جف بزوس به فروش می رسد $3.4 میلیارد دلار در Amazon.com سهام در هفته اول فوریه در مدت کوتاهی قبل از بازار سهام به اوج خود رسید.

عکس: جاشوا رابرتز/ایسنا

مدیران ارشد در آمریکا-شرکت های معامله به فروش می رسد در مجموع حدود 9.2 میلیارد دلار در سهام شرکت های خود را بین شروع ماه فوریه و پایان هفته گذشته وال استریت ژورنال تحلیل نشان می دهد.

فروش ذخیره مدیران اجرایی—از جمله بسیاری در صنعت مالی—ضرر و زیان بالقوه جمعا به مبلغ 1.9 میلیارد دلار با توجه به تجزیه و تحلیل به عنوان S&P 500 شاخص سهام سقوط حدود 30 درصد از اوج آن در فوریه. 19 از طریق پایان معاملات 20 مارس.

مجله بررسی بیش از 4000 نظارتی براده مربوط به فروش سهام بین Feb. 1 و مارس 19 توسط مسئولان شرکت از شرکت های معامله شده در ایالات متحده اجتناب از ضرر و زیان برای فروشنده ها بر اساس تغییر در ارزش هر سهام بین زمانی که آن را فروخته بود و 20 مارس.

مربوط تصویری

به عنوان مجلس سنا در تلاش برای تصویب یک coronavirus بسته نجات وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib به نظر می رسد در چهار تفاوت کلیدی بین این نجات و یکی از سال های 2008 و 2009. عکس: Saul لوئب / گتی ایماژ

تا کنون بزرگترین اجرایی فروشنده بود آمازون. AMZN 3.07% com, Inc. مدیر اجرایی جفری بزوس فروش می رسد که در مجموع $3.4 میلیارد دلار در آمازون AMZN 3.07% سهام در هفته اول فوریه در مدت کوتاهی قبل از بازار سهام به اوج خود رسید به او اجازه می دهد برای جلوگیری از مقاله زیان حدود 317 میلیون اگر او تا به حال برگزار سهام از طریق مارس 20 با توجه به مجله تجزیه و تحلیل.

فروش نمایندگی حدود 3 ٪ از آقای بزوس را آمازون منابع بیشتر به تازگی در دسترس نظارتی براده. او به فروش می رسد تقریبا به اندازه سهام در هفته اول در ماه فوریه به عنوان او به فروش می رسد در طول 12 ماه گذشته.

آمازون نمی بلافاصله ارائه یک نظر از طرف آقای بزوس.

هیچ پیشنهاد است که مدیران فروش سهام بر اساس هر گونه اطلاعات در داخل. بازار سهام ضربه تمام زمان بالا در فوریه و مدیران اغلب به فروش سهام در اوایل سال برای مالیات و دلایل دیگر از جمله از پیش تعیین شده استراتژی های معاملاتی. اما مقدار سهام فروخته شده توسط مدیران و افسران آمریکایی-شرکت های فهرست شده بود تا حدود یک سوم از مقایسه دوره در دو سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل نظارتی براده ها و داده ها از شاخص S&P در بازار جهانی هوش.

در همان دوره در ماه های فوریه و مارس از 2019 شرکت افسران به فروش می رسد در حدود 6.4 میلیارد دلار ارزش سهام

در حالی که آقای بزوس فروش اختصاص بیش از یک سوم از سال 2020, فروش هزاران نفر از دیگر خودی به فروش سهام. بیش از 150 نفر از مدیران و افسران به صورت جداگانه به فروش می رسد حداقل 1 میلیون دلار ارزش سهام در ماه های فوریه و مارس پس از فروش هیچ سهام در 12 ماه گذشته مجله تجزیه و تحلیل یافت.

مدیران وال استریت نیز به فروش می رسد بزرگ مقدار دلار از جمله لورنس خبرچین, مدیر عامل شرکت BlackRock, Inc., که به فروش می رسد $25 میلیون از سهام شرکت در فوریه. 14 قبل از empting ضرر و زیان بالقوه بیش از $9.3 میلیون و لنس Uggla مدیر عامل شرکت IHS Markit Ltd. داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت که به فروش می رسد $47 میلیون از سهام خود را در اطراف Feb. 19. کسانی که سهام کاهش یافته است که در ارزش $19.2 میلیون اگر آقای Uggla تا به حال حفظ آنها. یک سخنگو گفت: سهام فروخته شد تحت یک طرح از پیش تعیین شده.

یک سخنگوی بلکراک گفت: آقای فینک فروش شد یک درصد از منابع خود را که او به فروش 18 میلیون دلار در انبار در حدود همان زمان در سال گذشته است. فروش حدود 5 درصد یا کمتر از آقای فینک منابع با توجه به آخرین پرونده.

برخی از کشور های آسیب پذیر ترین صنایع وضعیتی وخیم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تجاری توسط مدیران ارشد به معنای کمتر در راه شخصی سهام زیان.

اخیر دولت دستور به محدود کردن تجمعات اما تعطیل برخی از صنایع و معلوم نیست چگونه خواهد شد واکنش نشان می دهند حتی زمانی که کسانی که مستندات سهولت.

برخی از فروش باعث شده دولت-تحریم های تجاری برنامه های شناخته شده به عنوان 10b5-1 برنامه ای است که اجازه می دهد تا مدیران شرکت و مدیران به مجموعه در پیشبرد فروش سهام برای برخی از قیمت و یا تاریخ.

بازار سهام سقوط ممکن است باعث برخی از برنامه های بسته به جزئیات می گوید آدم اپستاین که تحریم های شرکت ها در اداره شرکت شیوه های.

“چه چیزی تغییر نمی کند—حتی اگر در چنین یک طرح است که نوری از دیدگاه سرمایه گذار آن است که همیشه بد برای سرمایه گذاران زمانی که مدیران فروش سهام” آقای اپستاین گفت. او توصیه می کند مدیران ارشد برای ساخت پرتفوی سرمایه گذاری خود را به طوری که آنها نمی مجبور به فروش سهام به منظور جمع آوری پول نقد اگر خود سهام شرکت را به شدت کاهش می یابد.

برخی از مدیران که به فروش سهام آمد از صنایع بیشتر بروز بحران اقتصادی است. جیمز Murren, خروجی, مدیر عامل شرکت MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی به فروش می رسد $22.2 میلیون نفر از خود شرکت سهام, رفع احتمالی $15.9 میلیون از دست دادن. سهام این شرکت در بسته $9.11 در روز جمعه به پایین 73 درصد از فوریه بالا است.

آقای Murren سهام فروخته شده در سراسر اوج بازار در فوریه. 19 Feb. 20. یک سخنگوی اشاره کرد که فروش یک هفته پس از آقای Murren اعلام کرد او را ترک MGM. در مارس 22, نوادا, رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak شنود گذاشته او را به رهبری وزارت امور خارجه در پاسخ به شیوع کروناویروس.

در میان مدیران که به فروش می رسد سهام این سال اما نه در سال گذشته مارک روآن از بنیانگذاران و مدیر آپولو مدیریت جهانی Inc. او به فروش می رسد $99 میلیون در ماه فوریه و اوایل ماه مارس اجتناب از مقاله زیان حدود 40 میلیون نفر است. یک سخنگوی اشاره به آپولو عمومی تشکیل پرونده توضیح داده است که یک طرح را در گذشته محل سقوط اجازه می دهد آقای روآن به فروش سهام.

هفته گذشته چند تن از اعضای کنگره همسران و مشاوران سرمایه گذاری جلب آتش چرا که آنها به فروش سهام پس از قانونگذاران ملاقات به بحث در مورد تهدید coronavirus.

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (S. N. C.) نشسته در دو کمیته که دریافت دقیق جلسات در این بیماری همه گیر. در فوریه. 13 او و همسرش به فروش می رسد تا آنجا که $1.7 میلیون در انبار. سناتور. کلی Loeffler (R. Ga.) همچنین به فروش سهام.

خانم Loeffler گفت: او غافل از معاملات و که آنها به کار گرفته شده توسط مشاوران. آقای بورر گفت که او با تکیه بر گزارش های خبری در ساخت تصمیم گیری های تجاری خود را.

خانم Loeffler شوهر, جفری Sprecher, مدیر اجرایی Intercontinental Exchange , Inc., صاحب بورس نیویورک به فروش 18 میلیون دلار در سهام شرکت او سر در طول دوره از جمله 15 میلیون دلار در ماه مارس است. که در مقایسه با میانگین ماهیانه خاموش کمتر از $2 میلیون سهام در سال 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل.

اگر او تا به حال برگزار سهام آن کاهش یافته است در حدود 3 میلیون دلار در ارزش با توجه به مجله تجزیه و تحلیل. بین قاره ای ارز در بیانیه ای گفت که آقای Sprecher فروش شد بخشی از یک prescheduled طرح تجاری.

به عنوان بازار سهام سقوط کرد Marsh & McLennan Cos. مدیر عامل شرکت Daniel Glaser به فروش می رسد $26.5 میلیون در بورس, تراش $6.7 میلیون در ضرر و زیان بالقوه. کمیسیون ارز و اوراق بهادار براده نشان می فروش آمد و تحت یک طرح از پیش تعیین شده است و او به فروش می رسد در ماه مارس در دو سال گذشته به عنوان به خوبی.

باند-رتبه شرکت مودی Corp. مدیر عامل ریموند McDaniel فروش سهام در مجموع 10 میلیون دلار در مقایسه با میانگین ماهانه از $3.3 میلیون در سال 2019. او در امان خود حدود 2.7 میلیون در مقاله زیان از طریق معاملات مجله تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

یک سخنگوی مودی گفت: آقای McDaniel فروش شد “انجام شده از طریق یک خودکار ورزش از گزینه های سهام به موجب یک قانون 10b5-1 طرح تجاری در محل قرار داده در ماه نوامبر سال گذشته است.” این طرح نبوده است, تغییر یافته از آن زمان سخنگوی گفت.

نوشتن به سوزان Pulliam در susan.pulliam@wsj.com کولتر جونز در Coulter.Jones@wsj.com و آندریا فولر در andrea.fuller@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im