سوال بزرگ برای مبلمان مارک های: چرا ساخت صندلی برای کسانی که بالاتر از ارتفاع متوسط از جمله قد ،

افراد قد بلند می خرید کردن میخ مناسب است که متناسب با آنها را می توانید به علاوه به اندازه افرادی چون مارک می دانم که وجود دارد یک تقاضا از این گروه های مصرف کننده. وجود دارد در واقع تخصصی فروشگاه پوشاک برای بلند/به علاوه اندازه مردم است.

شما فکر می کنم گزینه های مشابه وجود داشته باشد در مبلمان مارک. اما بیشتر نیست. صندلی یا مبل که بلند و یا به علاوه به اندازه مردم برای پیدا کردن راحت به استفاده از سخت برای پیدا کردن هستند نه فقط در midmarket فروشگاه مبلمان اما حتی در انتهای فوقانی بازار, آفلاین یا آنلاین.

این است یک, بزرگ, بلند, بازار, شکاف در حال انتظار برای پر مشاغل مارک.

چه در خانه و یا در دفاتر تقریبا تمام مبلمان و حتی high-end آنهایی که ساخته شده است نگه داشتن اندازه متوسط داشته باشید. آن را ساده و ساده منطق هر چند که کار صندلی یا تاشو که خوب برای 5’7″ می تواند بسیار discomfiting برای 6’5″.

درست است اکثریت صندلی و مبل و غیره در هر نقطه استفاده می شود توسط مردم در ارتفاع متوسط و بازار caters به مزیت متوسط مانند بسیاری دیگر از دسته بندی محصولات. اما این هم درست است که مبلمان برندها به کمی تلاش اضافی برای قد بلند و به علاوه به اندازه مردم اقلیت مصرف کننده بخش خواهد شد و با خوشحالی پرداخت حق بیمه فروشندگان اتهام ممکن است.

مهندسی-حکیم ساخت مبلمان برای قد بلند و بزرگ مردم نیست بیشتر از یک چالش برای مبلمان مارک. اساسا برای گفتن 6’5″ فرد کیفیت صندلی باید اطمینان حاصل شود پاهای خود استراحت به راحتی بر روی زمین است که بدون نیاز به خم شدن زانو خود را و سر و کمر باید به اندازه کافی پشتیبانی می کند. خیلی از این را می توان با طراحي به طور متوسط صندلی با قابل تنظیم دستگیره.

دستگیره بزرگ چیزی که در اینجا – چند مارک های که تهیه کردن به قد بلند و بزرگ مردم ارائه صندلی با تعداد قابل تنظیم دستگیره. دستگیره پایین tech, کم هزینه و با راندمان بالا راه حل – و آن را از این رو از همه بیشتر تعجب آور نیست چرا همه مبلمان برندها نمی رول از محصولات برای قد بلند و بزرگ مردم است.

مبل های استاندارد صندلی راحتی راه حل در حال حاضر یک کمی چالش بزرگتر وقتی که می آید به طراحی شده برای افراد قد بلند. سه معیارهای کلیدی در طراحی مبل های ارتفاع پشت صندلی عمق و صندلی ارتفاع از کف زمین. و با توجه به این که مردم به طور گسترده ای با استفاده از مبل ها برای کشش از ظهر نیز یک عامل است.

مبل بدیهی است که نمی تواند تنظیم شود و در نتیجه راحتی صندلی برای افراد قد بلند خواهد بود یک بازار تو رفتگی در دیوار. اما دوباره داده می شود که چگونه ناراحت کننده 6’5″ است که در یک مبل طراحی شده برای 5’7″ بلند مشتری خواهد شد با خوشحالی پرداخت حق بیمه به حداقل خرید مبلمان مناسب برای خانه خود را. نزد افراد قد بلند wriggling روی مبل های که بیش از حد پایین برای آنها با زانو بالا باید به سازندگان مبلمان وجود دارد یک بازار در انتظار آنها است.

دوباره مهندسی ساده است. یک صندلی برای یک فرد قد بلند, کسانی که تحقیق انواع بدن و مبلمان می گویند باید در حدود 23-25? عمیق ارتفاع صندلی باید در 15-20? محدوده و پشتی باید در حدود 36? 6’5″ باید یک مبل که 75″ long – اگر او می خواهد به کشش.

لباس از جمله بالا پایان مد لباس برای قد بلند و به علاوه به اندازه مردم شد موفق طاقچه کسب و کار پس از مارک های شناخته شده وجود دارد تقاضا ویژه به تهیه کردن به.

مبلمان مارک های حتی بزرگتر انگیزه. به طور معمول, مبلمان ارتقاء و یا تغییرات چه در دفاتر و یا در خانه اتفاق می افتد نسبتا به ندرت. پیدا کردن یکی دیگر از بازار غذا به غیر میانگین فریم اضافه خواهد topline.

کسانی که بچه ها بلند خواهد شد خود را به مشتریان خوشحال اگر شما می توانید با تهیه کردن به راحتی در صندلی خود اینچ اضافی – که بلند و کوتاه از آن را برای مبلمان مارک.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>