تصویر بزرگ: سرولوژی نظرسنجی باید آغاز سراسر متحده بدون تاخیر. و در بحار به آنها نیاز دارید

هفته گذشته در دهلی نو آغاز بررسی سرولوژيک که اجرا خواهد شد یکی دیگر از 11 روز. این بررسی بر اساس یک نمونه تصادفی از پنج-pillared استراتژی طراحی شده به طور مشترک توسط دولت و دولت مرکزی. آن را جمع آوری 20,000 نمونه برای سنجش میزان گسترش این رمان coronavirus در جامعه است. این اندازه گیری باید آغاز زودتر تمام کشورها آن را به عنوان تقریبا یک ماه پس از ICMR پرچم اهمیت استفاده از سرولوژيک نظرسنجی به راهنمای مداخلات بهداشت عمومی در جریان مبارزه با Covid-19.

آزمون های سرولوژیک است که اندازه گیری وجود یا عدم وجود آنتی بادی های ما را بهتر برآورد که چگونه بسیاری از مردم که تا کنون بدست ویروس. زمانی که ICMR آغاز بررسی سرولوژيک در 69 مناطق در سراسر 21 متحده برای ارزیابی میزان شیوع در پایان مارس نتایج نشان داد که واقعی شیوع در جمعیت ممکن است تقریبا 20 برابر بیشتر از شناسایی موارد است. با توجه به این که استراتژی کلی برای مبارزه با ویروس حول محور تخصیص بهینه منابع محدود خود را دقیق تر اطلاعات کمک خواهد کرد که مقامات پربارتر تصمیم گیری. و در حالی که به ما یک تصویر بهتر از گسترش عفونت در جمعیت سرولوژی نیز همین کار را برای بهبود.

ادامه بررسی در دهلی نو خواهد بود تکرار در فواصل منظم اما این ورزش نیاز به انجام شود در سراسر ایالات – برای کمک به آماده شدن برای دو احتمال زیاد سناریو. یکی از گسترش این ویروس اتفاق می افتد در امواج; کره جنوبی و سنگاپور را ثبت موج دوم. دو, داده, هند اندازه و تنوع قله ها ممکن است متفاوت باشد از لحاظ جغرافیایی. برای این سناریو آماده نیاز به اطلاعات بهتر از دولت که تا کنون جمع آوری شده است. عدم وجود اطلاعات کافی یکی از دلایلی است که چرا برخی از کشورها متوسل به یک دوم مستند حتی قبل از فعالیت در می آید در هر نقطه نزدیک به نرمال.

Niti Aayog نقش مهمی را در هدایت دهلی زمان Covid-19 طرح پاسخ. به آن نیاز دارد در این ساخت به کمک کشورهایی مانند و بیهار طراحی پاسخ خود را در نظر دارد. تا کنون شده است وجود یک ارتباط قوی بین میزان تست و تایید موارد است. متحده که در آن تست شده است محدود نمی شود باید کور به احتمال این که اطلاعات خود را ممکن است به طور قابل توجهی دست کم گرفتن واقعی شیوع. برای زیر خط دار ساده ترین راه برای ارزیابی میزان گسترش ویروس است که از طریق سرولوژی نظرسنجی. ما نیاز به دیدن بیشتر از این در متحده که دریافت کنندگان اولیه بازگشت نیروی کار.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de