Bhairava: نهایی شکل ” من ” آگاهی

توسط Vijay Hashia

این Trikha فلسفه کشمیر Shaivism است که الهیات آگاهی جهانی غیر دوگانگی مفهوم شبیه به چیت, Brahmn در ودانتا. Trikha به معنی سه واقعیت هستند شیوا شاکتی و جهان عالم صغير و عالم کبير (شخصی روح).

همه چیز در حال تظاهرات نهایی آگاهی از آن تکامل یافته جهان است. این جهان فوق العاده است که آگاهی در انعکاس بی شمار و منحصر به فرد اشکال زیبا و جلوه ای از شاکتی متقابلا ایجاد شده توسط اقتباس موضوع و هدف دیده می شود به عنوان ” من ” و “این”.

Paramashiva عالی غیر در حال تحول بالغين و unmanifest مطلق. آشکار مطلق است شیوا هستم. شاکتی انرژی. هر دو unmanifest و آشکار مطلق هستند و خلاق خود را از قدرت و در نتیجه جدایی ناپذیر. روح همه یکی با Paramashiva مطلق آگاهی را فراموش کرده اید با توجه به جهل. اما از طریق علم می توان تشخیص یک طبیعت الهی و تبدیل به آزاد.

معنوی روح گرفتار در ذهن توهم محدود قدرت و دانش و تمایل در زمان و فضا است. روانی, روح, purusha موضوع prakriti شی; عقل و ذهن و نفس; پنج حس ادراک شنوایی, احساس, دیدن, مزه بو; چهار اقدام عناصر – صحبت کردن, دست زدن به, حرکت, حذف; شش عناصر ظریف ادراک – طعم, بو, فرم تماس, صدا, تولید مثل و پنج ناخالص عناصر – اتر و هوا و آتش و آب و زمین را تشکیل می دهند Tattvas.

جهان گسترش شاکتی در هر هواپیما الهی نهفته است که به طور مداوم در حال تحول است. است که ایجاد و گسترش و انقباض اما همه در ارتعاش موج یا حرکت از آگاهی است. چرخهای حرکات internalisation و externalisation رخ می دهد در درون آگاهی در بالا هواپیما شیوا-شاکتی.

ماهیت پویا آگاهی توصیف spanda خود به خودی لرزش از آگاهی جهانی به عنوان یک بیان از آزادی و قدرت است. مطلق است استعاری به عنوان نور و بازتاب آگاهی است.

الهی بازی است که نتیجه طبیعی ضربه آگاهی برای بیان کلیت آن خودشناسی در عمل ضربه ناشی از عشق است. شیوا و شاکتی به عنوان کیهانی دو اصل طبیعی فرایند ادغام و تغییر و تحول است. یوگا توسعه آگاهی از دو جنس مخالف دولت تبدیل این دو نیرو از پایین خود را در تظاهرات به بالاتر در اتحادیه خالص.

Shivaratri نماد اتحادیه شیوا با شاکتی, ازدواج دو بالاترین کیهانی ارتعاشات سابق است که هنوز و دومی پویا. مفهوم بیداری آگاهی در سطح مواد از وجود و اتحاد با شاکتی در یک نقطه بالاتر در تکامل است. کلمه ratri به معنی شب تاریک. زمانی که فرد تجربه وجود واقعیت عینی همه در اطراف است که بعد از آگاهی که آگاهی تمام به تنهایی و بدون هدف تجربه می گیرد. تمام حواس و زمان و فضا و عینیت تبدیل شده هنوز آگاهی به تنهایی باقی می ماند. که شب تاریک روح این مرحله فقط قبل از روشنایی. بنابراین Shivaratri یک نماد معنوی دولت از Samadhi.

در tantric متون Bhairava و Bhairavi استناد از طریق همکاری در عبادت. با توجه به افسانه linga به نظر می رسد در هوای گرگ و میش به عنوان فروزان ستون آتش و خیره شدن Vatuka Bhairava و راما Bhairava. Mahadevi ذهن فرزندان پسر که با نزدیک شدن آن به کشف آن آغاز یا پایان شکست خورده است. خشمگین و وحشت زده آنها شروع به آواز خواندن خود را ستود و رفت به Mahadevi که با هم ادغام شدند با هیبت الهام بخش vishnu-linga. او خوش شانس هر دو Vatuka و Ramana که آنها را پرستش انسان و دریافت ميثم ارائه شده در آن روز. Bhairava نهایی تجلی خالص ” من ” آگاهی است. حفاظت از هشت جهت جهان Bhairava در نظر گرفته شده است دهنده از ثروت و رفاه و فرزندان خوب, مانع, remover, جلوگیری از مرگ زودرس و حل مشکل.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im