واشنگتن

جو بایدن جاروب به پیروزی در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا به طور فزاینده کشیدن دور با یک دموکرات ریاست جمهوری اولیه طرح میتوانست توسط coronavirus و ایجاد فشار بر برنی ساندرز به رها کردن مبارزات انتخاباتی خود را.

معاون سابق رئیس جمهور در سومین شب بزرگ در بسیاری از هفته آمد در روز سه شنبه در میان فوق العاده ای از عدم قطعیت به عنوان دموکراتیک مسابقه برخورد با تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس است که تعطیل زیادی عصری زندگی آمریکایی. نظرسنجی بودند توقیف در اوهایو و اگر چه انتخابات رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده در سه ایالت دیگر انتخابات کارگران و رای دهندگان گزارش مشکلات.

هنوز هم آقای بایدن تلاش خود را برای حزب نامزدی در حال حاضر به نظر می رسد به خوبی در دسترس است. او سه نفر از برنده خود را دو برابر نماینده مسافت بیش از آقای ساندرز به معاون سابق رییس جمهور و تقریبا غیر قابل عبور منجر شود. بالا رهبران دموکرات و اهدا کنندگان نیز به طور فزاینده ای به صف پشت سر آقای بایدن به عنوان بهترین گزینه به مربع خاموش در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

با استفاده از یک livestream به آدرس حامیان خود در ایالت دلاور آقای بایدن به نظر می رسید آماده به حرکت در گذشته های اولیه. او به پرداخت ادای احترام به سناتور ورمونت برای پیشبرد مسائل کلیدی مانند مراقبت های بهداشتی مناسب و مبارزه با تغییر آب و هوا.

“سناتور سندرز و هواداران خود به ارمغان آورده اند قابل توجه و شور و سرسختی به همه این مسائل است. با هم آنها را منتقل اساسی مکالمات در این کشور” آقای بایدن گفت. “بنابراین اجازه دهید به من می گویند به خصوص به جوان رای دهندگان که الهام گرفته شده اند سناتور سندرز من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است. من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم.”

با استثنا از داکوتای شمالی و جزایر ماریانای شمالی آقای ساندرز نشده به ثمر رساند و یک پیروزی از سه شنبه در مارس 3. او ساخته شده بدون حرکت فوری در روز سه شنبه برای تماس با آقای بایدن به گفته افراد آشنا با این وضعیت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به صحبت می کنند برای نامزدها. طی سخنان در اوایل شب آقای ساندرز گفت: کمی در مورد آینده این مسابقه و به جای تمرکز بر شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به طور رسمی مسجل جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری پس از مواجهه با حداقل مخالف است.

اما بسیار از این اقدام شد و در سمت دموکراتیک که در آن بالاتر مجموع رای در برخی از ایالت های مهم پیشنهاد شور و شوق است که حتی coronavirus نمی تواند باشد. مشارکت در فلوریدا دموکراتیک اولیه پیشی گرفته 1.7 میلیون که بازیگران برگه های رای چهار سال پیش.

آقای ساندرز’ مسیر به نامزدی است که به سرعت باریک و برخی از دموکرات ها در حال حاضر خواستار او را به رها کردن در نام حزب وحدت. برترین مشاوران باید گفت که او با توجه به اینکه چشم انداز سیاسی می تواند نگاه های مختلف به عنوان ویروس همچنان به تغییر شکل زندگی در سراسر کشور است.

هنوز مسابقه به طور فزاینده به نفع آقای بایدن. او حفظ قدرت در روز سه شنبه با آمریکایی های آفریقایی تبار و رای دهندگان مسن تر که مشخصه مبارزات انتخاباتی خود. او همچنین به نظر می رسد به دور تراشه در آقای ساندرز’ قبلی استفاده با اسپانیایی که به او کمک کرد تا برنده نوادا و کالیفرنیا در اوایل مسابقه.

در فلوریدا, سکس از کون, لاتینی ساخته شده حدود 20 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان و آنها تا حد زیادی طرفه با آقای بایدن. معاون سابق رئیس جمهور دریافت پشتیبانی از 62 درصد از پورتوریکو رای دهندگان و 57 درصد از کوبا با توجه به AP VoteCast گسترده بررسی اولیه رای دهندگان.

بهداشت عمومی و اقتصادی ویران ایجاد اغتشاش توسط coronavirus خواهد شد با این حال تاثیر گذاری در چگونگی ریاست جمهوری مسابقه گستراند.

تظاهرات و دیگر حوادث بزرگ شده اند لغو شد. کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز خواست متحده با آینده مقدماتی برای گسترش رأی-با-ایمیل و غایب انتخابات به عنوان رای دهی ساعت – تلاش برای اطمینان اولیه نیست بیشتر مانع رفتن به جلو.

“حق رای به بنیاد دموکراسی ما و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای محافظت و گسترش است که حق به جای آوردن روند دموکراتیک به توقف” آقای پرز در بیانیه ای گفت.

اما این آسیب ممکن است در حال حاضر اتفاق افتاده است.

چهار متحده – لوئیزیانا, گرجستان, کنتاکی و مریلند – پیوست اوهایو در حال حرکت به عقب براند آینده خود مقدماتی و دیگران ممکن است در عین حال انجام این کار است. که اتحاد چپ دموکراتیک اولیه تقویم خالی تا مارس 29 زمانی که پورتو ریکو برنامه ریزی شده است برای رفتن به پای صندوق های رای. اما جزیره رهبران در حال کار برای برنامه ریزی مجدد انتخابات وجود دارد ،

این بدان معناست که هیچ جا وجود دارد برای آقای ساندرز برای به دست آوردن زمین در آقای بایدن در هر زمان به زودی حتی اگر او می تواند پیدا کردن یک راه برای سوار شدن یک افزایش ناگهانی.

حداقل یکی از آقای ساندرز’ top مشاوران chided مقامات حزب برای رفتن به جلو با رای گیری در روز سه شنبه.

“حزب دموکرات به درستی berates ایران برای نادیده گرفتن دانشمندان هشدار در مورد تغییر آب و هوا” دیوید sirota را از دست توییتی. “همان Dem حزب فقط نادیده گرفته دانشمندان و هشدارهای & تحت فشار قرار دادند تا همچنان در شخص انتخابات در طول کشنده آنفلوآنزای مرغی به جای به تاخیر انداختن تا زمانی که رای توسط mail.”

وجود مشکلات در سراسر کشور در روز سه شنبه. در ایالت ایلینوی به عنوان مثال وجود یک فشار به نقل مکان در حدود 50 منطقه شیکاگو حوزه های رأی گیری و پس از مکان لغو شد در آخرین لحظه.

جیم آلن سخنگوی هیئت مدیره شیکاگو کمیسیون انتخابات گفت: هیئت مدیره خواسته لیبریا J. B. پریتزکر در هفته گذشته به لغو فرد رای دادن, اما فرماندار خودداری کرد. آقای پریتزکر مقابله است که دولت قانون را نمی کند به او این قدرت را به تغییرات گسترده که در انتخابات مقامات می خواستم.

“اجازه بدهید به شما بگویم این است: آن است که دقیقا در زمان هایی از این دست که در قانون اساسی مرزهای دموکراسی ما باید احترام بالاتر از همه چیز. و اگر مردم می خواهند به من انتقاد که خوب پیش بروید” فرماندار گفت.

وجود ندارد و مشکلات در همه جا ، مل Dockens یک پیر کوچک-کسب و کار صاحب رای در ققنوس حومه شهر گلندل و گفت: این انتخاب سختی بود. اما او رفت و برای آقای بایدن چرا که او فکر می کردم آقای ساندرز’ مترقی نمایش ها ممکن است خاموش کردن برخی از دموکرات رای دهندگان.

“این همه در مورد electability” آقای Dockens گفت. “این است که من اصلا اعتماد برنی ساندرز اما من اعتماد [بایدن] کمی بیشتر است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسندگان لایحه بارو در آتلانتا کتی Foody در شیکاگو و ست Borenstein و الکساندرا Jaffe در واشنگتن کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو