مینیاپولیس

یک دهه پیش به عنوان یک تازه ضرب کالج فارغ التحصیل با یک شغل در صنعت فیلم, چاق, لیس زدن Goderstad دیدم فرصت های شغلی و خلاق و طراوت و چالاکی در شهر نیویورک است. آنچه او نمی پیدا کردن یک مسیر مقرون به صرفه مسکن.

پس از مطیع لرز از گران قیمت یک آپارتمان یک خوابه برای چند سال خانم Goderstad و همسرش, دیوید Blomquist تصمیم به یک تغییر نیاز بود. آنها نقل مکان کرد به بومی خود را در مینه سوتا, محاسبه آن را ترکیب نزدیکی به خانواده و امیدوار کننده مسیرهای شغلی خود را دارد و – از همه مهمتر – این فرصت را به زندگی می کنند در چیزی غیر از یک پلاتین قیمت جعبه کفش.

این سفر شده است امیدوار کننده است. آنها در بر داشت شغل خوب و در حال حاضر چندین سال به داشتن یک درخت حاشیه شهر خانه در یک محله آنها در مرکز شهر مینیاپولیس. اما اگر هر چه آنها را غافلگیر شد و چقدر سخت بود برای پیدا کردن که در خانه حتی پس از حرکت به یک مکان دور از قوی ساحلی در بازار املاک و مستغلات مانند دره سیلیکون و نیویورک. خود را از بدهی های دانشجویی و تنگی در تامین خانه در اینجا در مینیاپولیس, آنها تا به حال به ورزش هر دو صبر و مناقصه-جنگ جسارت به زمین شهر خود را خانه.

“”شما باید به MBA به خرید یک خانه می گوید:” خانم Goderstad. “ما آشفته ام به عنوان یک جامعه در صورتی که جایی که ما در هستی.”

ان هرمس/کارکنان

دیوید Blomquist و چاق, لیس زدن Goderstad زندگی در شهر نیویورک قبل از آنها نقل مکان کرد به مینیاپولیس. آنها در ابتدا تعجب در کمبود مسکن در اینجا اما موفق به خرید یک خانه شهر به کار جمعی و حمل و نقل. “من با انگیزه تر از هر چیز دیگری با تغییر آب و هوا” می گوید: خانم Goderstad.

این شهر در اطراف او به طور گسترده موافق است. مینیاپولیس در حال حاضر صحنه از آنچه ممکن است در این کشور بلند پروازانه ترین شهری آزمایش در تلاش برای مقابله با چالش قیمت مسکن.

مقامات در اینجا شروع به اجرای تعمیرات اساسی آن به پایان می رسد “یک خانواده ى” که به مدت طولانی محفوظ است بخش های زیادی از شهر مانند دیگران در سراسر ایالات متحده – به صورت جدا یک خانواده در خانه. در پشت سر هم این شهر را جامع “2040 طرح” تلفنی جدید برای حمایت از مستاجرها و خواسته های جدید در توسعه دهندگان و دیگر حرکت می کند به حفظ و گسترش در حال حاضر نازک عرضه مسکن مقرون به صرفه.

زمان برای ایده های مختلف

انگیزه پشت این همه در یک شهر به طور فزاینده ای به رهبری جوان پس از نسل, نسل, نیست, صرفا در مورد اجاره سطوح و قیمت زمین. این نیز ریشه در آرمان در مورد شمول و جامعه – که آیا در سراسر نژادی خطوط میان مستاجرها و صاحبان و یا در قالب مسکن واحد اندازه های مختلف و سبک از استودیو به خانه برای multigenerational خانواده ها و یا تعاونی مالکیت مدل.

“ما نوع بت که شما یک خانه در حومه. که یک بار شما در حال تلاش برای رسیدن به می گوید:” خانم Goderstad. “این فوق العاده است برای کسانی که عشق است که شیوه زندگی است.” اما او اشاره می کند آن را نیز زمان به آغوش “روش های مختلف برای خانه داشته است.”

برای بسیاری از, اینجا, چشم انداز نیز در مورد پایداری محیط زیست یک آینده که در آن شهری طراوت و چالاکی راستا با سیاره پسند شیوه زندگی. مینیاپولیس شهرستان به تصویب شورای 2040 طرح در ماه دسامبر سال 2018 است. در چند ماه گذشته گام های کلیدی به خود گرفته اند و شروع به اجرای آن از جمله تشویق تبدیل خانه های تک خانواری به دوتایی و سه تایی خانه.

کشورهای دیگر و جوامع در سراسر کشور در حال تماشای این آزمایش در اینجا در mittened شمالی به عنوان آنها مبارزه با مسکن گلایه های خود را.

“ما در یک بحران است که واقع شده است یک زمان طولانی و ساختمان به تدریج در طول زمان که در آن ما شاهد هزینه های مسکن همچنان به رشد سریع تر از درآمد در بسیاری از مناطق شهری در سراسر کشور می گوید:” جزایر گرین یک سیاست مسکن کارشناس در موسسه شهری در واشنگتن است. “وجود دارد هیچ گلوله نقره ای. … راه حل های متعدد در حال رفتن به لازم است.”

به همین دلیل او را می بیند مینیاپولیس سرمایه گذاری به عنوان بسیار مهم است. در حالی که آن را به دور از تنها منطقه شهری تست و یا با توجه به سیاست های جدید آن است که یکی از تهاجمی ترین در تلاش برای گسترش عرضه از خانه از طریق تراکم بیشتر. او همچنین به ستایش از شهرستان برای این ترکیب با طرح های هدفمند به سمت کم درآمد ساکنان.

در عین حال در زیر این همه این سوال باقی می ماند: می توانید هر شهر واقعا سهولت مسکن مقرون به صرفه بحران?

دیگر هزینه های زندگی

آقای Blomquist به یاد لحظه ای حس مسکن ناامنی ضربه اول او را. او سوار یک اتوبوس به سمت شهر نیویورک شروع به کار خود را پس از فارغ التحصیلی از کالج در ایالت مینه سوتا در بهار 2008. کلمه رسیده او را با تلفن همراه: یکی از افراد او را با زندگی از دست داده بود کار خود را طوری طرح خود را به اجاره یک اتاق خواب ناپدید شد.

“اوه, من بی خانمان” او به یاد می آورد تفکر است.

چند sublets بعد زندگی شد با ثبات تر. او پیمایش از یک AmeriCorps کارآموزی به مراقبت های بهداشتی کار می کنند و به زودی به حال خود را آپارتمان. اما تجربه مثل ایشان – چالش های پیدا کردن مسکن از صرفه جویی در پول در حالی که همچنین پرداخت های وام – کمک کرده اند شکل یک نسل است.

به عنوان 2015, وای سنین 25 تا 34 ساله بود به دست آورد نرخ مالکیت خانه از 37 درصد و زیر 45 درصد دیده می شود جمعیتی و نسل Xers در همان محدوده سنی با توجه به یک سال 2018 تجزیه و تحلیل توسط موسسه شهری.

در بخشی از این داستان یک نسل است که وارد بزرگسالی در طول یک رکود عمیق است و ممکن است هرگز کاملا گرفتن مالی از آن اثر است. اما بیش از آن است.

برای بسیاری از آمریکایی های طبقه متوسط و سبک زندگی رشد کرده اند سخت تر به حفظ به عنوان هزینه های کالج و بهداشت و مسکن افزایش یافته است سریع تر از حقوق. نیمی از تمام مستاجرها در حال حاضر صرف بیش از 30 درصد از درآمد خود را مسکن. زمین شهری ارزش نگه داشتن رو به افزایش است. این نیروها فراتر از هر یک نسل.

پیشرفت وجود دارد. درآمد و نرخ مالکیت خانه در حال رشد برای جوانان در سن کار آمریکایی داده های سرشماری نشان می دهد. بسیاری از millennials با موفقیت ساختمانی مشاغل در شهرستانها که در آن قیمت خانه نیست به عنوان سنگین به عنوان در سان فرانسیسکو و یا نیویورک.

عرضه کم, بین سواحل

در عین حال حتی در مکان هایی مانند مینیاپولیس بالا رتبه شهرستان برای هزاره مالکیت خانه می توان آن را سخت برای پیدا کردن مسکن بدون یک مهندس نرم افزار حقوق و دستمزد.

خانم Goderstad و آقای Blomquist کشف این زمانی که آنها شروع به دنبال یک محل خود را در سال 2016. آنها می خواستند خانه شهر هم به دلیل آن را بیشتر مقرون به صرفه و از آنجا که آنها می خواستند برای جلوگیری از حیاط نگهداری. اما آنها به زودی یاد گرفتم که چگونه بسیاری از دیگران می خواستم همین. آنها در نهایت فرود یک معامله توسط pouncing به سرعت با یک پیشنهاد بود که کمی بالاتر از قیمت درخواست.

“برای من انگیزه شد بیش از هر چیز دیگری با تغییر آب و هوا” می گوید: خانم Goderstad با اشاره به انتخاب خود به زندگی در یک محل که در آن او می تواند راه رفتن و دوچرخه سواری را, و یا به جرم حمل و نقل به جاذبه های محلی و یا به کار در برنامه ریزی رویداد. شهرستانها او می گوید: باید ساختمان “کامل تر محله” قابل پیاده هاب که ترکیب خوابگاه با تجارت و فرهنگی امکانات رفاهی.

برای او که شامل متنوع تر مسکن مخلوط از خانه های سنتی به گزینه های ارزان تر مانند “شرکت مسکن” برای جوان مجرد – مناسب برای نیازهای متنوع به طور فزاینده ای متنوع جمعیت.

ان هرمس/کارکنان

از سمت چپ: همسایگان برای بیشتر کشورهای همسایه از بنیانگذاران يانه Flisrand توضیح می دهد “بازی از مناطق” به امیلی Wille و سارا Musgrave. این بازی استفاده می شود برای آموزش ساکنان در مورد پهنه بندی تغییرات قانون در مینیاپولیس.

گسترش دامنه

این شهر 2040 طرح مظهر آن اهداف است. این فقط در مورد مسکن بلکه در مورد پرداختن به نابرابری و پاسخ به تغییر آب و هوا.

شهردار یعقوب فری یک هزار ساله خود می گوید که در حالی که رای دهندگان جوان را در آغوش این همپوشانی اهداف چشم انداز نیست, منحصر به فرد برای یک نسل.

“مدل تغییر کرده است. رویای آمریکایی از 1950s … که در کل هدف این بود که حصار دستک سفید در حومه شهر با 45 دقیقه ای رفت و آمد به محل کار و دفتر گوشه مرده است – و یا حداقل آن را به عنوان ارزشمند” او می گوید. “جوان از مردم می خواهم به زندگی می کنند در یک متراکم و شهر پر جنب و جوش. در بسیاری از موارد آنها نمی خواهند به خود ماشین. آنها می خواهند به کار در یک فضای مشترک زندگی می کنند و در زیبایی متنوع شهر است.”

فوران یک مسکن انقلاب اینجا نیست موجب یک شبه. به شیوه های تبعیض نژادی به عنوان یک آشکار از ویژگی های املاک و مستغلات اعمال در بسیاری از مینیاپولیس محله. سپس کارشناسان محلی می گویند وجود دارد چندین دهه از سرمایهگذاری ناکافی در مسکن جدید همراه با تدبیر و فدرال هزینه های کم درآمد مسکن.

در 2000s, رونق به رکود مسکن فاجعه فرا گرفته ملت فقط به عنوان غول هزاره نسل بود شروع به فکر کردن در مورد مبل ها و جذب کننده ظروف. حتی قبل از آقای فری را در انتخابات به عنوان شهردار در سال 2017, مینیاپولیس شد فشار برای عمل است. مسکن در حال ظهور به عنوان یک مسئله بسیار مهم است.

در سال 2014 این شهر نقل مکان کرد و به عنوان لوازم جانبی “واحد مسکونی” مانند گاراژ یا زیرزمین آپارتمان. پس از آن آمد یک کاستن از قوانین به طوری آپارتمان از توسعه دهندگان نمی نیاز به اختصاص فضای بسیار و پول را به فضاهای پارکینگ.

لیزا بندر جدید, عضو شورای, در آن زمان که به نفع اصلاحات مسکن می گوید: یک نگرانی مشترک بود که “شهر ما در حال رشد است و ما باید عرضه مسکن مشکل است که نیاز به خطاب.”

همه فعالان

اما این مورد در بسیاری از شهرستانها. تحلیلگران سیاسی می گویند مینیاپولیس در زمان بندی و دیگر اصلاحات بیشتر از بیشتر به دلیل ترکیبی از لیبرال سیاست یک سنت از مشارکت مدنی و به طور فزاینده ای فعال شورای شهر.

در حالی که علاقه به نوع جدیدی از مسکن نیست محدود به وای این تغییر در تفکر بود و جمعیتی عنصر. (آقای فری انتخاب شد به این شورا در سال 2013 در کنار خانم بندر نیز در 30s در آن زمان است.)

خانم بندر می گوید: یک upwelling از مشارکت جامعه – مقابله چندساله نفوذ “را در حیاط خلوت من” احساسات – آمد از گروه های متمرکز نژادی عدالت و حمل و نقل, نه تنها مسکن است.

برخی از انرژی همچنین از لحاظ سیاسی فعال شهروندان مانند جان ادواردز. یک هنرمند گرافیک که از نقل مکان به مینیاپولیس در سال 2012 او به یاد می آورد حضور در یک جلسه عمومی در مسکن به زودی پس از خانم بندر انتخاب شد به شورا.

تمرکز بر روی یک پیشنهادی آپارتمان شش طبقه در یک عمده در نزدیکی تقاطع مسیرهای اتوبوس. ذینفع ممکن است شامل جوان مستاجرها مانند او در عین حال “وجود دارد فقط یک نوع از فرد” که نشان داد تا به صدای نظرات آقای ادواردز می گوید. کسانی بودند دیرین مالکان که مخالف آن است.

“که تکان دهنده بود برای من,” او می گوید. او شروع یک وبلاگ و خوراک توییتر خود را در مورد محله خود محلی شناخته شده به عنوان “گوه” ساختمان زیر را در قسمت با قرار دادن یک کمدی لبه در پست خود.

آقای ادواردز نیز کمک یک گروه به نام همسایه برای بیشتر کشورهای همسایه (N4MN) به طور رسمی ضد NIMBY ديدگاه.

به عنوان مسئولان شهرستان شد و شکل دادن به 2040 طرح با ورودی آبی یا بنفش N4MN نشانه شروع به پاپ تا بر روی چمن و یا جلو stoops در اطراف شهر رقابت با آنهایی که قرمز گفت: “نمی ارعاب و تهدید محله های ما.” خانم Goderstad شد عضو فعال N4MN ،

“یکی از چیزهایی که واقعا به من ایستاده بود در پایان فرایند [شد] چگونه بسیاری از مردم به شهادت به نفع 2040 طرح” البته در کنار بسیاری از naysayers می گوید: آقای ادواردز. “من چند سال در مینیاپولیس آن نادر بود برای دیدن هر کسی جوان شهادت.”

به همین دلیل آن ممکن است کار نمی کند

اگر خوش بینی در مینیاپولیس در مورد مسکن نیز وجود دارد مقدار زیادی از شک و تردید. برخی از ساکنان در حالی که به گفته آنها هدف از مسکن مقرون به صرفه نمی خواهید برای دیدن این شهر طبقه بندی برای تراکم بیشتر در چنین broad-brush راه است. احساسات مشهود زمانی که شهر کمیسیون برنامه ریزی ملاقات و در مورد دو بار در هر ماه به نقد و بررسی پروژه ها و یا وزن در سیاست های کلی.

“من خواهش از همه شما به در نظر گرفتن آنچه صاحبخانه را به شما می گویند” یک ساکن شهرستان گفت: کمیسیون در جلسه اخیر اصرار در مخالفت با یک پیشنهاد مجتمع آپارتمانی در کنار خانه اش. “این آپارتمان نیست برای افراد مشغول به کار در مک دونالد” او می افزاید: ریخته گری شک در مفهوم جدید که ساخت و ساز می کند و بسیار برای قیمت.

که بارها تکرار شده و نگرانی است. در حالی که ساخت و ساز جدید می تواند کمک به شهرستان با اضافه کردن به کلی سهام مسکن های اجاره ارزان نیست – آوردن نگرانی gentrification به جای مسکن هزینه کمک.

Nichole Buehler, از, Harrison, محله های انجمن را نشان می دهد تا در این نشست به استدلال می کنند که یک آپارتمان و توسعه خواهد جابجایی برخی از خانه های قدیمی که واقعا مقرون به صرفه هستند. “ما واقعا نیاز به محافظت از مسکن مقرون به صرفه است که ما,” او می گوید در مصاحبه ای بعد.

این 2040 طرح قصد دارد به دنبال هر دو اهداف – بیشتر مسکن به طور کلی و بیشتر واحد های کم درآمد مستاجرها – در بخشی از آنچه را به نام “inclusionary ى.” ایده این است برای تماس با توسعه دهندگان برای ایجاد یک کسری از آپارتمان خود را با قیمت مناسب به مردم از درآمد متوسط. برخی از مردم محلی می گویند این اقدام بیش از حد تهاجمی است و ممکن است نتیجه معکوس.

“آیا به تعقیب دور سرمایه گذاری خصوصی” استیو کرامر سابق عضو شورای شهر که در حال حاضر ریاست مرکز شهر, مینیاپولیس, شورای انجمن کسب و کار می گوید اعضای کمیسیون در این نشست است. “Overregulated بازار کمتر مقرون به صرفه بازار.”

شک و تردید از سرمایه گذاری های خصوصی

یکی دیگر از شهرستان و سیاست – به دنبال تعمیرات اساسی موجود در آن سهام از دولت فدرال پشتیبانی عمومی مسکن – همچنین تساوی آتش.

رو به یک انبار در نگهداری از آن در خانه های تک خانواری که مینیاپولیس عمومی سازمان مسکن مشخص شده است در نظر دارد به رول آنها را به یک جدید غیر انتفاعی باز کردن درب به سرمایه گذاری بخش خصوصی برای نوسازی. اگر چه سازمان مسکن متعهد است که اجاره را به ندرت افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه بسیاری از ساکنان بسیج در مخالفت نگران جابه جایی و یا افزایش هزینه های.

“وجود نداشت تضمین خواهد بود که ما از ماندن در این خانه می گوید:” Hibaq عبدالهی که در انتظار جزئیات بیشتر در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد به اجاره بها-یارانه خانه که در آن او و او سومالی خانواده مهاجر زندگی می کنند.

“ما یک شهر [رهبری] که شکست خورده است افرادی که انتخاب می شوند به خدمت” می افزاید: لادن, یوسف, یکی دیگر از سومالی آمریکایی که در تظاهرات سازمان یافته بیش از این مسئله است. او استدلال می کند که این شهرستان می تواند به استطاعت برای حفظ خانه بدون در آوردن بخش خصوصی و حرکت به نفع توسعه دهندگان در هزینه مستاجران کم درآمد.

داروین عمر/حسن نیت ارائه میدهد از دفاع از گلندیل و مسکن ائتلاف

عمومی ساکنان مسکن در اعتراض به طرح های مینیاپولیس به نوبه خود بیش از برخی از مکان واحد مسکونی به غیر از سود به اجرا. مسکن اقتدار متعهد است که اجاره را به ندرت افزایش, اما بسیاری از ساکنان نگران جابه جایی و افزایش هزینه های.

مقامات شهر می گویند نیازهای تاریخی محروم ساکنان شهر در حال فراموش نکرده.

“ما در حال انجام بسیاری می گوید:” شهردار فری با اشاره به مراحل مانند تقویت شهر خود بودجه برای یارانه مسکن و حفاظت از مستاجران سراسر شهر بود احتمالا با اجاره بها-ثبات قوانین است. از کسانی که حرکت می کند به پهنه اصلاحات او می گوید: هدف این است که “مطمئن شوید که به دقت از راه حل های ما منطبق بر دقت آسیبی که وارد” دهه نژادی گرایش سیاست.

آسان تر نوتوانی

در وصف ناپذیر خیابان صف با خانه های تک خانواری در آینده از مینیاپولیس مسکن شروع به شکل گرفتن است.

بروس اصول در حال حاضر یک کار جدید به عنوان یک مالک پس از سالها کار در مینیاپولیس-خرده فروش مبتنی بر هدف است. او مشغول rehabbing فرسوده اصلی در اینجا — و نه فقط بازسازی آن اما تبدیل آن از یک خانواده در خانه به یک سه گانه.

این یکی از اولیه نمونه از 2040 طرح چشم انداز تبدیل شدن به واقعی بر روی زمین است. به این شهر نقل مکان کرد و در ماه نوامبر برای پیاده سازی کلید پهنه بندی تغییرات در این طرح آن را به آقای اصول توانایی انجام این تبدیل “حق” بدون سابق قطعیت و موانع اداری.

“من قادر به ادامه بدون درخواست و التماس مورد من برای واریانس,” او می گوید.

داخل خانه یک پیمانکار در کار سخت است میان پشته از چوب برخی از ابزار قدرت و آزادانه آویزان ساخت چراغ.

اما به زودی یک طبقه بزرگ را تبدیل به یک چهار خوابه و دیگری تقسیم می شود به دو واحد یک خوابه و دو خوابه.

توسط خود را عوض کرد و فقط چند واحد جدید است. این ایده هر چند که این خواهد بود که بیش از چند بار ضرب, پر کردن در برای آنچه که بسیاری از تماس “از دست رفته وسط” در آمریکا مسکن.

“در طول زمان ما قصد داریم برای اضافه کردن و اضافه کردن و اضافه” پیش بینی آقای Brunner که طرفداران 2040 طرح است. “به عنوان تاپیک بیشتر از عرضه حق شارژ [توسط صاحبخانه] پایین می آید چرا که مردم باید انتخاب بیشتر. آن را تغییر پویا است.”

ان هرمس/کارکنان

“من قادر به ادامه بدون درخواست و شفاعت من در مورد واریانس و می گوید:” بروس اصول است که تبدیل این single-family house به یک سه گانه. از بین بردن خانواده های تک منطقه بندی است که مشخصه, مینیاپولیس,’ جدید طرح مسکن.

در نتیجه احتمالا نمی خواهد سقوط قیمت املاک و مستغلات برخی از کارشناسان می گویند. اما آن می تواند کمک شامل مسکن تورم است.

بحران در پایین

“این 2040 طرح به اعتبار آن به نظر می رسد به تلاش برای ایجاد قیمت مسکن و فرصت ها در سراسر شهر می گوید:” مارگارت کاپلان رئیس جمهور از مسکن دادگستری مرکز در مینیاپولیس. اما “من فکر نمی کنم که به اندازه کافی در آن وجود دارد از نظر ابزار و منابع و برنامه ها به آدرس بحرانی کمبود مسکن که مقرون به صرفه برای خانواده های ساخت کمتر از 30.000 دلار در سال است. این سخت ترین چیز برای انجام, اما آن را نیز که در آن بزرگترین کمبود وجود دارد.”

او و دیگر کارشناسان برای بیشتر بودجه عمومی برای حمایت از مسکن کم درآمد چه از طریق کوپن و یا ساختمان های عمومی و آپارتمان ها.

اما در مراحل دیگر نیز می تواند کمک به بهبود قیمت برای خانواده های مختلف در سطح درآمد. کسانی که می تواند طیف وسیعی از اعتبار نمره آموزش به تهيه مقررات رو به سازندگان. یکی دیگر از منطقه از وعده: برش خانه-هزینه های ساختمان از طریق مدولار و یا کارخانه های مبتنی بر ساخت و ساز.

یک چشم و در چه بعدی

رهبران محلی مطمئنا باید برای حفظ تطبیق برنامه های خود را بر اساس شهر تجربه و بوالهوسی از سیاست های انتخاباتی. اما آقای گرین از موسسه شهری می گوید آزمایش در اینجا می توانید غیر روحانی کردن یک نشانگر است.

“بسیاری از کشورهای دیگر به دنبال … برای دیدن چه اتفاقی می افتد و آیا آسمان فرو می ریزد که آن را نمی,” او می گوید. در واقع اورگان در حال حاضر به تصویب یک قانون است که به طور موثر به پایان تک خانواده ى شروع 2021. کالیفرنیا در تلاش است برای تشویق بیشتر ساختمان در سراسر کشور. محلات از آرلینگتون ویرجینیا به لس آنجلس نیز آغاز کرده است باز کردن درب به حیاط خلوت خانه و سایر لوازم جانبی “واحد مسکونی جدید.”

به خانم Goderstad و آقای Blomquist هر دوتایی یا سه تایی در این شهرستان به حساب میآید.

این نوع از خانه آنها می تواند استطاعت ، و این که آیا آن را برای اجاره یا صاحبان آنها می خواهند دیگر افراد جوان قادر به زندگی در این شهر است.

“ما باید مشکلات ما نابرابری” خانم Goderstad می گوید. او غمگین هنگامی که یکی از دوستان بود که امید به زندگی در نزدیکی او به پایان رسید تا در حال حرکت به خارج از شهر به جای پیدا کردن مقرون به صرفه ،

“آنچه باعث می شود من امیدوار است که فقط در این واقعیت است که ما قادر به تصویب طرح جامع است که ما انجام دادیم.” این یک چشم انداز نه تنها در مورد اقتصاد اما در مورد تغییر سبک زندگی – یک نقطه که طنین انداز با دوچرخه مسافران مانند او. “ما نیاز به مسکن از همه نوع.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im