محکومیت Harvey Weinstein در دو فقره جنایت جنایات جنسی در دوشنبه علائم تغییر در این راه آمریکا و جامعه در پاسخ به داستان زنان از آزار و اذیت و تجاوز جنسی.

دو-سال حماسه آقای Weinstein سقوط اتحاد طلیعه عصر جدیدی از پاسخگویی عمومی. یکی از مهم ترین این تغییرات است که چه Selina گالو-کروز استاد مطالعات زنان برنامه در دانشکده صلیب مقدس در Worcester, Massachusetts تماس “عمومی restaging” از زنان آزار و اذیت جنسی. “آنچه شده است به امری عادی در خصوصی پشت صحنه تجارب زندگی زنان است که در حال حاضر در حال مذاکره در, مقابل, مرحله,” او می گوید.

هنوز هم بسیاری از دانشمندان هشدار می دهند که حتی با بتن تغییرات اتفاق می افتد در محل کار و قانونگذاران در سراسر جامعه آمریکا آن باقی مانده است دیده می شود چقدر عمیق و چقدر ماندگار آنها ممکن است.

برای کلر Wofford استاد علوم سیاسی در کالج چارلستون در کارولینای جنوبی اجتماعی جنبش دیده می شود در حال حاضر خواستار خوشبینی محتاطانه. “ما باید این را در نظر بگیرید نه یک بار از جشن, اما قطعا یک زمان برای امید.”

نیویورک

دولت Rep. آلیسون Nutting-وانگ می گوید: او شاهد بسیاری از پیشرفت در جامعه آمریکا از #MeToo جنبش فرستاده تکان خوردن از طریق decadeslong نبرد در برابر آزار و اذیت جنسی.

یک مادر جدید, نیوهمپشایر دموکرات به تازگی موفق به گرفتن خانه به تصویب یک لایحه پرداختن به آزار آنلاین – بخشی از یک موج از مصوبات در کشورهای دیگر نیز هست. “تنها چند سال پیش یک ایده مشابه تا به حال بسیاری از مخالفان” نماینده Nutting-وانگ می گوید. “در این سال زمانی که هیچ کس متوجه آن رفت طریق است که می گوید زیادی در مورد چه چیزی تغییر کرده است در چند سال گذشته است.”

در عین حال حتی به عنوان او و بسیاری دیگر شاهد دو گناه حکم در دادگاه Harvey Weinstein در دوشنبه نماینده Nutting-وانگ یادآوری شد فقط در هفته گذشته چگونه ظریف و فراگیر فرهنگ محل کار آزار و اذیت می شود.

در روز نیوهمپشایر مجلس رای به توبیخ هفت قانونگذاران برای تکمیل اجباری ضد آزار و اذیت آموزش, او تا به حال ناراحت کننده برخورد با یک گروه از همکاران مرد در خانه دولت.

“من در آسانسور در طبقه اول و در حال حاضر وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از بچه ها در آن وجود دارد,” او می گوید. “و آنها فقط مانند” من در آمده – ما نمی نیش می زنند.'” اما پس از آن دیگر در آسانسور guffawed ” نه ما فقط طعمه,'” نماینده Nutting-وانگ می گوید و اشاره کرد که او توییتی در مورد این حادثه بعد از آن روز.

او احساس نمی همکاران او بودند عمدا تلاش به او احساس ناراحت کننده او می گوید: نه خام نظرات و رسیدن به یک سطح در نظر او که تقاضای یک شکایت رسمی. هنوز هم او را به آسانسور قبل از او رسیده و او طبقه و برخورد مجددا به او تقریبا جالب اینجاست که چقدر مهم آموزش اجباری است او می گوید:.

فقط به عنوان با محکومیت آقای Weinstein بود که گناهکار دو جنایت جنایات جنسی اما تبرئه از جدی ترین اتهامات بسیاری از زنان و مردان در سراسر کشور دیدن یک شبیه ترکیبی از پیشرفت در پاسخگویی عمومی – و همچنین از همان سن از وضع موجود.

در واقع دو-سال حماسه آقای Weinstein سقوط بازی های برگزار شده است مانند مدنی اخلاق داستان پس در مورد او شد اولین تجمع زنان به علت #MeToo. به عنوان یک دموکرات اهدا کننده و تولید کننده که فیلم هنوز هم در نظر گرفته میان بزرگترین از خود دوره های هالیوود kingmaker آمد به تجسم بلندی و تهدید آمیز حضور اغلب به عنوان یک تعریف نشانگر قدرت مرد و امتیازات آن دستورات ،

آقای Weinstein اعتقاد نماد یک پاداش پس از جمعی شجاعت زنان را از طریق شکست سکوت عادی است.

“از آنجا که Harvey Weinstein مورد روی صحنه آمد ما قطعا دیده می شود تغییرات در چگونه ما موسسات و سازمان های, پاسخ به, و آماده شدن برای مسائل آزار و اذیت جنسی می گوید:” تری بویر مدیر موسس آن ویلز McNulty موسسه برای رهبری زنان در دانشگاه روچستر در ایالت پنسیلوانیا. “و در حالی که ما به مدت طولانی به حال قوانین و سیاست ها در این کتاب که منع آزار و اذیت شما در نهایت شاهد شرکت ها و موسسات تمایل به دنبال از طریق با آنها و حتی خود رهبری در برخی موارد.”

یک تابو شکسته

بیشتر زنان در سراسر کشور بیش از حد احساس قدرت به منظور بالا بردن شکایت رسمی از آزار و اذیت جنسی در محل کار با توجه به ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی – که دیده است به طور کلی شکایت از مناطق دیگر در محل کار کاهش در واقعیت است.

“این اتفاق می افتد نه تنها در هالیوود بلکه در دیگر شرکت های رسانه ای, دولت و سیاست آموزش و پرورش و شرکت ها” خانم بویراحمد می گوید: در مورد رشد تعداد زنان در ادامه به صحبت کردن. “به عنوان یک دانشمند اجتماعی این نشان می دهد که ما در واقع شاهد آغاز تغییر فرهنگی است.”

یکی از مهم ترین این تغییرات است که چه Selina گالو-کروز استاد مطالعات زنان برنامه در دانشکده صلیب مقدس در Worcester, Massachusetts تماس “عمومی restaging” از زنان آزار و اذیت جنسی. “آنچه شده است به امری عادی در خصوصی پشت صحنه تجارب زندگی زنان است که در حال حاضر در حال مذاکره در, مقابل, مرحله,” او می گوید.

“من سعی می کنم برای تحت تاثیر قرار دادن بر دانش آموزان من چه زندگی بود که یک زن جوان بود که آن را مشترک به شاهد و تجربه آزار جنسی” استاد گالو-کروز می گوید. “اما فقط آن را به عنوان ‘عادی’ آن نیز وجود داشته است در یک حوزه خصوصی.”

“چه بود, تابو بود و نه آزار و اذیت خود اما صحبت کردن در مورد آن در” او همچنان ادامه دارد. “اکنون زمان تغییر این پویا – ما در میان یک تغییر پارادایم.”

در واقع این تغییر شده است منعکس شده در برخی از قوانین قانونگذاران ایالتی گذشت در پاسخ به تعدادی از زنان مایل به ایجاد تجربیات خود را در مکان های عمومی, ناظران می گویند.

“اگر شما نگاه کنید در مورد قانون و نگرش قبل از #MeToo همه فکر می کردند که محرمانه بودن خوب بود می گوید:” الیزابت Tippett استاد در دانشگاه اورگان دانشکده حقوق در یوجین. “اگر وجود دارد یک شکایت در مورد آزار و اذیت و برای مثال یک کارفرما خواسته شما را به نگه داشتن آن مخفی پس از آن بود که حل و فصل آن در نظر گرفته شد معقول به عنوان بخشی از معامله است.”

“نه وجود دارد و خیلی فکر کردم در مورد چه هزینه های عمومی از پنهان کاری ممکن است و یا چگونه است که ممکن است افراد دیگری که در همان موقعیت” او می گوید و اشاره کرد که چگونه برخی از ایالت ها برای محدود کردن انواع خاصی از عدم اطلاع توافق نامه.

“یک بار برای امید”

هنوز هم بسیاری از دانشمندان هشدار می دهند که حتی با چنین بتن تغییرات اتفاق می افتد در سراسر جامعه آمریکا آن باقی مانده است دیده می شود چقدر عمیق و چقدر ماندگار آنها ممکن است. پس از همه از کسب و کار و صنعت به فرهنگ و رسانه و سیاست این کشور در سالن قدرت باقی می ماند به شدت نر.

“مشکل اصلی تجاوز جنسی و آزار و اذیت نکرده اند و عدم وجود قوانین منع این نوع رفتار است. آن بوده است در مورد اینکه چگونه این قوانین را تفسیر شده است اعمال می شود و همه بیش از حد اغلب نادیده گرفته می گوید:” کلر Wofford استاد علوم سیاسی در کالج چارلستون در کارولینای جنوبی است. “قوانین هرگز عمل در یک خلاء فرهنگی و قدرت خود را به طور مستقیم به شکل اساسی ارزش ها در جامعه شده است.”

نماینده Nutting-ونگ در نیوهمپشایر اشاره می کند که چگونه به پاسخ به صدای جیر جیر خود را در هفته گذشته متغیر بوده است. برخی از انتقاد او به عنوان یک “snowflake” قادر به رسیدگی خشن و جست و خیز رقابتی جهانی از سیاست, در حالی که دیگران باید castigated او تصمیم به تسلیم شکایت رسمی علیه همکاران خود را. کسانی که واکنش های متفاوت تاکید گرفتن-22 کلاسیک که بسیاری از زنان اغلب احساس ناراحت کننده در محل کار و موقعیت.

“به من سود واقعی از #MeToo جنبش و حساب بیش از مردان مانند Harvey Weinstein and Matt Lauer است که بزرگتر از فرهنگ شروع به رسمیت شناختن چقدر تعبیه شده تبعیض جنسی و خشونت جنسی در جامعه ما و چه در ساختار قدرت اتحاد عمل برای حفاظت از مردان و آسیب های زنان و برخی از مردان می گوید:” استاد Wofford.

“این زمانی است که شما دریافت کنید که بزرگتر از نوع فرهنگی و تغییر در ارزش هایی که قوانین منع کرده است که انواع خاصی از رفتار در واقع می تواند شروع به کار” او همچنان ادامه دارد. “ما باید این را در نظر بگیرید نه یک بار از جشن, اما قطعا یک زمان برای امید.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im