خداحافظی به سرخوردگی & ترس

Covid بحران دیده می شود مردم به شدت حلق آویز بر روی روابط حلق آویز بر روی امید حلق آویز در به شغل و مردم خود را حلق آویز با نا امیدی! به عنوان زمان می گذرد مردم در حال ظهور سرخورده و دلسرد منزجر disenchanted, بی ربط و عمیقا مضطرب. جادویی “من خیلی خوشحالم که در خانه با خانواده” است که با پوشیدن لباس نازک و خوشنودی است جای خود را به نا امیدی. آن بوده است بسیار زمان تست تنها برای افراد و زوج ها و خانواده ها. بسیاری تجربه شده است آموخته شده, بیان شده و تصمیم گرفت. چه هزینه برای آزادی خود را? به صورت عادی? برای شادی ؟ برای انتخاب ؟ این بسیار ساده است… تمام طول می کشد تصمیم درست! من می دانم بسیاری از کسانی که می ترسند به کوچک خود زندگی می کند و تغییرات را به دلیل “اجتماعی شرم” و “بازنده بودن” در چشم اجتماعی خود را تنظیم کنید. آیا شما واقعا می خواهید به بسیار دشوار و استرس وام و ناامنی فقط برای قرار دادن بر روی صورت شجاع برای افرادی که خیلی سریع به لعنت شما ؟ چرا بر روی زمین چشم کنجکاو و یا تیز زبان از کسانی که نمی مراقبت در مورد شما می خواهید به زندگی می کنند زندگی خود را در فلج?

از نظر مالی این تصمیم درست است که طول می کشد فشار شما در این مقطع و به شما می دهد فضای تنفس برای بازیابی و بازسازی است. شما باید به انجام آنچه که برای شما کار می کند و نه تمرکز بر چگونه زندگی کردن را به توهمات ایجاد شده برای دیگران که در راه, در واقع ممکن است در همان قایق به شما و به همان اندازه ترس و یا egoistical به آن را نشان می دهد. عاطفی نیز وجود دارد بسیاری از مردم که فقط به اندازه کافی بود. آنها خسته از قرار دادن بر روی چهره های خندان خسته از تخلیه خسته از مبارزه خسته از در حال اجرا, خسته ام از تظاهر. تصمیم درست این است که برای جلوگیری از تظاهر و با پیدا کردن راه های ساخت در واقع شما لبخند. اصلاح زندگی خود را اصلاح حق خود را به انتخاب و به اصلاح شادی خود را. کسانی هستند که عمیقا غوطه ور در نماز و معنویت.

برخی از آنها اتصال قدردانی برخی از ترس و برخی به عنوان وسیله ای برای فرار از واقعیات است. وجود دارد هیچ راه راست حق هیچ گونه دلیل اما آنچه مهم است این که آیا آن را در واقع شفا بخش از شما و شما بیشتر متمرکز و قوی تر و یا آن را فقط کار به عنوان یک چشم بسته ؟ همچنین شما باید سوال اگر با تنظیم به معنویت شما در تنظیم به نیازهای خود و نیازهای کسانی که شما یک مسئولیت نسبت به. شادی خود را خارج قسمت pre-Covid طول Covid و پس از Covid به طور کامل وابسته به انتخاب های خود را. به اندازه کافی بحث شده است, بازدم, regurgitated و پرتاب در شما در طول 4 ماه گذشته. پایان دادن به زندگی در ترس زندگی در بدبختی زندگی در یک حباب. جهان خارج از خود را covid حاوی حباب های بزرگ و با شکوه و پر است بنابراین فرصت زیادی برای تجربه بسیار است. برای رسیدن به ریشه و از بین بردن این وضعیت و positition از Covid در زندگی خود را به عنوان خوانده شده تا در آن آمار و اطلاعات در مقابل سایر بیماری ها مانند سل و تحقیقات برخی از “تئوری های توطئه” درباره این ویروس و din کردن هیستری. چشمان خود را باز کنید و در نتیجه زندگی خود را به بسیاری از امکانات…. به خصوص این یکی مربوط به انتخاب شخصی است.

1. به دلیل Coronavirus ترساندن من واقعا می ترسم از ساخت با دوست دختر من. او همسایه من است اما حتی او ناراحت کننده دست زدن به من و یا در آینده خیلی نزدیک به من. آیا این فقط یک ترس ؟ یا ما واقعا باید خودداری از گرفتن فیزیکی?

اولا هر آنچه شما اعتقاد دارم که شما را آشکار خواهد کرد. ثانیا این ویروس بسیار مسری است و شانس هستند که اکثریت جمعیت, اگر نه همه آن را دریافت کنید. آیا شما بدون علامت خفیف علامتی و یا رنج می برند این چند روز شما بستگی دارد سطح ایمنی. بنابراین تمرکز بر حفظ آن پس از ویروس ها عبور می کند مانند یک نرمال. ثالثا پارانویا در مورد کوروناویروس پوچ است. لطفا به عنوان خوانده شده تا در آمار یا من گذشته ستون برای گرفتن ایده از چگونه آن را overhyped و چگونه این ترس روان که کشنده تر از ویروس..

2. من هستم 48 ساله که دارای 16-year-old daughter. همیشه از این مستند را آغاز کرده است دختر من بوده و هزینه های زیادی از زمان روی لپ تاپ خود را در اتاق خود. قبلا او مجاز به استفاده از لپ تاپ خود را تنها برای مدت زمان محدود و آن هم به صورت علمی هدف. اما در حال حاضر او آن را نگه می دارد با او تمام روز. در حالی که او می گوید که او مشغول حضور در سخنرانی آنلاین و ارسال تکالیف من واقعا نگران به خصوص با توجه به این واقعیت است که برخی از اخلال در حوادث مربوط به چند نوجوانان آنلاین رفتار آمده است نور را در کشور ما در سالهای اخیر است. در حالی که من نمی خواهم دخترم را به فکر می کنم که من کنجکاو در, من واقعا می خواهید به نگه داشتن یک برگه در آنچه که او انجام شده است آنلاین.

در این نقطه تنها پنجره ای به جهان است. به عنوان یک نوجوان آن را خسته کننده برخورد با پدر و مادر و مستند و در سطوح باید فوق العاده دشوار است با سطح بلوغ بودن فقط 18! به عنوان یک پدر و مادر شما نمی توانید کنترل کنید که چه اتفاقی برای او و یا می آید راه خود را آنچه شما می توانید آموزش ها مهارت های مقابله ای و رفتار مناسب (نه فضیلت که ذهنی) کمک به او و قدرت او و راهنمای او و نشان می دهد او به شما عشق و اعتماد خود را که شما همیشه وجود دارد برای او باید او نیاز به کمک و یا یک شانه برای گریه در.

3. من 30 سال معلم است. من شده است در حال اجرا یک کسب و کار با بهترین دوست من برای چند سال گذشته به مکمل درآمد من است. از آنجایی که من بیش از حد با کار من و پس از من کورکورانه اعتماد دوست من من هرگز بررسی حساب های که به طور جدی. اما در حال حاضر که من یک مقدار زیادی از زمان من شده اند با ریختن بیش از گذشته حساب و من شوکه به پیدا کردن اختلاف. در حالی که من می خواهم به این موضوع من نمی خواهید برای پایان دادن به دوستی ما از سال است. لطفا پیشنهاد یک راه…

اجازه دهید من این حق! دوست شما تقلب شده است شما برای سال و شما هنوز هم می خواهید به نگه داشتن دوستی ؟ اگر من به شما بود من می خواهم نوشتن این حساب به وضوح و ایجاد یک لیست از اختلاف و می گویند: “خوب! من در نهایت به این حساب که من خیلی شلوغ بوده است قبل از! من بزرگ نیستم بدانند با چنین مسائل بنابراین من به کمک شما نیاز به درک چه چیزی ایستاده در این کتاب و دوست دارم به وضوح در آن است. اگر او حاضر به پاسخ من می خواهم دوستی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>