت: پرسش در مورد پتانسیل واگذاری نخست دارایی های Instagram و واتساپ و در مورد درک که Facebook فاقد توانایی حکومت آن قابل ملاحظه سیستم عامل است.

Facebook چهره های متعدد ضد تراست پروب تمرکز در کسب آن از رقبای بالقوه. هیچ یک از این تحقیقات به نظر می رسد در یک مسیر سریع اگر چه FTC تخمگذار زمینه را برای رسوبات از مدیران شرکت.

آمازون خرده فروشی مخالفان شده اند لابی نمایندگان مجلس به درخواست آقای بزوس در مورد محصولات تقلبی رقابت با فروشندگان شخص ثالث در آمازون بازار و مسائل دیگر. آقای بزوس هرگز قبلا شهادت قبل از کنگره و آمازون در ابتدا مقاومت موافقت به او اجازه انجام این کار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

شرکت relented پس از قانونگذاران ارشد علنا خواستار او شهادت به نقل از وال استریت ژورنال گزارش در ماه آوریل است که آمازون کارکنان با استفاده از داده ها از پلت فرم فروشندگان به منظور توسعه محصولات رقیب.

FTC و برخی از ایالات آمریکا ملاقات با آمازون منتقدان به بحث در مورد آن قدرت بازار به گفته افراد آشنا با این موضوع اما نه شرکت و نه تنظیم کننده باید اعلام رسمی بررسی است.

این آنتی تراست پروب به الفبای Inc.’s گوگل در حال پیشرفته ترین با وزارت دادگستری انتظار می رود تا با توجه به فایل این تابستان. محققان با تمرکز بر شرکت تسلط تبلیغات آنلاین و جستجو در هر دو موضوع به احتمال زیاد به آمده تا چهارشنبه.

اپل همچنین مقاومت شهادت شخصی توسط آقای طبخ با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. او به دنبال تمایز اپل با تاکید بر این که مدل کسب و کار خود است که کمتر متکی به مصرف کنندگان اطلاعات شخصی.

وزارت دادگستری است که کاوش فروشگاه App اپل و رسوم مردم آشنا با این موضوع گفته اند. رقبا می گویند این شرکت اعمال anticompetitively در فروشگاه استخراج ناعادلانه پرداخت و علاقه خود محصولات. هفته گذشته اپل ترویج مطالعه انعقاد هزینه توسعه دهندگان نرم افزار پرداخت در خط با کسانی که به اتهام جاهای دیگر.

زودتر جلسات عمومی ارائه سرنخ در مورد شواهد قانونگذاران ممکن است برای قرار دادن مدیران در نقطه. در ژانویه کنگره شنوایی با شرکت های کوچکتر بنیانگذار تلفن همراه و لوازم جانبی ساز PopSockets LLC گفت که او تا به حال شواهد از آمازون قلدری فروشندگان شخص ثالث.

دانشگاه کلمبیا قانون پروفسور تیموتی وو که به نام برای شکستن Facebook خواست قانونگذاران در تابستان گذشته به حکم آقای زوکربرگ ایمیل بحث در مورد سال 2012 کسب Instagram—یک درخواست بود که در میان کسانی که فرستاده شده به این شرکت در ماه بعد.

نوشتن به رایان تریسی در ryan.tracy@wsj.com John D. مک کینون در john.mckinnon@wsj.com و امیلی گلیزر در emily.glazer@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو