بزرگ شرکت های نفتی از دست دادن میلیاردها آماده برای طولانی مدت همه گیر

شورون ال سگوندو پالایشگاه در کالیفرنیا است. این شرکت از دست داد $8.3 میلیارد دلار در سه ماهه دوم.

عکس: کایل Grillot/مهر نیوز

بزرگ شرکت های نفتی را تحمل یکی از بدترین دوم چهارم تا کنون و موقعیت خود را برای طولانی مدت درد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به sap تقاضای جهانی برای سوخت های فسیلی است.

اکسون XOM -4.91% Mobil Corp ارسال شده دوم آن متوالی افت فصلی برای اولین بار در این قرن در جمعه گزارش از دست دادن از 1.1 میلیارد دلار در مقایسه با سود $3.1 میلیارد سال پیش. اکسون ایالات متحده به بزرگترین شرکت نفت تا به حال گزارش نشده است, بازگشت به عقب ضرر و زیان برای حداقل 22 سال با توجه به داو جونز در بازار داده که آمار و ارقام گسترش به سال 1998 است.

“جهانی همه گیر و عرضه بیش از حد شرایط به طور قابل توجهی نهفته ما نتایج مالی سه ماهه دوم با کاهش قیمت حاشیه و حجم فروش” اکسون اجرایی دارن جنگل در بیانیه ای گفت.

شورون Corp. CVX -4.22% روز جمعه گفت آن را از دست داد $8.3 میلیارد دلار در سه ماهه دوم از رقم 4.3 میلیارد دلار سود در مدت مشابه سال گذشته خود را بزرگترین از دست دادن حداقل از سال 1998 است. آن را نوشت 5.7 میلیارد دلار در نفت و گاز خواص از جمله $2.6 میلیارد دلار در ونزوئلا با استناد به عدم قطعیت در این کشور حکومت قدرتمند نیکولاس مادورو. شورون همچنین گفت: این کاهش داخلی آن برآورد آینده قیمت کالاها است.

فراوانی از سوخت های فسیلی همراه با پیشرفت در تکنولوژی برای مهار باد و انرژی خورشیدی فرستاده است قیمت انرژی توفنده در سراسر جهان است. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه از آن همه اتفاق افتاده در یک بار. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

Royal Dutch Shell RDS.یک -4.84% PLC و مجموع SA گزارش ضرر و زیان قابل توجهی در سه ماهه دوم و همچنین در اوایل این هفته به تاثیر این بیماری همه گیر و بدتر شدن چشم انداز بلند مدت برای قیمت کالاها موجب آنها به نوشتن ارزش دارایی های خود را.

این ملال انگیز نتایج تشدید مشکلات برای غول های نفتی که در حال حاضر در تلاش برای جذب سرمایه گذاران و حتی قبل از همه گیر به عنوان نگرانی های بیش از آب و هوا-تغییر قوانین و مقررات و افزایش رقابت از انرژی های تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی ابر آینده برای سوخت های فسیلی است.

منابع نفت و گاز سهام فعال مدیران در 15 سال اخیر با توجه به سرمایه گذاری بانک Evercore ISI. BP BP -3.36% PLC پوسته و مجموع همه معاملات در 30 سال اخیر نسبت به کلی S&P 500. اکسون است که معاملات در پایین ترین سطح آن به S&P 500 پس از سال 1977 با توجه به بانک.

بسیاری از شرکت های نفتی به دنبال حفظ سرمایه گذاران با وجود کاهش رشد اقتصادی و سود در طول دهه گذشته با پرداخت سنگین, سود, اما کسانی که پرداخت به اثبات سخت به حفظ طول بیماری همه گیر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

قیمت نفت را تثبیت در حدود 40 دلار در هر بشکه رسید ارائه متوسط برای کمک به صنعت پس از آمریکا نفت منفی شد برای اولین بار در ماه آوریل است. اما هیچ یک از بزرگترین شرکت های نفتی در حال حاضر پیش بینی بهبود سریع به عنوان کشور همچنان به مبارزه با حاوی coronavirus.

شورون اجرایی مایک Wirth گفت شرکت او در مواجهه آینده نامشخص برای تقاضای انرژی و نمی تواند پیش بینی قیمت کالا با اعتماد به نفس در حال حاضر.

“ما انتظار داریم یک متلاطم اقتصاد و بازار متلاطم” آقای Wirth در مصاحبه ای گفت: در اوایل این ماه. “این همه بستگی به ویروس ها و سیاست های مصوب برای پاسخ به آن است.”

فروشگاه های ایالات متحده بنزین و دیزل افزایش یافت در هفته گذشته با توجه به داده های دولت منتشر شد چهارشنبه. که نشان می دهد کاهش در تقاضا برای حمل و نقل و سوخت که در حال شروع به دوباره بجای اول برگشتن در این تابستان و کلیدی صنعت بازیابی گفت: تجزیه و تحلیل داده های شرکت Rystad انرژی است. در همین حال تقاضا برای سوخت جت است که دوره نقاهت بعد حتی آهسته تر از بنزین است و ممکن است به طور کامل به گزاف گویی تا 2023 با توجه به Bank of America Corp

آمریکا قیمت نفت بسته زیر 40 دلار در هر بشکه پنج شنبه برای اولین بار در سه هفته.

“Covid-19 توسط فیل در اتاق و آمریکا تلفات عبور از نقطه عطف 150,000 گسترش نگرانی به هر نوع بازار و کالاها بیش از حد” گفت: Rystad تحلیلگر Bjornar Tonhaugen.

یک پمپ جک عامل در مقابل یک دکل حفاری متعلق به اکسون در نزدیکی حفرههای جدید, مکزیک. برخی از تحلیلگران پیش بینی اکسون ممکن است کاهش سود خود در سال 2021.

عکس: نیک آکسفورد/ایسنا

برای کل سه ماهه دوم آمریکا قیمت نفت به طور متوسط 28 دلار در هر بشکه و قیمت نفت خام برنت به طور متوسط حدود 33 با توجه به داو جونز در بازار, اطلاعات قیمت در که حتی بزرگترین شرکت های نفتی مبارزه به نوبه خود سود تحلیلگران می گویند.

در حالی که شاخص های اصلی بهبود از زمانی که آنها کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در سال, نفت و گاز, سهام همچنان به تاخیر وجود اندکی جهش در قیمت کالا به عنوان برخی از سرمایه گذاران از دست دادن ایمان در شرکت مدل کسب و کار.

بسیاری از بزرگترین شرکت های انرژی از جمله شورون و اکسون را برای سال استفاده می شود یکپارچه مدل کسب و کار که در طول تاریخ به آنها اجازه آب و هوا ترین شرایط بازار است.

با داشتن چاه های نفت و گاز همراه با پایین گیاهان برای تولید محصولات تصفیه شده مانند بنزین و مواد شیمیایی این شرکت ها شد و طولانی قادر به سرمایه گذاری در یک بخش از کسب و کار خود و صرف نظر از اینکه قیمت نفت بالا بود یا پایین.

اما این مدل موفق به ارائه قوی می گرداند برای بیشتر از یک دهه گذشته به عنوان جهان مواجه شده پر از سوخت های فسیلی باعث شده در قسمت توسط امریکا fracking بوم و آن را حفاظت از شرکت ها در حال حاضر با توجه به Evercore ISI تحلیلگر داگ Terreson.

بزرگترین شرکتهای نفتی غربی سرمایه گذاری در حدود 1.2 تریلیون دلار در رشد پروژه ها در طول دهه گذشته با توجه به Evercore سرمایه گذاری بانکی مشاوره شرکت در حالی که خود را در ترکیب بدهی و افزایش حدود 200 میلیارد دلار بیش از مدت مشابه.

“این سخت است برای حمایت از این ایده است که یکپارچه مدل ایجاد کرده است بسیاری از ارزش برای سهامداران” آقای Terreson گفت. “Broad-بر اساس ارزیابی مجدد از سرمایه مدیریت برنامه های در روغن مورد نیاز است در این نقطه است.”

شرکت نفت مجبور شده اند به نگاهی دراماتیک به ساحل تا امور مالی خود را در ماه های اخیر از جمله برش دهها میلیارد دلار از بودجه خود را و تخمگذار کردن هزاران نفر از کارکنان.

اکسون که قبلا فاش 30 درصد کاهش به هزینه های سرمایه ای در سال 2020 گفت: در روز جمعه که آن را “شناسایی پتانسیل قابل توجهی برای اضافی کاهش” است و اکنون در حال انجام یک بررسی جامع از کسب و کار خود و اضافه کرد که این امر با ارائه جزئیات زمانی که طرح نهایی هستند.

پوسته شده است در میان تهاجمی ترین تصمیم گیری در مارس به کاهش سود خود و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم برای اجتناب از نیاز به قرض به صندوق آن است.

پوسته گزارش سه ماهه دوم از دست دادن $18.4 میلیارد دلار در روز پنج شنبه که شامل $16.8 میلیارد نوشتن به پایین در حالی که فرانسوی غول مجموع ارسال شده 8.4 میلیارد دلار رسید دست دادن از جمله $8.1 میلیارد نوشتن به پایین. هر دو شرکت گزارش سود خالص قابل انتساب به سهامداران یک پروکسی برای سود خالص. ConocoPhillips نیز ارسال شده 1 میلیارد دلار از دست دادن پنج شنبه. BP PLC گزارش روز سه شنبه.

شورون و اکسون قول داده اند که آنها را حفظ سود سهام خود را مشاهده توسط بسیاری از سرمایه گذاران به عنوان جذاب ترین بخش از داشتن سهام خود را. اما هر دو شرکت دارند و در بیشتر بدهی های این سال است. برخی از تحلیلگران پیش بینی اکسون ممکن است مجبور به کاهش سود خود در سال 2021 اگر شرایط بازار نمی یابند.

اکسون آن سود سهام پرداخت هزینه شرکت تقریبا 15 میلیارد دلار در سال است. بدهی این شرکت رشد $8.8 میلیارد دلار در سه ماهه با توجه به Goldman Sach Group Inc., که گفت: اکسون نیاز قیمت نفت حدود 75 $در هر بشکه در سال 2021 به پوشش آن سود سهام پرداخت از جریان نقدی. اکسون گفت: آن را نمی خواهد را در بدهی های اضافی.

دن Pickering مدیر سرمایه گذاری رئیس انرژی شرکت سرمایه گذاری Pickering انرژی شرکای LP گفت: این صنعت می تواند زنده ماندن در 40 $نفت اما نیاز به طور قابل توجهی قیمت های بالاتر به رشد است. به گفته آقای پیکرینگ که گفت او دارای سمت کوچک در شورون و اکسون نفت, شرکت را به ادامه کاهش هزینه برای آینده قابل پیش بینی.

“شما رو به فرض که این جهانی است که ما در حال رفتن به در آقای پیکرینگ گفت. “و اگر این است که جهان ما در حال رفتن به در ساختار هزینه بیش از حد بالا است.”

نوشتن به کریستوفر S. Matthews در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im