بزرگ با تکنولوژی سرمایه گذاران نیاز به شروع به تماشای بروکسل بیشتر از نزدیک

اتحادیه اروپا کمیسیون معاون اجرایی رئیس جمهور, Margrethe بازرگانی یک ارائه در بروکسل در این ماه در رقابت ناعادلانه.

عکس: kenzo tribouillard/استخر/شاتر

برای همه سر و صدا آنها را ایجاد کرده است, اتحادیه اروپا, تلاش برای تنظیم ایالات متحده tech غول نیست دقیقا نگهداری می شود سرمایه گذاران در شب بیدار است. اما که ممکن است شروع به تغییر.

در اوایل این ماه, اتحادیه اروپا, رقابت مجری Margrethe بازرگانی اعلام رسمی پروب به اپل‘s فروشگاه نرم افزار و سرویس پرداخت دو شرکت رشد مناطق. در ضمن آمازون در انتظار آن اتهام ورق و مجریان به دنبال نزدیک در Facebook و گوگل دوباره.

سهامداران شانه ای بالا انداخت تحقیقات مربوط به اپل فقط به عنوان آنها باید قبلی در برابر گوگل و دیگران. اینها چندین ساله جنگ که ممکن است در نتیجه میلیارد دلار جریمه اما تا به حال کمی موفقیت مادی در تغییر مدل کسب و کار شرکت و یا موقعیت رقابتی.

آینده می تواند نگاه های مختلف ، خسته کننده از بن بست کنونی اتحادیه اروپا در حال حاضر در تلاش برای بهبود شانس خود را از موفقیت با ساختن سلاح های بزرگتر و بیشتر آشکار استفاده از سیاست صنعتی.

دو مطرح تغییرات خاص باید از این پتانسیل به upend اروپا عملیات و سودآوری ایالات متحده شرکت های فن آوری از جمله گوگل و اپل و آمازون است که در عمل به اصطلاح دروازه بان سیستم عامل است.

این اولین بار است که یک ابزار جدید برای آنتی تراست مجریان طراحی شده به “آدرس ساختاری خاص رقابت مشکلاتی که رقابت موجود چارچوب نمی تواند مقابله.” با آن که اتحادیه اروپا قادر خواهد بود برای بررسی بازار هر آن فکر می کند ممکن است اوج به نفع یک شرکت و نیروی تغییرات بدون نیاز به اثبات هر کسی رفتار غیر قانونی. بریتانیا دارای یک ابزار مشابه و با استفاده از آن به بررسی سیستم عامل های آنلاین و تبلیغات دیجیتال.

اتحادیه اروپا بازار-بررسی قوانین توسعه یافته بودند به صورت دیجیتال بازارهای اما می تواند در هر بخش. جانباز ضد تراست وکلا نگرانی قدرت های جدید در حال بیش از حد گسترده ای را ترک و شرکت های بزرگ با چند گزینه برای مبارزه با به عقب.

تغییر دوم این است که قوانین و مقررات جدید به نام Digital Services عمل است که جدا از ضد تراست را بدست آورد. آن را ایجاد یک اتحادیه اروپا-سطح تنظیم به پلیس gatekeepers و ممنوعیت آشکار مشترک برخی از رفتارها مانند شرکت دادن درمان ترجیحی برای خدمات خود را.

دیجیتال خدمات یکی از اولویت های اتحادیه اروپا برای مجموعه خود را در یک €2 تریلیون بهبود بسته بندی ماه گذشته—دیگر اینکه انرژی سبز. اتحادیه اروپا به نظر می رسد مایل به استفاده از یک فعال تر سیاست صنعتی نسبت به گذشته آشکارا با هدف ایجاد فضایی برای برخی از منطقه 10,000 کوچک و متوسط-حجم سیستم عامل به چالش فناوری ایالات متحده غول.

اروپا مهم منطقه دره سیلیکون حسابداری برای حدود 23 درصد از اپل درآمد در سال گذشته و 31% از گوگل-صاحب الفبا را به عنوان مثال. علاوه بر این از آنجا اروپایی ضد تراست مقامات شده اند یک trendsetter برای بسیاری از دیگر ملی, مجریان آن رویکرد جدید می تواند تاثیر در سطح جهان است.

درست است هر دو تغییرات هنوز در حال بحث است. مقامات قصد دارند یک پیشنهاد نهایی آماده است برای پایان این سال, اما آن را طولانی تر خواهد بود قبل از هر گونه قدرت های جدید در محل هستند. این بدان معناست که مقامات اروپایی را به انجام در حال حاضر با زمان ضعیف تر قوانین ضد تراست به مبارزه با جدید اپل مورد و آینده آمازون یکی.

بروکسل حمایت نه دور از آن تلاش برای محدود کردن قدرت آمریکا tech غول ، با توجه به این که خود باعث می شود قوانین سرمایه گذاران ممکن است قادر به با خیال راحت چشم پوشی ضد تراست برای بسیاری دیگر.

نوشتن به راشل Toplensky در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im