بهارات می توانید’ t be امن بهشت ؟

به عنوان است که به نظر می رسد که بهارات باید تبدیل به یک پناهگاه امن و بهشت برای تمام مهاجران و نفوذی که در آن soever آنها ساکن که در اعتراض به تابعیت متمم قانون (CAA) و NRC در Shaheenbagh در دهلی و چند مکان دیگر در کشور است که صادقانه در حال انجام بیش از گذشته بیش از پنجاه و پنج روز. در حالی که کشورهای غربی مانند آمریکا و انگلستان و بسیاری از کشورهای در حال نگه داشتن سخت افروزی و تدابیر امنیتی برای حفاظت از مرزهای ملی از نفوذی ها و دیگر مهاجران همان سیاست است که بسیار نیاز به ساعت برای بهارات است که مخالف توسط یک جامعه خاص و به اصطلاح ناجی به نام سکولاریسم. در واقع ادامه تحریک شده بسیار خشونت آمیز و خونین گذشته در ماه دسامبر 2019 جایی که بسیاری از مردم کشته شدند از جمله پرسنل پلیس علاوه بر ایجاد صدها میلیون از اموال عمومی تقریبا در سراسر کشور است.

اما محوری و حرکت در پشت جریان های سیاسی نشان می دهد ارائه شده توسط احزاب مختلف سیاسی برای پرورش و تحکیم مربوطه رای-بانک ها در نتیجه ساخت آن را باطل بازی از رای بانک سیاست بین Bhartiya Janata Party (BJP) و تقریبا بقیه از دیگر احزاب سیاسی. این است که چرا این احزاب سیاسی هستند که بارها و بارها harping تقریبا این مسائل با در نظر گرفتن طرف یا به نفع و یا علیه فقط به تحریک جمعی از احساسات. حتی آن دسته از احزاب سیاسی است که از نظر این قانون مناسب و همچنین بسیار به موقع نیز در مخالفت با آن به عنوان تبعیض آمیز با مسلمانان به دلیل آن را در نظر آنان خلاف روح سکولاریسم به عنوان مندرج در قانون اساسی هند.

در واقع این وظیفه اصلی و اساسی تعهد بی جی پی به رهبری NDA دولت در مرکز برای اطمینان از امنیت ملی و یکپارچگی کشور است که به خصوص در معرض خطر جدی ناشی از نصب چالش های تروریسم و همچنین مبارزه با تروریسم جهانی از جمله مداوم تروریسم مرزی بودن صادر شده از پاکستان همراه با به طور منظم نفوذ توسط تروریست ها پنهان آن و نیز به دلیل رسوخ به سرزمین های هندی توسط نیروهای چینی. بیشتر هر دو پکن و اسلام آباد به طور مداوم تبانی علیه بهارات منافع ملی به عنوان آنها در حال خم جهنم به اندازه برش سریع بالا بردن مشخصات هند نه تنها در آسیا بلکه در تمام جهانی انجمن در این مقطع مهم زمانی که جهانی و جغرافیای سیاسی در حال تغییر به سمت شرق. اضافه شده به این تهدیدات هستند همیشه در حال افزایش تعداد مهاجران غیر قانونی ورود به داخل قلمرو این کشور از طریق آن مرزهاي جنوبی بنگلادش و پاکستان و افغانستان و میانمار و غیره. با وجود چنین سناریو ترسناک امنیت ملی در هند بسیاری از غیر BJP احزاب سیاسی در ادامه تلاش های خود را به اجازه اعتراض به جلو حرکت می کند به هر حال با گذشت هر روز به طوری که مربوطه رای-بانک ها ممکن است دست نخورده باقی می ماند و یا حتی افزایش به نفع خود, بنابراین به عنوان برای اطمینان از پیروزی خود در دهلی مجمع انتخابات است. آن است که عجیب و غریب است که حتی پس از تکمیل بیش از پنجاه و پنج روز از اعتراضات در Shaheenbagh این معترضان هنوز ابراز تمایل خود را به صحبت کردن با دولت و با نظر به حل و فصل موضوع در خطر است.

آنها هیچ هیئتی که هنوز به نمایندگی از آنها که ممکن است بحث در مورد ادامه logjam با دولت بنابراین به عنوان برای رسیدن به یک راه حل دوستانه. این نشان می دهد که آنها هیچ دلیل واقعی برای ادامه تحریک و فقط می خواهید به ابرو-ضرب و شتم اتحادیه دولت به رهبری NDA به طوری که آن را ممکن است لغو کا و برنامه ریزی های آینده برای NRC برای همیشه لطفا برای. بدیهی است که این امر باعث تقویت روحیه می شود, نفوذی که می خواهند برای بی ثبات کردن کشور در دستور ما همسایه به خصوص پاکستان و چین است. در واقع خود را از ادامه نفوذ و در نتیجه حل و فصل در داخل هند در حال حاضر تغییر جمعیتی مشخصات از کشور است. به عنوان آشکار تمام این شبه سکولارها هستند امروز بسیار نگران با توجه به تصویب کا چرا که باعث خواهد شد آنها را عزیز نظر رای در انتخابات آینده در کشور است. در حالی که واقعی ذینفع از عمل مي باشد. هندوها سیک ها بودند بودایی ها پارسها و مسیحیان بدون شک واقعا نیازمند اقلیت رنج می برند که سرکوب وحشیانه و انواع مختلف دیگر از غیر انسانی و وحشیانه سرکوب در پاکستان و بنگلادش و همچنین در افغانستان و بنابراین Ahamadia های هزاره و Pashtoons فرقه در جامعه مسلمان بیش از حد آن نیز رنج می برند درمان مشابه با اکثریت مسلمانان به ویژه در پاکستان است. هر چند این دو و مانند دیگران نیز ممکن است تقاضا همان حقوق شهروندی در بهارات اما آنها بسیار بخشی از کشورهای اسلامی و نگرانی های خود را دارد البته نه این که از بهارات مسئولیت. آنها باید به دنبال درمان خود را در کشورهای مربوطه.

دوباره به عنوان آشکار بی جی پی را در تحکیم آن رای بانک از طریق این وضع و در نتیجه لذت بردن از میوه از قدرت برای مدت زمان طولانی برای آمدن. اما این به احتمال زیاد واقعیت تلخ بسیار خيره كننده تمام این غیر BJP گروه بندی آنها به عنوان طولانی بود موفق به نگه داشتن BJP دور از قدرت اعلام آن به عنوان نجس. در واقع این احتمال وجود دارد ترس است فراموش نشدنی آنها را بسیار خود را به عنوان سیاسی مغازه ها در آستانه بسته شدن دائمی. متاسفانه این غیر BJP احزاب سیاسی هستند صادقانه آواز همان تن با توجه به تحت الشعاع قرار BJP توسط یک بار دیگر castigating آن را به عنوان نجس.

پس از همه, بهارات نمی تواند تبدیل به یک نرم مرتع برای همه نفوذی و مزاحمان به لذت بردن از امن-بهشت در قلمرو آن که پس از آن به افراط جنایی و فعالیت های تروریستی علیه منافع ملی کشور است. در برابر این ظهور سناریو ترسناک بهترین دوره خواهد بود برای شکست چنین شبه سکولارها برای همیشه لطفا برای هر کدام از احزاب سیاسی رفتار می کند در این شیوه به طوری که علت واقعی رفاه مردم در بزرگ ممکن است انجام شود و منافع مشترک بشریت ممکن است خدمت در سمت راست به صورت جدی. آشکارا نقش ما مردم هند (بهارات)می شود بسیار مهم در اینجا که در حال حاضر باید متحد برای خاطر وحدت و یکپارچگی کشور و همچنین منافع مشترک خود را با غلبه بر آنها خرده و باریک خودخواه منافع تعریف شده در شرایط بازیگران, جامعه, زبان و منطقه و…. به طوری که بهارات به عنوان یک ملت ممکن است دوباره تقویت و تثبیت. این اتفاق ممکن است به عنوان چیزی فراتر از انسان تلاش.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو