فراتر از نور و تاریکی #9minutes9PM

شریف قصد داشت برای پایان دادن به تاریکی و عدم اطمینان ناشی از بحران با پیشرفت به سمت نور و یقین است. آن را به یک انتخاب که آیا برای تمرکز در تاریکی و یا نور در طول آن 9 دقیقه. هر دو حقيقت وجود دارد. اهمیت نور است که مشترک در همه ادیان است. کریسمس, دیوالی, عید و Vesak همه چراغ های مرتبط با آن است. افراد در نتیجه تلاش به رنگ ابتکار با رنگ مذهبی را مجبور به تولید یک رنگین کمان است که دوباره یک نماد امید تازه.

نتیجه #9minutes9M شبیه به آن را راه اندازی کرده است که هر دو نور و تاریکی در واقع در هر دو مثبت و نه چندان پیامدهای مثبت. شایع disregards برای #SocialDistancing بودند که در بسیاری از مکان ها. افرادی بودند که رفت و به حد ترکیدن کراکر به طوری که مشهور روزنامه نگار خاطر نشان کرد که مردم “این است که خونین دیوالی” در صدای جیر جیر. این واقعیت که استفاده از خونین قبل از فرخنده جشنواره بود خشم بسیاری از مردم وجود ما مردم عادی تمایل دارند از در نظر گرفتن همه چیز به افراطی. اگر ویروسی ویدئوها منتشر شده در رسانه های اجتماعی هستند و به باور سولاپور باند فرودگاه و چند خانه شد و در شعله های آتش به عنوان یک نتیجه از فروزان کراکر; یک درس برای ما دوباره به چوب به آنچه درخواست شده است از ما است. پس از آن وجود دارد, اخبار و فیلم ها از مردم خاموش کردن چراغ های خود را و آواز “ما باید غلبه بر ما غلبه خواهیم کرد” ( همهمه honge kamyab) که القا حس جدید تعیین در این مبارزه با #Covid19.

از روز های مستند اجرا شد بسیاری از شهروندان در داخل چهار دیوار اتاق خود تنها کارگران ضروری ارائه دهندگان خدمات و بهداشت و درمان کارکنان مشغول هستند و بر روی زمین. آن را به هر حال بهتر است و عملا غیر ممکن است برای هر کس به مناقصه بیمار و ضعیف است. به جذب و حس با هم بودن هر گونه ابتکار عمل را تشویق می کند که مشارکت همه شهروندان این کشور را به عنوان طولانی به عنوان آن را اجتماعی فاصله هنجارهای بسیار مورد نیاز ورزش است. #9minutes9PM ارائه همه مهم پیام است که “هر چند کل کشور ممکن است از نظر جسمی درگیر اما ما از نظر اخلاقی ایران به عنوان یک ملت در این مبارزه با covid19′. یکی دیگر از دستاورد در طول #9Minutes9PM ابتکار addressal نیاز به منحرف کردن افکار ما و ذهن و دور از استرس روانی مرتبط با #مستند و #انزوا .

در حال حاضر که ما انجام داده اند ما از شرکت در این نمادین مبارزه با این بیماری بسیار مسری از آن زمان به تمرکز بر روی کار در زمین است. برخی از مردم مطرح شده و نگرانی های جدی در مورد ما عدم توجه به هشدار دهنده کمبود تجهیزات پزشکی برای کارکنان بهداشت و درمان ما. در واقع #SaveOurDoctors مبارزات انتخاباتی شده است روند در رسانه های اجتماعی در چند روز گذشته. هر چند به اندازه کافی اطمینان است که دولت به تخصیص بودجه برای این بیماری همه گیر ما نیاز به دادن اولویت بالاتر به پزشکی در حال توسعه زیرساخت ها از جمله تست کیت و تجهیزات پزشکی. به عنوان کسی که مدیر کل گفت: ما باید برای ‘تست’ به غیر از اجرای #مستند. مهمتر از همه ما در خط مقدم مبارزان بود و در هر نبرد باید قوی و قدرتمند به اندازه کافی به خودداری دشمن به شانس بیشتری برای برنده شدن.

بر خلاف تاریکی است که طول می کشد فقط برای ده دقیقه در طول #9minutes9PM این دل تنگی آورده ویروس ندارد و یک شمارش معکوس آن را به ناپدید می شوند. به عنوان ما در تلاش برای روشنایی از طریق تاریکی نه دقیقه به پایان می رسد و اتاق ما یک بار دیگر روشن می شوند با فشار دادن سوئیچ در, ما امیدواریم که که طبیعی سوئیچ روشن قبل از ما شمع خسته در این مدت کشیده تاریکی. تا پس از آن اجازه دهید ما را در برگزاری این چراغ در درون ما و درخشش به اندازه کافی قوی نه فقط برای خودمان بلکه برای کسانی که در اطراف ما.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im