فراتر از شاد CBSE نتایج

با هیئت مرکزی متوسطه آموزش و پرورش در نظر گرفتن دانشجو-دوستانه مراحل را برای دانش آموزان کلاس آمار بی شمار اختلالات منشاء آن در گیر کلاس دوازدهم نتیجه به ارمغان آورده است یک اندازه گیری از تشویق. کلی تصویب درصد افزایش یافته 5.38 درصد بیش از سال گذشته به لمس تمام زمان بالا از 88.8%. در حساس ژست واژه “شکست” جایگزین شده است توسط “ضروری تکرار”. و برای ششمین سال دختران انجام شده بهتر از پسران است.

اما با عدم اطمینان در مورد پذیرش روش های مختلف در موسسات آموزش عالی دانش آموزان به دنبال دشوار ماه های آینده. ساده از این فرآیند ضروری است. حتی پس از پذیرش به دانشگاه ها همچنان به کار تا حد زیادی در حالت آنلاین حمایتی زیرساخت های دیجیتال آموزش و پرورش است گریه برای ارتقا و گسترش است. بدون این شکاف دیجیتال را استخراج بسیار ناعادلانه تلفات محروم از دانش آموزان است.

همچنین بخوانید: هیچ. از دانش آموزان اخذ 95%+ در CBSE کلاس 12 موج 119%

دشوار ماه نیز پیش رو برای دانش آموزان جوان در سراسر کشور است. ادامه مستند از مدارس می تواند استرس زا در راه های مختلف صرف نظر از کلاس. اما دوباره رنج فقیر دانش آموزان نیاز فوری دولت توجه است. به حالت تعلیق در اواسط روز وعده های غذایی نبوده و به اندازه کافی جبران بنابراین تغذیه گرفته است ضربه. چهار ماه به همه گیر آن را غیر قابل توجیه است که این مشکل هنوز هم نشده است به طور سیستماتیک خطاب. واضح است که شانس پیشرفت در آموزش و پرورش به طور چشمگیری تضعیف هنگام گرسنگی است gnawing در کودکان است.

همچنین چندین کم هزینه مدارس خصوصی به دنبال بسته شدن با پدر و مادر در تلاش برای پرداخت هزینه. این یک یادآوری است که عدم راه اندازی مجدد اقتصاد را استخراج انواع هزینه های پایین خط. برگشت در مسیر رشد ضروری است برای کودکان از هند به ماندن درست تغذیه و تحصیل کرده. مگر اینکه این کار انجام شود آینده تلخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>